Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Intensywna pielęgnacja suchej skóry z oliwą z oliwek i masłem shea. Witamina E i gliceryna zachowują skórę właściwie nawilżoną, pH przyjazne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Olea Europea Oil, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl, Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: 8zł / 500ml

/bw/

uwielbianyyy :D

Megawydajny krem. Skóra jest po nim optymalnie nawilżona. Bardzo szybko się wchłania. MA taką pojemność, że mogę się w nim wręcz kąpać :D co do natłuszczenia to nie zauważyłam :] stosuję na noc a rano budzę się z mięciutką skórą :] fajny kosmetyk. na początku jakoś drażnił mnie zapach i nie bardzo mi odpowiadał, ale z czasem się zakochałam :D w sumie minusów nie widzę... nigdy mi się nie zwałkował... jedyne do czego mogę się przyczepić to wieczko od pojemnika.. tak troszkę nie bardzo nachodzi na pojemnik.. ale to nie wpływa na wysokość oceny..

Kupilam za 6zł

Używam tego produktu od: 2miechy

****

Nie powiem, że jestem nim zachwycona, bo to by było kłamstwo, ale myślę, że od czasu do czasu można się na niego pokusić, bo jest naprawdę porządny.Przede wszystkim jest ogromny, a przez to wydajny, mimo że ładuję go na ciało, ile wlezie :).Konsystencja wydawała mi się najpierw toporna, nie miałam ochoty tego wsmarowywać, ale później się z tym pogodziłam i teraz nie sprawia mi rozporwadzanie tego kremu żadnych kłopotów. Zapach może nie piękny, ale bardzo sympatyczny- taki hmm kremowy? Dobrze nawilża i natłuszcza skórę- dla bezproblemowych w sam raz! Czasami zdarzało mu się nie do końca poradzić z moimi łydkami, ale cest la vie- nie oczekujmy cudów. Generalnie- jest bardzo dobry, świetna alternatywa dla droższych balsamów.

Używam tego produktu od: października

bardzo dobry

Krem jest bardzo przyjemny. Bez trudu można go rozsmarować, szybko się wchłania, bardzo delikatnie natłuszcza, dobrze nawilża, likwiduje uczucie napięcia. Skóra po nim jest bardzo wygładzona! Wg mnie krem ma idealną konsystencję - nie jest rzadki ani gęsty. Pudełko jest plusem, bo można bez problemu wydobyć tyle kremu, ile się chce, bez ryzyka, że coś się wyleje ;) Zapach może nie powala, ale jest delikatny. Krem na zimę może być za lekki, za to na lato - świetny.

Czas używania kosmetyku: 3 miesiące

miły zapach

Krem ma śliczny, delikatnie oliwkowy zapach, lubie wieczorem przed pójściem spac posmarowac sobie nim rece i potem wdychac jego zapach. Nawilza całkiem przyzwoicie, choc na przesuszone zimą lydki stosuję cos mocniejszego, ale latem bedzie w sam raz. Taniutki a kupiony w promocji to prawie darmo, można sie nim obficie paćkać. Boje się tylko ze za jakis czas mi sie może znudzic zapach, wiec zaznaczam opcje nie wiem przy ponownym kupnie

Używam tego produktu od:m-ca

polecam

Za taką cenę - rewelacja. Kremik ma megapojemność, ładny i delikatny zapach, szybko się wchłania i dobrze nawilża. Przy tym kosztuje grosze. Dobrze, że używam go razem z mamą, bo inaczej nie wiem czy bym go kiedyś zużyła ;)

Używam tego produktu od:kilku tyg

Extra!

Musze dac temu kosmetykowi najwyzsza ocene, bo posiada wlasciwie same zalety (wlasciwie, bo zakretka troche niedopracowana - nie zawsze rowno wchodzi w rowki). A poza tym ....
Bardzo fajna, gesta konsystencja trzymajaca sie reki. Latwy w dozowaniu, rozsmarowaniu, prawie sie nie maze, nie klei. Wchlanianie tez dosc szybkie. Swietne wlasciwosci nawilzajace i natluszczajace - zgodnie z deklaracjami producenta. Przyzwoity sklad. Na drugi dzien skora jest wyraznie w lepszej kondycji - miekka, elastyczna i pokryta filmem. W porownaniu z takim na przyklad maslem Farmony to jak niebo i ziemia! Wlasciwie nie ma porownania. Do tego zapach delikatny, przyjemny. Poreczne opakowanie, solidna objetosc. No i ta smiesznie niska cena!
Szczerze polecam (sama kupilam juz nastepne opakowanie za promocyjne 3,99!).
Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

fajny

za taką cenę nie spodziewałam się jakichś spektakularnych efektów, ale ten krem mnie zaskoczył :) jest wydajny, dobrze nawilża. zapach mógłby być lepszy, ale nie jest zły ;) ponadto jest niesamowicie duży... nie wiem czy mi się nie znudzi za jakiś czas... :p: minusem jest to, że zostawia na skórze film przez jakiś czas... ale i tak go lubię :D

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

Ogrrromne nawilżenie

Ogromna dawka nawilżenia ca cały dzień, skóra jest
napojona i ukojona na cały dzień.
Wchłania się bardzo dobrze, ma gęstą konsystencję, ale nie zostawia nalotu ani nie wałkuje się. Nakładam go sporo i mimo to wchlanialność bez zarzutu, zostaje matowa skóra.
Piękny zapach oliwek-nie wiem czego spodziewają się moje przedmówczynie-to logiczne i wskazane, aby krem oliwkowy miał zapach oliwek...Używam tego produktu od: 3 tygodnie

hmmm

Kupiłam jako nowość, bo ubóstwiam wszelkie Rossmanowe balsamy. Pierwsze wrażenie przy nakładaniu? Konsystencja gumy, dziwnie gęsta i kulająca się. Przez to bardzo słabo się nakłada, a co za tym idzie jest straszliwie niewydajny. Za to przepięknie pachnie, wprost niebiańsko. Super nawilża i odżywia skórę.

Przez to, że źle się nakłada na ciało, stosuje go jako krem do stópek i sprawdza się w tej roli dużo lepiej niż markowe kremy :D

Używam tego produktu od: ---