Sensique, Volume & Shine (Pomadka nabłyszczająca do ust)

Sensique, Volume & Shine (Pomadka nabłyszczająca do ust)

Pomadki nabłyszczające o nowoczesnej formule Maxi Lip, zwiększającej objętość ust. Dostępne w 10 odcieniach.

Tanie i bardzo dobre :)

Od kiedy tylko zaczęłam się malować, stosowałam zawsze błyszczyki, jakoś nie byłam przekonana do pomadek, wydawało mi się, że aplikator jest wygodniejszy, ale ostatnio trafiałam na błyszczyki, które zaraz znikały z ust lub zbierały się w załamaniach i postanowiłam wypróbować pomadek/szminek.
Nigdy nie używałam ciemnych kolorów, wydawało mi się, że będę wyglądać wulgarnie itd., ale kobieta zmienną jest i w ostatnim czasie napaliłam się jak szczerbaty na suchary na jakieś czerwienie i różne ich odcienie. Mam czarne włosy, a w takim połączeniu u innych mi się podobało, więc wypróbowałam na sobie. Poszłam do Natury, przeglądałam gabloty ze szminkami, a przy tym schodzi mi dłuuuugo i moim oczom ukazały się pomadki Sensique w zadziwiająco niskiej cenie-6,99zł. Postanowiłam kupić, a ich cena w razie nie polubienia się z pomadkami, nie uszczupli zbytnio portfela. Wybierałam dość długo i wybrałam nr 312-ciężki do opisania kolor, taka jaśniejsza fuksja jakby. Oczywiście jak wszyscy mogę ponarzekać na opakowanie, bo jest jak za czasów PRL-u, ale trzeba być obiektywnym-za tę cenę nie ma co wymagać ;) Jest dosyć \\\\\\\'rozklekotane\\\\\\\' i mam wrażenie, że zaraz się rozwali w rękach :D Pomadka, jak zapewnia producent, posiada właściwości pielęgnujące i nawilżające i tu się zgodzę-faktycznie, na ustach jest cały czas wilgotna, nie zasycha. Drobinki są bardzo subtelne, to nie jest jakiś brokat z pomadek bazarkowych, który szoruje po ustach kancikami-po prostu nic nie czuć. Co do powiększenia ust-pomadka nie zawiera chili itp. składnkików, które powodują pieczenie, mrowienie i w efekcie powiększenie ust, ale ona naprawdę je uwydatnia i sprawia, że wyglądają na większe! a mnie Matka Natura naprawdę nie obdarzyła fajnymi ustami, nad czym boleję, a po niej wyglądają bardzo atrakcyjnie!
Zapach-ktoś napisał, że jest chemiczny, co jest totalną bzdurą, bo pomadka pachnie owocowo-malina, jagoda, czy cuś ;)
Dokupiłam do niej konturówkę i nadaję ładny kształt i dopiero potem pomadkę [ale bez konturówki też wyglądają ładnie]. Kolor pięknie podkreśla moje piwne oczy. Nakładam ją jeszcze na podkład, dzięki czemu długo się trzyma. Zadowolona z efektu pobiegłam kupić drugą-tym razem kolor 304 i jest bardziej czerwony i również pięknie wygląda na ustach. Zapewne kupię jeszcze coś bardziej nude. Miałam ochotę na tę czerwień 313, ale jeszcze nie mogę się przełamać :brzydal:
jak najbardziej polecam! Pomadki te zachęciły mnie do dalszego eksperymentowania ze sztyfcikami ;)
Poniżej zdjęcie - po lewej nr 312, po prawej nr 304.
Ilość zużytych opakowań: 2 różne, niecałe

Zdecydowanie polecam!

Marzyły mi się czerwone usta na studniówkę, jednak żadna ze szminek do mnie nie przemawiała. Ani spośród tych tańszych, ani spośród droższych.
Mam szybko wysychające usta, zwłaszcza zimą, dlatego muszę na nie aplikować dość sporo i często pomadkę. Bałam się, że szminka nie spełni całkiem swojej roli, usta na mrozie mi wyschną i zrobią się brzydko \'pomarszczone\'. Dlatego, gdy zobaczyłam w Naturze tę pomadkę i to w tak żywym, czerwonym kolorze od razu ją kupiłam.

+niska cena
+łatwa dostępność
+nawilża i chroni usta na mrozie
+zawiera naturalne oleje i woski
+kolor żywy
+na ustach wygląda, jak szminka
+ usta rzeczywiście są odrobinę powiększone

- nietrwała, zostawia ślady na naczyniach, trzeba nakładać ją średnio co godzinę, żeby kolor był nadal atrakcyjny
- zapach (kojarzy mi się ze starymi szminkami mojej babci)

Mimo wszystko zamierzam zakupić też inne kolory tej pomadki ;)

taka sobie

Pomadka,która krótko się trzyma na ustach-ale nie ma co się dziwić.
Kolor nadaje taki lekki,subtelny. Nie chroni wcale przed mrozem.
Pomadka jest za miękka-nawet jak wyciągnę ją z lodówki. Przez co jest trudna do aplikacji.

Używam tego produktu od: października

Dobra nabłyszczająca pomadka

Mialam doczynienia z kilkoma pomadkami i to w wyższych cenach i szczerze powiem,że pomadka dorównuje nawet dla niektórych z wyższej półki.

