Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Intensywna pielęgnacja suchej skóry z oliwą z oliwek i masłem shea. Witamina E i gliceryna zachowują skórę właściwie nawilżoną, pH przyjazne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Olea Europea Oil, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl, Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: 8zł / 500ml

/bw/

tandeta

śmierdzi- chemiczna woń, w żadnym wypadku to nie oliwki
kiepsko się rozsmarowuje
źle wchłania
skóra nie jest wcale po nim ładnie nawilżona

używam go do stóp i mam nadzieje, ze sie szybko skonczy

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Cudowny!

Uwielbiam ten balsam, jeszcze żaden kosmetyk nie działał tak dobrze na moją skórę. Ma fajną konsystencję, dobrze się rozsmarowuje, pachnie przepięknie-jak jakieś perfumy. Moja skóra po nim jest nawilżona na długo, na dodatek jest tani jak barszcz. POLECAM!

Używam tego produktu od:3 miesiące

podziękuję!

Skusiła mnie niska cena, oliwa z oliwe i duza pojemnośc. Mam skóre suchą wiec liczyłam na porządne nawilżenie i ochronny "film" na skórze.
No cóż. Na pewno jest bardzo wydajny. Jak dla mnie nawilża średnio, źle się rozsmarowuje i jeszcze gorzej wchłania.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi sie zużyć ten kubeł.
Więcej nie kupię.

Tego balsamu bardzo przyjemnie mi się używało ;)

- bardzo dobrze nawilża, zostawia na skórze film
- przyjemny zapach
- niesamowicie WYDAJNY, już myślałam, że nigdy się nie skończy ;)
- niska cena

Jest to porządny balsam do ciała, sprawdza się w przypadku suchej skóry. Polecam wszystkim, których nie przeraża pojemność bo muszę przyznać, że pod koniec opakowania znudził mi się i bardzo chciałam wykończyć jak najszybciej.

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy

ujdzie

hmm dla mnie średniak.
*dobrze sie wchłania,ale pozostawia taki tłusty film czego ja nie lubie. raczej na zime niz lato
*moze i nawilża, jakis spektakularnych efektów nie ma :P
*zapach mi sie nie podoba, nie smierdzi może więc komus przypasi jak ktos lubi oliwki
*tani, duży to najwieksze plusy
*nie podrażnia itp
nie jest zły. tani. sie na zime w sumie nadaje.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Porządny produkt!

jest to bardzo dobry i przy okazji tani krem:

- dobrze nawilża i natłuszcza skórę;
- na dość ciężka konsystencje, pozostawia film na skórze (co bardzo lubię)
- przyjemnie pachnie (jeśli ktoś lubi oliwkowy zapach)
- ma dużą pojemność przy bardzo niskiej cenie;
- jest bardzo wydajny;
- łagodzi podrażnienia i doskonale pielęgnuje skórę wysuszoną przez zimowe ubrania i ogrzewane pomieszczenia;

Na lato chyba trochę za ciężki, i zapach mało orzeźwiający ale na jesień czy zimę doskonały, na pewno do niego wrócę; Chętnie widziałabym inne warianty zapachowe tego kremu i możne mniejsze pojemności bo pomimo wszystkich jego zalet trochę nudzi się jego używanie przez tak długi czas. Używam tego produktu od: 2 miesiące

Nie mam zastrzeżeń.

Mam skórę normalną ze skłonnością do przesuszania(gorące powietrze w łazience robi swoje). Używałam tego produktu codziennie, po każdym prysznicu/kąpieli i, jak już to napisałam w podsumowaniu, nie mam co do niego zastrzeżeń.
Opakowanie, jak widać, słoiczek. Jest solidne, mimo upadków z wysokości ok. metra na kafelki nie rozbiło się, a zawartość nie poleciała na podłogę(a miałam już takie przygody ;) ).
Nie będę rozpisywać się w sprawie zapachu. Jest przyjemny, oliwkowy, nienachalny, nie stłumi ulubionych perfum, ani nie będzie "leciał" za nami tworząc "ogon".
Najważniejsze, czyli działanie. Jak już wspomniałam wcześniej, używałam tego kremu codziennie(no, z małymi wyjątkami ;) ) wieczorem, głównie z powodu dosyć bogatej konsystencji, która nie wchłaniała się od razu(przy suchej skórze nie będzie takich problemów). Jednak warto było odczekać te kilka(naście?) minut, bo balsam jest naprawdę dobry. Nawilża moją skórę(suchą też na pewno będzie), koi drobne podrażnienia po depilacji, nie przyczynia się do tworzenia wyprysków, sprawdza się nawet na kolanach, łokciach i(w moim przypadku) kostkach. W awaryjnych sytuacjach służył mi jako krem do rąk z bardzo dobrym skutkiem(moją zmorą są suche skórki wokół paznokci).

Bardzo dobry kosmetyk, aczkolwiek nie KWC. Na pewno wrócę do niego niejeden raz, jak tylko wypróbuje inne balsamy, które kuszą mnie od dość dawna ;)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

ok

całkiem fajny
bardzo wydajny
zapach - dla mnie średni, jednak nie utrzymuje się długo
szybko się wchłania
nie pozostawia filmu -dla mnie to minus
nawilża

ogólnie może być

nie wiem czy kupię, bo balsamy i kremy do ciała kupuję za każdym razem gdy jestem w drogerii przez co mam w swojej kolekcji ich mnóstwo, lubię testować nowości ;)

Używam tego produktu od:jakieś 2 miesiące z przerwami
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

ok

ten kremik jest super
*dobrze nawilża i wygładza
*bardzo duże opakowanie za tak niską cenę!
*zapach moim zdaniem ładny
*starcza na baaaardzo długo
polecam gorąco!

Używam tego produktu od:2 miesiące

zmieniłabym zapach

Początkowo zapach mi nie przeszkadzał, a nawet podobał się, ale po kilku tygodniach używania mam go serdecznie dosyć. Pewnie zużyję opakowanie do końca, ale bez zbytniej przyjemności... Trochę szkoda, bo oprócz zapachu nie widzę innych minusów, krem bardzo dobrze nawilża skórę, jest tani i wydajny. Opakowanie też jest fajne, nie trzeba się będzie męczyć z wydostaniem resztek kremu.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

same plusy

Kupiłam go, kiedy powiedziałam: dość wyciskania tubek z balsamami. Rewelacyjna cena, ogromne opakowanie, w dodatku ostatnie na półce, jak tu nie wziąć? I okazało się w dodatku że to świetny produkt:
- optymalna konsystencja
- świetnie się rozprowadza
- doskonale się wchłania
- bardzo dobrze nawilża
- ma oryginalny, miły, długo utrzymujący się zapach
- jest bardzo wydajny
- bardzo praktyczne i duże opakowanie, zawartość można zużyć do końca
Polecam!Używam tego produktu od:

Fajny, z jednym ale

Byłby superowy gdyby nie ten zapach, powinien ładniej pachnieć, bo jak dla mnie to śmierdzi. Jest wydajny, naprawdę nawilża, świetnie sie rozprowadza. Do tego duże opakowanie i niska cena. Warto sprobować :)Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w tr. 1