Paloma (Unicolor), Unicolor, Tanita Effective, Chlorofilowy wosk do depilacji twarzy w plastrach Forte

Najefektywniejszy i najdokładniejszy sposób depilacji. Opakowanie zawiera 14 podwójnych plastrów do depilacji twarzy oraz 5 chusteczek zmywająco-pielęgnacyjnych. Nawet najmniejsze włoski zostają usunięte. Ponieważ są usuwane wraz z cebulkami, nowe odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Czas między kolejnymi depilacjami woskiem się wydłuża, każda kolejna depilacja plastrami jest łatwiejsza, mniej nieprzyjemna a skóra na długo pozostaje gładka i aksamitna. Miękko układające się, elastyczne podłoże wosku pozwala plastrom idealnie dopasować się do małych powierzchni skóry. Wzbogacona formuła chlorofilowa powoduje znacznie większš delikatność wosku, zapobiega podrażnieniom skóry, a ekstrakt z płatków marzanki wonnej działa kojąco i relaksująco na skórę. Pozostałość wosku usuwa się chusteczkami dołączonymi do opakowania lub zwykłą oliwką kosmetyczną. W żadnym przypadku nie zmywa się wosku gorącą wodą, mydłem, szczoteczką czy ostrą gąbką. W trakcie jednego zabiegu każdy plaster można użyć kilkakrotnie.

Skład: Colophonium, Glyceryl Hydrogenated Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene AC-6, Chlorophyl, Woodruff

Cena: ok. 11 zł / 14 podwójnych plastrów

bardzo dobry!

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii. według mnie jest to dobry produkt! Moze złe uzytkowanie nie przynosi poządanych efektów? ja przez długi czas chodziłam na depilację do kosmetyczki, dlatego teraz wiem jak to robic dobrze:)

Ja uzywam tego wosku przede wszystkim do usunięcia wąsika:)

Wosk dobrze rozgrzewa się w dłoniach.
Skutecznie usuwa włoski.
Nawet te króciutenkie!
No nie zawsze wychodzi to za pierwszym pociągnięciem, ale tak zdarza sie równiez kosmetyczkom:)
dołaczone chusteczki dobrze spełniają swoje zadanie.
Dobrze usuwają pozostałości wosku.

A podrażnienia?
Zazwyczaj sa..ale przez kilkanaście minut.

Co prawda, lubia wychodzić potem pryszczyki i krostki ale to pzrecież normlane, ze skóra tak reaguje.
Nie jest przede wszystkim to wina produktu.
Bo wiele razy miałam tak po wizycie z gabinetu kosmtycznego.

polecam:)

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:kilka

Świetna jakość, niska cena!

To pierwszy wosk do depilacji, jakiego używałam. Na obszar eksperymentu wybrałam górną wargę, gdyż wśród większości jasnych i delikatnych włosków było tam parę ciemnych i sztywnych.

Przygotowanie: wosk na plastrze jest miękki i bardzo łatwo się go ogrzewa, idealnie przylega do skóry.

Efekty: wszystkie włoski zostały usunięte, nawet te drobne i króciutkie, których teoretycznie nie powinien złapać. Delikatne pieczenie ustąpiło po 5 min i przetarciu skóry dołączoną chusteczką z oliwką. Choć skórę mam bardzo podatną na uczulenie, nic złego się na niej nie pojawiło, jest przyjemnie gładka.

Same plusy i niska cena!

Używam tego produktu od: użyłam 1 raz i na razie poprawki nie są konieczne.

nie wart swojej wysokiej ceny

Kupiłam ten preparat tylko dlatego, że miałam kłopoty z zarostem na twarzy, mam cerę trądzikową, więc muszę o nia szczególnie dbać.Preparat jest do niczego!!!!
Plusy:
+szeroka dostępność (ja go kupiłam w aptece)
+na początku dobry, potem coś zaczęło się psuć
Są i minusy oto one:
-nie działa tak dobrze, jak reszta preparatów tego typu
-nie usuwa wszyskich włosków
-jest nieskuteczny, ale szybko się zużywa
-cena za wysoka, jak na taki produkt choc na opakowaniu jest napisane że kosztuje 9.50 w aptece
Kolejne plasterki, co byś nie zrobiła, czy ogrzała pod ogniem czy wymasywała w ręku nic nie daje taka metoda
-jest to nieskuteczny preparat,
+duża pojemność, i dość wysoka data ważności
Nie polecam, nie wart swojej wysokiej ceny!!!!

