Sensique, Volume & Shine (Pomadka nabłyszczająca do ust)

Sensique, Volume & Shine (Pomadka nabłyszczająca do ust)

Pomadki nabłyszczające o nowoczesnej formule Maxi Lip, zwiększającej objętość ust. Dostępne w 10 odcieniach.

ekstra

Pół gwiazdki odejmuję jedynie za krótka trwałość:( po za tym same plusy:
-cena
-konsystencja
-nie wysusza ust
-ładna kolorystyka
-nadaje ustom pełny kształt
-delikatnie mieni się na ustach
-opakowanie

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: ok5

Fajniutka

Kupiłam tą szminkę, ponieważ zwykle sięgam po tańsze kosmetyki. Od dawna szukałam ładnego odcienia czerwieni i w końcu znalazłam - po prostu zakochałam się w odcieniu nr 313. Szminka jest w miarę trwała, ładnie nabłyszcza, nawet trochę nawilża. Ma śliczny zapach. Co do opakowania to nie zauważyłam jakichś specjalnych mankamentów. Co do wad te w sumie bardziej wina drogerii - kolory są pomieszane i jak na niektórych nie było numeru to trzeba było otwierać każdą po kolei. Bardzo ją lubię i na pewno kupię ją ponownie, może nawet się skuszę na inny kolor.

Używam tego produktu od: Jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno na wykończeniu

Rozczarowanie

Przepadam za kosmetykami Sensique, tak więc po wypróbowaniu ich cieni i pudrów skusiłam się na szminkę, jednak moim zdaniem nie dorównuje ona innym produktom tej marki.
Na szmince nie ma numeru koloru, tak więc porównując ze stroną internetową mam kolor 300 - ciemny czerwono-wiśniowy.

Plusy, dla których nadal jej używam:
+ ładny zapach (chociaż to nie jest dla mnie zbyt istotne)
+ przystępna cena
+ ma kremową konsystencję, która uprzyjemnia nakładanie i noszenie jej na ustach
+stąd też miłe uczucie nawilżenia
+ drobinki trzymają się ust, nie osiadają z czasem na reszcie twarzy
+ oprócz drobinek szminka jako taka ładnie się błyszczy
+ kolor jest wyrazisty, w zależności od nałożenia można kontrolować odcień
+ kolor na ustach identyczny jak na samej szmince

Niestety minusy skreślają dla mnie ten produkt całkowicie:
- opakowanie: początkowo myślałam że po po prostu trafiłam na jakieś wadliwe, ale w innych recenzjach zauważyłam że to norma - szminka się nie domyka, boję się dociskać zamknięcie do końca w obawie o rozpadnięcie, otwiera się w kosmetyczce, samo odskakuje
- trzeba poświęcić dużo czasu na nałożenie by uzyskać równomierny efekt, w pośpiechu łatwo uzyskać prześwity lub efekt klauna
- również znikanie szminki jest nierównomierne
- gama kolorów jest dość mała, ale nie powiedziałabym że to jakiś duzy minus bo w mojej opinii są całkiem niezłe (przynajmniej z tego co widziałam w drogerii)
- nie zauważyłam efektu powiększenia ust

Za nawilżenie i ładny kolor (a kilka innych miałam na oku przed zakupem swojego egzemplarza) wybaczyłabym tej szmince długotrwałe nakładanie i poprawki dla równomiernego efektu, jednak opakowanie jak dla mnie skreśla ten produkt, lubię mieć pewność że w torebce nic mi się nie otworzy i nie uszkodzi.
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetna!

Zacznę od tego, że pomadkę tę kupiłam nie za 3,99 jak napisano w opisie produktu, lecz za 6,99. Jest to i tak bardzo niewiele za pomadkę, która w mojej opinii jest porównywalna (a czasem nawet lepsza) od kosmetyków za 30-40 zł.
Pomadka ma lekką formułę, nie obciąża ust, zostawia bardzo przyjemne, delikatne, lekkie uczucie. Nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek, a wręcz (w mojej opinii) nawilża. Kolory są ładne, lecz ich wybór jest nieco zbyt wąski - myślę, że gdyby było ich więcej moja opinia byłaby jeszcze lepsza.
Jedyną wadą szminki jest koszmarne opakowanie. Zatrzask nie trzyma, podczas "wykręcania" sztyftu, rusza się on tak mocno, że za każdym razem mam wrażenie, że zaraz wypadnie. Boję się nosić tę pomadkę w torebce. ;)
Jednakże przy takiej jakości i takiej cenie, jestem w stanie znieść kiepskie opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

ściera się, nie da się malować:(

+super nawilżenie
+zapach owoców
+blask,zmiekczenie skóry ust
+pielęgnacja suchych skórek
+śliczne kolory

- podrożała, niecałe rok temu kupiłam za 3.99, teraz 6.99!!!!więc cena zbliżona lub wyższa od Essence,Wibo itp.
-opakowanie lubi popękać,otwierać się
-pomadka znika z ust po ok. 20 min, widać prześwity.

