Philips, VisaPure Advanced SC5370/10, Urządzenie do pielęgnacji twarzy

Philips, VisaPure Advanced SC5370/10, Urządzenie do pielęgnacji twarzy

Philips VisaPure Advanced to urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można wykonać kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne w zaciszu własnego domu. VisaPure Advanced 3w1 umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie, japoński masaż twarzy oraz odświeżenie okolic oczu. W efekcie cieszysz się oczyszczoną skórą o zdrowym blasku.

szczoteczki do twarzy, inne

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Fajne urządzenie

Urządzenie kupiłam z 3 miesięce temu na jakieś promocji podajrze w media Mark. Urządzenie jest wykonane z dobrego materiału. Posiada ładny design i jest łatwy w obsłudze. Fajnie i delikatnie oraz można powiedzieć dogłębnie oczyszcza skórę twarzy. Robi to dość delikatnie ale skutecznie . Myślę że jest to produkt wart swojej ceny. Bo starczy nam na lata . Ja bardzo się z nim lubię .

• Łatwość obsługi: 5

Gdy pierwszy raz miałam styczność z tym urządzeniem, miło się rozczarowalam. Urządzenie jest bardzo dobre. Szczoteczki są mile w dotyku i bardzo dokładnie czyszcza skórę twarzy. Bardzo dobry gadżet. Polecam

Cudo!

Miałam okazję i przyjemność przetestować urządzenie Philips Visa Pure Advanced i już po pierwszym użyciu byłam w szoku jak skóra się zmieniła w kilka minut . Urządzenie pięknie i dokładnie oczyszcza buzię przy zastosowaniu dodatkowo ulubionego żelu , nasadka masująca sprawia, że skóra jest odprężona, elastyczna, jędrna i gładka po czym jeszcze lepiej wchłania kremy czy olejki a nasadka pod oczy da sobie radę z wszelkimi opuchnięciami szczególnie rano... ideał, nigdy w życiu nie oddałabym go nikomu za żadne skarby. Jeździ ze mną wszędzie w pięknym etui dołączonym do zestawu.

Pokochałam od pierwszego użycia

Przyznam, że nie spodziewałam się, że to urządzenie tak bardzo mi się spodoba, ale po pierwszym zastosowaniu, przepadłam :) Jeszcze nigdy moja twarz nie była tak dokładnie oczyszczona, miękka i gładka. Szczoteczka oczyszczająca do skóry normalnej, spisuje się bardzo dobrze. Nie jest zbyt ostra i doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczeń. Zauważyłam, że po jej zastosowaniu, pory były dużo mniej widoczne, a skóra zdecydowanie lepiej przyswajała aplikowane przeze mnie kremy.
Końcówki masujące, to również świetna sprawa. Pomagają się zrelaksować i sprawiają, ze cera wygląda na promienną i wypoczętą.
Uważam, że VisaPure, to urządzenie idealne dla każdej kobiety. Jego używanie, to czysta przyjemność :)

nareszcie dokładnie umyta twarz

Kupiłam szczoteczkę pod wpływem pozytywnych recenzji i nie zawiodłam się. Twarz po jej użyciu jest naprawdę bardzo dokładnie umyta, gładka w dotyku. Nie spodziewałam się, że po demakijażu płynem micelarnym na mojej twarzy nadal jest tyle zanieczyszczeń. Obawiałam się też trochę mycia twarzy wodą, gdyż od dawna używam tylko płynów micelarnych bo mam cerę wrażliwą, naczynkową. Używam z kremem-żelem do mycia twarzy L'oreal (różowy). Miałam szczoteczkę do cery normalnej i do cery wrażliwej. Obie są bardzo dobre. Masażer też jest super sprawą, fajnie rozprowadza kremy i relaksuje. Najmniej korzystam z końcówki chłodzącej, nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów po jej użyciu, ale nie mam problemów z opuchnięciami i zasinieniami pod oczami. Wykonanie szczoteczki jest bardzo dobre, pięknie się prezentuje, szybko się ładuje i po naładowaniu wystarcza na bardzo długo. Bezproblemowe używanie, prosta w obsłudze. Wady: cena, trzeba wymieniać końcówki - dodatkowy koszt.

• Łatwość obsługi: 5

Bardzo podoba mi się ta szczoteczka. Używam ją co drugi/trzeci dzień. Łatwa obsługa, ładowanie starcza na długo. Nie wiem czy mi bardzo pomogła ale cera jest troszkę lepsza.

