Babydream, Puder

Babydream, Puder

Puder Babydream wchłania resztki wilgoci ze skóry niemowlęcia, chroni ją przed podrażnieniami i odparzeniami. Produkt zawiera talk mineralny, olejek oliwkowy i alantoinę. Nie zawiera barwników i konserwantów.

Fajny bajer

Wiele osób może to zdziwić, ale używam tego pudru do twarzy. Bardzo ładnie matuje i wykańcza makijaż. Świetnie zastępuje sypkie pudry do wykończenia makijażu, twarz po nałożeniu wcale nie jest biała. Jak dla mnie rewelka do tego bardzo wydajny.

Tego pudru używam latem po użyciu antyperspirantu, na dekolt, na okolice bikini, do stóp, dłoni, twarzy. Odświeża, łagodzi, skóra mniej się poci i w ogóle...działa.
Czasami też nabieram i wcieram w skórę głowy, odświeża włosy i absorbuje sebum.
Jest tani, ładnie pachnie i ma wiele zastosowań.
Jest niezwykle wydajny, a nie żałuję i sypię na siebie dużo :)

Niestety jest minus. Talk jest rakotwórczą substancją.

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Niezbędnik mamy

Używamy go razem:moja 5miesięczna córeczka i ja. Jest najlepszym specyfikiem na odparzoną pupcię u córci i inne odparzenia. (Sama również go przetestowałam!) Żadne kremy, maści czy nawet specyfiki z apteki mu nie dorównają..sama o tym się przekonałam w tegoroczne upały. Od razu znika zaczerwienie, pieczenie i uczucie gorąca.Do tego jest taniutki i wydajny..polecam każdej mamie.

Używam tego produktu od:5miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1opakowania

dla maluchów

Od razu zaznaczam że nie kupie dlatogo że mój synek już nie potrzebuje:)Bardzo dobry puder o świetnym składzie zapobiegał zaczerwienieniom i otarciom bardzo dobrze.Tani a wydajny.Polecam:)

Używam tego produktu od:z 2,3 lata temu

Spełnia swoje zadanie

Stosuję na sobie:)
Puder spełnia swoją rolę - wchłania niepotrzebną wilgoć ze skóry, nie wysuszając jej przy tym. Wręcz mam wrażenie, że pielęgnuję skórę, ponieważ po jego użyciu skóra jest mięciutka.
Używam sporadycznie latem - także na stopy.
Dodatkowo puder ślicznie pachnie charakterystycznym dla tej linii słodko-pudrowym zapachem.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zapach dzieciństwa:)

Puder przydaje mi się stosowany pod pachy, w charakterze łapacza wilgoci (używam dezodorantu ałunowego, który nie jest antyperspirantem), zapewnia mi suche ubrania pod pachami.
Powiedzmy sobie szczerze, identyczne działanie ma zwykła mąka ziemniaczana. Jednak cóż, lubię pudry ... dla ich pudrowego zapachu, który miło się kojarzy i pozytywnie nastraja :)
Puder Babydream jest dobry, wilgoć chłonie należycie, koi podrażnienia po goleniu pach i pachwin, ładnie pachnie. Jedyne zastrzeżenie mam do opakowania. Nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz czy wszystkie zakrętki są tak luźne, że bałabym się włożyć go do torebki z obawy, że się odkręci. Może jedynie stać grzecznie na półce. Na lato planuję sprawić sobie mały puder do torebki, więc kupując następne opakowanie dobrze przyjrzę się zakrętce.
Poza tym nie mam uwag. Cena pudru jest zachęcająca.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Puderek dla gładkiej skóry :)

Kupiłam jako antidotum na drobne krostki, które czasami pojawiają mi się na skórze. Sprawdził się, łagodzi wszelkie niemile widziane "kwiatki" i używany regularnie nie pozwala im się robić.

Zapach mi się podoba, dość intensywny, taki słodko-pudrowo-mydlany, moim zdaniem przyjemny.

Nie mam porównania z innymi pudrami dla dzieci, ale wątpię, żeby się mocno różniły między sobą. Ten przynajmniej jest tani.

Używam tego produktu od: nie pamiętam... 4 miesiące?

solina czwórka

używam go do matowienia filtrów. i w tej roli spisuje się na 4+
skrobia dawała jednak lepszy mat, za to mocniej wysusza i jest droższa
z minusów: nie lubię zapachu tego pudru - jest zbyt intensywny, na szczęście wietrzeje z czasem
do plusów mogę zaliczyć dużą miałkość i miękkość

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dla mnie oki

Używam go na sobie, konkretnie na dłonie - za każdym razem kiedy wkładam rękawice gumowe. Miałam zamiar kupić zwykły talk, ale jakoś wszędzie widzialam tylko takie do stóp, więc zniecierpliwiona postanowiłam nabyć puder dla dzieci - w końcu to mniej więcej to samo. :D Poza tym zdarzało się, że zwykły talk kosmetyczny podrażniał mi skórę. W przypadku tego pudru nic takiego nie miało miejsca. Dobrze chłonie wilgoć, jest miałki, drobniutko zmielony, przyjemnie pachnie. Opakowanie łatwo się odkręca, jednak ma zdecydowanie za duże dziurki, przez co ciągle za dużo mi się go wysypuje.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3