Rowenta, Suszarko - lokówka Brush Activ

Rowenta, Suszarko - lokówka Brush Activ

Suszarko-lokówka 2 w 1 Brush Activ nadaje się do równoczesnego suszenia i modelowania włosów. Obrotowa szczotka pozwala na wymodelowanie fryzury szybko i bez wysiłku. Wystarczy pozwolić Brush Active nawijać i modelować włosy. Urządzene posiada również regulację siły nadmuchu i regulację prędkości obrotów szczotki. Prędkość obrotów można precyzyjnie dopasować do długości włosów. Dwustopniowa regulacja nawiewu powietrza pozwala odpowiednio dobrać moc do ułożenia konkretnej fryzury. Dzięki Brush Activ w ciągu kilku minut można uzyskać piękny efekt jak u fryzjera.

wielofunkcyjne
Wykonanie
powłoki ceramiczne

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Wygodna i przyjemna

Jest bardzo latwa w obslugiwaniu i bez zadnego prawie wysilku mozna za 15-20 min zrobic sobie na prawde dobra fryzure :-)
Wlosy po tym sa mieciutkie i blyszczace, bardzo ladnie uczesane.

Używam tego produktu od:2 mies

świetna

Do zakupu przkonały mnie na pewno dobre opine...które tu przeczytałam
Wahałam się ponieważ szczotka ta do tanich nie należy...Teraz nie żałuję...naprawdę cieszę się z tego zakupu. Mam średniej długości włosy..zawsze mialam problem żeby były puszyste...teraz włosy same się podnoszą:).
Szczególnie przydala się kiedy dopadła mnie gypa jelitowa..a ja chcąc nie chcąc musiałam zebrać się z łóżka i iść do pracy...Tylko trzymałam szczotkę a włosy się podnosiły...co za wygoda!

Używam tego produktu od: ok.miesiac

niczym Brigitte Bardot

Kupilam na ebayu za 25 euro wiec cena zachecajaca.
Pierwsze kilka uzyc mialam nieco klopotow zeby sie z nia oswoic, wkrecala wlosy, ale szybko nauczylam sie nia poslugiwac. Intyicyjna obsluga, potem rece same wiedza ktory guzik nacisnac i jak trzymac szczotke aby nie wkrecila wlosow.

Jednak jesli chodzi o efekt modelowania, to nie jest moze taki jak prostownica, wlosy nie sa sztywnie proste, koncowki zalotnie wywijaja sie w rozne strony.
Fryzura wykonana za jej pomoca przypomina cos w stylu Brigitte Bardot, uniesione wlosy, puszyste, delikatne fale. Przyjamniej tak jest kiedy robie wlosy a szybko czyli okolo 15 minut. nie udalo mi sie jednak ulozyc wlosow aby byly proste i podwiniete koncowki, ale moje pasma sa z reguly krecone i niepodatne na jakiekolwiek srodki poza zabojcza prostownica.

Generalnie jest to produkt godny polecenia, pozwala odpoczac wlosom od prostownicy i przede wszystkim stworzyc fryzure bardziej oryginalna od prostych jak drutow wlosow.
Minusy: jest troche ciezka, i czasem mam wrazenie ze wloski szczotki sa troszke za miekkie i wlosy sie z nie nie wczesuja.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne :)

Polecam!

Jest naprawde super! Bardzo prosta w uzyciu, dzieki niej w krotkim czasie mozna super wymodelowac wloski. Nie pali wlosow, wrecz przeciwnie - nadaje im polysk. Teraz modelowanie wlosow to dla mnie przyjemnosc!!Używam tego produktu od:4 miesiecy

coś wspaniałego

Moje cienkie, niesforne włosy nigdy nie wyglądały za specjalnie... Do czasu Brush Activ!!! Wielka szczota doskonale układa, ponosi, wygładza każdy kosmyk. Włosy są doskonale rozczesane, nie plączą się, błyszczą się jak po nabłyszczaczu. Jestem bardzo zadowolona. Chociaż przyznam, że do Brush Activ potrzebna jest mała wprawa, ale myślę że po jakiś 2 razach wszystko będzie jasne. Wielkim plusem jest także to, że włosy nie są przesuszone, ani spalone tak jak to często bywa pod wpływem prostownicy. Gorąca polecam. Warta swojej ceny. Jak dotąd nic się nie zepsuła (odpukać) wiec nie planuje ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: rok

wielki wielki niewypał

Kupiłam to cudo zachęcona opiniami wizażanek i cóz........dla mnie wielki wielki niewypał. zero jakiegokolwiek sensownego efektu. Suszarko lokówka Brush Activ niemozliwie szarpie i wyrywa włosy, nie układa ich, jest ciężka i pozbyłam sie jej zakupujac normalną suszarke z dyg=fuzorem Rowenty. Ani nie podnosi włosów, ani tez nie nadaje im objętości, wrecz przeciwnie.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

wielki hit

Teraz mi się wydaje że całe życie czekałam na ten wynalazek. Kupiłam ją rok temu i bardzo sie ciesze z tego choć nie była tania. Niesamowicie skraca czas układania włosów, co przy codziennym powtarzaniu tej czynności jest bardzo ważne. Już ręce mnie nie bolą od wyciągania włosów na zwkłej szczotce. Moje włosy są w bardzo dobrej kondycji, lśniące i mają zdrowe końcówki-dlatego stwierdzam że jest to rzecz niezbędna w moim domu. Układanie nią jest bardzo łatwe i daje świetne rezultaty. Szczerze polecam do zakupu, opłaca sie!!!
Nie wiem czy ją jeszcze kupie, bo odpukać, sprawuje się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: ok. roku