Niezbędnik każdej kobiety

Uważam to za najlepsze urządzenie dla kobiet jakie można było stworzyć. Szczoteczka idealnie i dokładnie oczyszcza skórę, jest bardzo przyjemna w dotyku. Dodatkowe dwie końcówki są fenomenalne - masaż twarzy po cieżkim dniu to relaks nie do opisania. Zauważyłam również, ze po użyciu tego urządzenia krem do twarzy wchłania się o wiele lepiej. Cera wygląda na zdrową i wypoczętą. Produkt wart swojej ceny. Dodatkowo jest bardzo poręczny i łatwy w użyciu. Polecam każdej niezdecydowanej osobie :)

Skuteczne oczyszczanie

Higiena to podstawa. Każdy myje twarz a ze szczoteczką VisaPure Advanced robi się to dokładnie i profesjonalnie. Idealnie zmywa makijaż, cera jest promienna i świeża, nie ma żadnych zaskórników a przy systematycznym używaniu rozszerzone pory stają się mniej widoczne. Urządzenie jest tak zaprogramowane że wie ile dokładnie powinien trwać zabieg pielęgnacyjny- ani za długo ani za krótko. Uwielbiam tą szczoteczkę. A ponadto ma dwie dodatkowe końcówki do masażu twarzy i do rewitalizacji oka czyli do usuwania " worków pod oczami". No po prostu jest super! Polecam!

szczoteczka philips do twarzy

podchodze raczej sceptycznie do urzadzen tego typu, bo wydawalo mi sie ze zwykla szczoteczka jest tak samo dobra. Pomylilam sie tym razem. Pierwsze wrazenie bardzo dobre, dla mnie istotne, bo jestem estetka.jest naprawde jak bizuteria. piekna po prostu:-) po tygodniu uzywania stwierdzam, ze skora zrobila sie jakby bardziej zdrowa, miewalam pryszcze, a tu zadnego nowego. przyjemne jest tez samo mycie. koncowka szczotecki do mycia jest bardzo mila w dotyku. koncowka na skore pod oczami jest wymarzona zwlaszcza po imprezie, kiedy wczesnie trzeba wstac, orzezwia i przywraca tak zwany blask. koncowka do masazu wyprobowalam nie tylko na sobie..zdrowie i radosc. serdecznie polecam.

On jest idealny!

Urządzenie VisaPure Advanced zauroczyło mnie już podczas pierwszego użycia - stało się moim najlepszym przyjacielem. Jest bardzo łatwe w obsłudze - wystarczy nałożyć którąś z końcówek i nacisnąć przycisk. Zaletą jest długi czas pracy po jednym ładowaniu. Końcówki szybko nakłada się i zdejmuje, bez problemu. Sprzęt jest wodoodporny, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że się zaleje i przestanie działać. Na duży plus wychodzi możliwość rozbudowania urządzenia o nowe końcówki lub ich wymiana. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie otrzymałam po użytkowaniu urządzenia - zmniejszył mi się trądzik, skóra jest jędrna i aksamitna, a worki pod oczami są praktycznie niewidoczne. Choć sprzęt nie jest niezbędny, to są spore korzyści podczas używania go. Zyskałam relaks, odprężenie i lepszy wygląd twarzy. Codzienna pielęgnacja już nie jest udręką - to sama przyjemność! Sprzęt jest idealny dla mam, które nie mają czasu - chwilę relaksu można zafundować sobie pod prysznicem! Zdecydowanie polecam VisaPure Advanced i będę go rekomendowała wśród znajomych

Naprawdę świetne urządzenie!

Urządzenie VisaPure Advanced testuję od 3 tygodni. Dość długo szukałam urządzenia do pielęgnacji twarzy, które będzie spełniało różne funkcje, a przy tym spełni moje wymagania. Mam skórę bardzo wrażliwą, alergiczną i skłonną do podrażnień. Na szczęście urządzenie VisaPure Advanced nie wyrządziło na niej żadnych szkód, a wręcz przeciwnie! Znacząco poprawiło jej stan.
Po 3 tygodniach skóra jest naprawdę świetnie oczyszczona, gładka i mięciutka.
Końcówka masująca sprawia, że czuję się jak na prawdziwym masażu twarzy w salonie. Używanie jej jest szalenie przyjemne.
Ostatnia (i chyba moja ulubiona) to końcówka pod oczy. Wykonana jest z materiału ceramicznego, jest chłodna i ma za zadanie odświeżać spojrzenie. Naprawdę działa! :)
Początkowo cena może wydawać się dość wysoka, ale patrząc na to, że mamy tak naprawdę trzy urządzenia w jednym zaczyna to już wyglądać znacznie lepiej. Szczególnie, że urządzenie jest świetnie wykonane, spełnia swoje funkcje i jest naprawdę warte swojej ceny!

Doskonały produkt

Doskonałe urządzenie 3w1.Bardzo prosty w obsłudze. Każdy jest zachwycony jędrnościa i świzością mojej skóry. Stała się zdecydowanie bardziej jędrna oraz odzywiona. Od dawna szukałam urządzenia, które będzie działało na wielu płaszczyznach. Nie wyobrażam sobie dnia bez tej szczotki. Produkt warty swojej ceny.
Gorąco polecam
przenośne opakowanie, dobrze leży w dłoni, wytrzymała bateria, zabiegi można wykonac w domu, elegancki wygląd, mozliwość uzytkowania pod prysznicem, jest cicha, wymienne główki