Cudo za niewielką cenę

Mam chyba ze 4 kolory tej pomadki i są śliczne :) Dużo plusików:)

+ Piękne kolory
+Śliczny zapach
+Połysk i blask
+ Usta tak jakby pełniejsze nawet jak to złudzenie hehe
+Nawet łądne opakowanie
+Nawilżenie usteczek;)

Czego chcieć więcej ? Ma się superprodukt za naprawdę niewielką cenę ;))

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie ;)

Supcio!;)

To moja pierwsza "szminka". Chociaż bardziej przypomina błyszczyk w pomadce/szmince;)

Wybrałam kolor różowy - nie pamiętam jaki nr.... Bałam się, ponieważ nigdy nie używałam takich kolorów, ale zaryzykowałam i to był strzał w 10! Okazało się, że ten kolorek nawet mi pasuje;)

Cena jest wspaniała. Jestem zwolenniczką tanich i dobrych kosmetyków - ten taki jest. Nie płacimy za reklamę i cudne opakowanie, a za jakość!

Kolor śliczny! Zapach cudowny! (mi osobiście na początku kojarzył się z arbuzem/melonem, a teraz zaczął kojarzyć mi się z truskawą;)
Drobinki delikatne, nie czuć ich na ustach, nie rozłażą się.

Nawilża (!). Nie wysusza (!)

Trwałość średnia, zwłaszcza jeśli się je lub pije, ale dla mnie to nie problem, bo uwielbiam się nią malować - to sama przyjemność! ^^

Trzyma się około 1 godziny - nie rozmazuje się po twarzy.

Narzekam tylko na opakowanie - lubi się samo otwierać, ale jest dość eleganckie.

Nabłyszcza i przez to optycznie powiększa usta (mi na tym nie zależało, chodziło jedynie o kolor).

POLECAM, bo jest świetna!

Za taką cenę polecam

Za taką cenę nie mam zbyt dużych wymagań wobec pomadki. Z zapewnień producent "Volume & Shine" głównie błyszczy - w całej palecie nie ma matowych kolorów, nie zauważyłam efektu powiększonych ust.
Drobinki dość dobrze przylegają do ust - nie krążą po całej twarzy. Kolory są dość ciekawe. Nie wysuszyła mi ust - co skutecznie czyni większość pomadek. Utrzymuje się ok 2-3 godzin. Nie jest to może rekord, ale... jak pisałam w podsumowaniu:
Za taką cenę polecam

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Porządna

Pomadkę kupiłam dość dawno temu w promocji za ok 4,50zł. Potrzebowałam ładnego, ciemnego brązu.
Jakość jest bardzo dobra, nie wysusza mi usta, a robiły to wszystkie pomadki, której do tej pory miałam, utrzymuje się też dość długo, łatwo rozprowadza. Zapach nie należy do przyjemnych choć nie jest wyczuwalny po nałożeniu. Jednak teraz zdałam sobie sprawę że odłożyłam ją i zrezygnowałam z wypróbowania innych gdyż strasznie nie trafiłam z kolorem, po nałożeniu wyglądał po prostu okropnie. Nazwa volume and shine nie wiem czy jest trafiona, nie powiększa ust, ani też specjalnie nie jest błyszcząca..
Warto wypróbować, za taką niską cenę, ja na pewno kupię jeszcze raz, muszę tylko znaleźć odpowiedni dla siebie kolor :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

jest ok

Dobra pomadka, ale niestety nie ma w gamie Volume & Shine kolorów matowych, ma małe drobinki, które ładnie wyglądają na ustach , nie wysusza ust, średnio długo się utrzymuje, często są na nią promocje, za tą cenę polecam ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ulubiona

Jak dotąd to moja ulubiona szminka.

Plusy:
+ zdecydowanie cena!
+ nawilża usta, mam wrażenie delikatnej pielęgnacji, co było miłym zaskoczeniem, bo wszystkie szminki, których dotąd używałam strasznie wysuszały
+ długo się utrzymuje na ustach
+ równomiernie się ściera, nie zostawia śladów w kącikach ust
+ ładnie wygląda na ustach

Minusy:
- ??? chyba jedynym jest to, że wszystkie kolory są takie perłowe, a ja poszukuję teraz czegoś innego (dlatego kupiłam już dwie o wiele droższe szminki innych firm i się zawiodłam)

Ilość zużytych opakowań: trzy

milusie:)

Miałam już 2 szminki z tej kolekcji,teraz jestem w trakcie trzeciej.
Miałam: ciemny beż/jasny brąz bardzo stonowany kolorek, ciemny zgaszony róż a obecnie mam taki dość ostry perłowy różo-wrzos

Na ustach wypadają jaśniej niż w opakowaniu ale może to i plus jak chcemy uzyskać stonowany makijaż. Zapach ma poziomkowo-truskawkowy i o ile zwykle zapachy mnie w kolorowych kosmetykach drażnią o tyle tu on jest na tyle przyjemny że aż miło się jej uzywa(zapach jest tylko przy aplikacji).Ładnie pokrywa usta kolorkiem .jest miękka ,nie wysusza ust i nie włazi w załamania ust ani nie spływa. jedyny minus to opakowanie bo raz jest ok a raz wieczko odpada i siłę łanie więc to wielka loteria na jakie się trafi ale za taką cenę to naprawdę grzech nie kupić.
Kolorki są ciekawe, do tego jest wydajna. Polecam nie tylko nastolatkom;)

Używam tego produktu od: ogólnie od ok2 lat. obecną szminkę od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 szt, jestem w trakcie kolejnej