rewelacja

kupilam rok temu, jestem zadowolona wlosy sa w doskonalej formie, jest dosc duza, aczkolwiek to nie jest problem :) polecam, uday zakup:) dwie koncowki nadaja sie do wlosow dlugich, cieniowanych i krotkich, rewelacyjnie podkecone (w moim przypadku) optymalnie zwiekszaja obetosc, odbijajac wlos od skory glowy, przez co uzyskujemy efekt push up wlosow.

Używam tego produktu od:roku

Jestem zachwycona!

Mam włosy raczej gęste , ale delikatne i podatne na wszelkiego rodzaju skręty (tylko nie w tę sronę, co trzeba), a na dodatek szybko tracą objętość. Muszę więc codziennie nakręcać je na grube wałki, a następnie podtapirować i starnnie polakierować, aby przez cały dzień były na swoim miejscu. Ale dzięki omawianemu produktowi, mam już ten problem z głowy. Stylizuję włosy zaraz po umyciu głowy (włosy myję co trzy dni) i moja fryzurka jest puszysta (bez potrzeby tapirowania!) i odpowiednio ułożona, aż do następnego mycia! Oczywiście z lakieru nie rezygnuję, ale nie muszę już tak dużo go używać. Warto dodać, że Brush Akiv nie niszczy włosów, nie ma też mowy o tym , by pasma wkręcały się w szczotkę, co zdarzało mi sie przy użyciu podobnego rodzaju sprzętu. Same plusy- włosy ułożone jak od fryzjera, puszyste i lśniące.
Do wyboru mamy dwie szczotki: bardzo grubą- raczej do nadawania puszystości lub wygładzania włosów średniej długości i długich oraz średnią do włosów krótszych, która pozwala je podkręcić. Gruba szczotka rewelacyjnie odbija włosy od nasady i stąd efekt ,,burzy włosów".
Małym minusem są dla mnie ,,gabaryty" ów produktu. Ale cóż, skoro można regulować siłę nawiewu, a jednocześnie prędkość oraz kierunek obrotu szczotki...gdzieś ten silniczek musi się mieścić:).

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Udany zakup

Kupiłam na przecenie.... Brush okazał sie strzałem w 10, mam włosy puszące się, za łopatki i wycieniowane mocno. Myję szamponem, nakładam odzywkę, która powinna je trochę ujarzmic. Jedank dopiero po użyciu Brusha sa super! Lekko podsuszam normalna suszarką, potem biorę Rowentę i działam. Należy układać partiami, wówczas widać efekt. Bardzo łatwo wywinąć, podwinąć i wyciągnąć włosy - i to za pomocą jednej ręki!! Na koniec nakładam piankę ujarzmiającą puszenie się włosów... efekt... gładkie, eleganckie, uniesione u nasady, sprężyste i z połyskiem włosy. Sprzęt przerósł moje oczekiwania. Trzeba tylko nauczyć się ukądać czuprynę, w załączeniu jest książeczka, która to ułatwia. POLECAM gorąco, a, że są dwie szczotki o różnych grubościach, sprzęt jest odpowiedni dla włosów już od długości, powiedzmy ucha

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Swietna rzecz

Po latach uzywania zwyklej suszarko-lokowki przeskok na Brush Active byl jak przesiadka z Malucha do Mercedesa. Dzis nie wyobrazam juz sobie jak moglam zyc bez Brusha.
Wiele z was zna te sytuacje. Po wizycie u fryzjera wlosy sa nie tylko obciete, ale rowniez swietnie wymodelowane, jednakze wszelkie proby samodzielnego odtworzenia tej fryzury w domu koncza sie zwykle wnioskiem, ze bez trzeciej reki sie nie obedzie. Teraz to sie zmienilo - Brush Active jest jak trzecia reka ;)

Suszarka jest naprawde wielofunkcyjna, grubsza szczotka z HotLiss pozwala wyprostowac wlosy, z pianka pozwala je uniesc i dodac im objetosci, ciensza szczotka swietnie podkreca wlosy.
Czego by z wlosami nie robic - po uzyciu Brush Active sa rozczesane, blyszczace, gladkie i puszyste.

Polecam wszystkim, wystarczy uzyc jej raz, zeby zrozumiec, ze ukladanie fryzury w domu wcale nie musi byc trudne.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mi sie pierwsza nie zuzyla ;)

spełnione deklaracje

Wszystko co jest zawarte w opisie produktu w moim przypadku sprawdziło się. Bez wysiłku mam włosy jak od fryzjera. Mam włosy skłonne do puszenia się, wywijania każdy w inną stronę. Dzięki temu urządeniu moje włosy stają się gładkie, podniesione, miękkie. Długo wyglądają jak przed chwilą rozczesane. Prostownicę już odstawiłam. Dodam, że mam włosy półdługie. Niestety ma jedną wadę to urządzenie - cenę. Ale nie są to wyrzucone w błoto pieniądze. Mi udało się kupić je na Allegro za połowę ceny.