PLUSY:
-Optycznie powiększa usta
-Delikatnie nabłyszcza
-Ładny owocowy zapach co jest rzadko spotykane jeżeli chodzi o pomadki
-niska cena

MINUSY:
-trwałość no ale za tą cenę nie oczekujmy,że pomadka będzie nosić się kilka godzin :)

4,5/5

Używam tego produktu od: październik

Dobra, ale nietrwała

Oceniam kolor 305

Plusy

- niska cena
- nawilża usta
- zapach coś na kształt gumy balonowej:)
- bardzo ładny naturalny kolor

Minusy

- nietrwała
- zbyt miękka, prawie mi się połamała
- średnio estetyczne opakowanie

Podsumowując, myślę, że skuszę się na jakąś inną szminkę z tej firmy, bo w tym przedziale cenowym daje radę;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Fajna ale nie trwała

Kupiłam zachęcona ceną, i pchało mnie jakoś do tej marki ostatnio. Mam kolor 303, nieco ciemniejszy od moich ust, ale naturalny. Szminka trochę ciężko się rozprowadza no i szybko znika z ust, za to minus, Ogólnie, opakowanie skromne, dla mnie to okej szminka ma być dobra jakościowo a nie powalać opakowaniem wszystkich na około. A cena to 6,99.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobra w swoim przedziale cenowym

Szukałam pierwszej szminki takiej do przetestowania na sobie. Nie patrzyłam na te drogie bo to była taka zachcianka.
A więc tak:
- Piękny kolor - ja mam taki pomarańczowy nude - połysk, intensywność idealne jak dla mnie.
- nawilżenie godne podziwu
- cena :)

- minus to rzeczywiście opakowanie

Kiepski kolor, dobre nawilżenie

Chciałam przetestować jakąś tanią pomadkę. Wybór padł na Sensique, bo kosztowała tylko 4zł, a wiedziałam że to tylko taki \'kaprys\'. Kolory były mocno przebrane, zostały tylko zbyt jasne, tandetne, chłodne róże, lub jakiś szaro bure ciemne. Wybrałam, jak się wydawało intensywną, ciepłą czerwień.

Przede wszystkim kolor, nawet po intensywnym nałożeniu, nie jest wcale taki mocny. Aplikacja pomadki jest ciężka, jest jakaś taka tępa w rozprowadzaniu po ustach, zbiera się w drobnych nierównościach ust, podkreślając je. Dziwne, bo sama w sobie pomadka jest taka jakby woskowa.

Gdy już się uporamy z aplikacją, kolor na naszych ustach nie utrzyma się więcej niż godzinę. Nadal jednak, i to dość długo będziemy czuć że mamy coś ustach, taką lekką, woskową warstewkę, która nie pozwala naszym ustom na wysychanie i daje uczucie jakiejś tam pielęgnacji.

Opakowanie tandetne, plastik najgorszej jakości, przy pierwszym upadku na pewno by się rozpadł, więc trzeba uważać, poza tym ciągle mam wrażenie że jest nie do końca zamknięte, bo zostaje taka milimetrowa szpara miedzy zamknięciem, a częścią pomadką.

No, ale czego można wymagać za 4zł? I tak się cieszę że nie powysuszała moich ust. Leży sobie na samym dole koszyczka z kosmetykami, może jak sobie o niej kiedyś przypomnę to jeszcze użyję.

Za tę cenę okej.

Mam ciemnoróżowy odcień. Sztyft wygląda jakby miał dawać mocny kolor, ale zdecydowanie tak nie jest.

Plusy:
- Daje ładny kolor i połysk. (taki półprzezroczysty)
- Pachnie jak lody jagodowe.
- Usta są takie "soczyste" po jej użyciu
- Niska cena
- Idealna na lato, nie trzeba lusterka do poprawek

Minusy:
-Tragiczne opakowanie
- Zapach i posmak - okropna chemia. Chemiczne lody jagodowe.
- Godzinka i nie ma jej na ustach...

Jestem wrażliwa na zapach i posmak pomadek, dlatego daję jej tylko 3*. Jednak jest to bardzo dobra opcja dla osób, które szukają błyszczyka w formie pomadki za niską cenę. Portfela nie boli, a wypróbować naprawdę warto.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Bez szaleństw

Mam szminkę koloru ciemnego różu, z malutkimi drobinkami. Kolor jest bardzo ładny, można go budować od lekkiego połysku po bardziej widoczny kolor. Szkoda tylko że nie jest trwała i już po pół godzinie znika z moich ust. Cena jest przystępna i zapach też ładny.
Nie jest zła, napewno lepsza niż zwykłe szminki z Sensique które w ogóle nie przypadły mi do gustu, ale już się na nią więcej nie skuszę.

Używam tego produktu od: kupiona z dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

przyjemna, ale nietrwała

Pomadka przyjemnie pachnie, bardzo dobrze się nakłada, ma ładną gamę kolorystyczną i dobrą pigmentację. Pielęgnuje usta i nadaje im lekki połysk.

Niestety jej największą wadą jest nietrwałość, bardzo szybko znika z ust, trzyma się maksymalnie do godziny.

Świetna

Mam z 4 jak nie 5 kolorów tej szminki. Uwielbiam ją.
Plusy:
+ ładnie pachnie
+ łatwo się nakłada
+ nawilża
+ ładnie się mieni
+ kolor jest wyrazisty
+ nadaje połysk ustom

Minusy:
- kiepskie opakowanie