Używam tego produktu od:oj nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:jeszcze mam, poczatek 1

Badziew

Co za okropnstwo - nic nie wyrywa. wosk jest za suchy i za slaby - nie wydepilowal mi ani jedego wloska. nie wazne czy rozgrzalam wosk czy go nie rozgrzewalam i cokolwiek z nim robilam. po prostu beznadzieja!
Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od:

bez przykrych niespodzianek!

plusy:
-zostawia mało wosku na skorze,tyle co nic
-w opakowaniu załączono nawilżane chusteczki,ktor daja miły efekt nawilzenia skóry
-bardzo wydajny-przecinam jeden płateczek na pół wiec starczy mi naprawde na bardzo dlugo
-cena
-dostępność
-piękny zapach
-włoski odrastaja naprawde prawie niewidoczne,od 2 miesiecy(!!)nie uzywalam a nie widać żadnego zbędnego owłosienia!
-wosk wystarczy ogrzac w dłoniach,dobrze sie klei do włosków,efekt lekkiego pieczenia mnie nie zdziwil-w koncu to wosk,nie zaobserwowalam natomiast zadnego podraznienia ani wysypki ani kropek

nie widze powodu aby go zmieniać,jednak jeśli cos innego mi wpadnie w ręce to chętnie wyprobuje
nie obawiam się już woskowania :>

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:śmiechowa część pierwszego

Używam z powodzeniem od 3 lat

Jedynie pierwszy kontakt z tym kosmetykiem był nieudany. Po depilacji pozostał wówczas zdarty naskórek i w efekcie tego paskudne strupki. Ale to zdarzyło się tylko 1 raz. Dziś wiem, że pierwszą depilację zrobiłam nieumiejętnie. Za długo pozostawiłam plaster na skórze i co więcej, na moje nieszczęście depilację robiłam po gorącej kąpieli, kiedy skóra była rozpulchniona i miękka. To duży błąd. Dziś plasterek rozgrzewam przez chwilę na kranie, którym płynie gorąca woda, przyklejam na twarz i bez ociągania się szybko zrywam. Plaster ma się przykleić tylko do włosków, a nie do skóry. Udaje się zawsze. Resztki wosku zmywam wacikiem nasączonym oliwką dla dzieci. Jestem bardzo zadowolona z tych plasterków. Polecam innym, również ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4? 5?

całkiem dobry

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych recenzji. Używam go do depilacji okolic bikini od 1,5 roku i spisuje się całkiem dobrze. Co prawda nie zawsze usunie wszytkie włoski za jednym pociągnięciem, ale to mi się niesty zdarzało też z plastrami Veeta :( - ten jest przynajmniej 3 razy tańszy i w dodatku ma baaardzo przyjemny miodowy zapach. Co więcej w przeciwieństwie do Veeta bardzo niewiele wosku zostaje na skórze (co z resztą łatwo można usunąć za pomocą dołączonych chusteczek). Kiedy sie już uporam z pozostałymi włoskami skóra pozostaje gładka na ok 3 tygodnie. Za tą cenę zdecydowanie zasługuje na 4 gwiazdki. Używam tego produktu od: 1,5 roku

Badziewie

Myślałam, że ten wosk coś da, ale się przeliczyłam:/ Ani jednego włoska mi nie wyrwał... "Zużyłam" kilka plastrów i nic. Musiałam resztę wyrzucić niestety... I pieniążki poszły w błoto:/
Nie polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka plastrów

Bubel, bubel, bubel

Żenujący produkt polskiej firmy. Wosk, którym dziecko nie zrobiłoby sobie krzywdy. Świetnie nadaje się do depilacji mszyc, mrówek tudzież innych owadów.
Poprostu ręce opadają i brak słow.Wosk nie przykleja się do ciała i i nie wyrywa nawet najmniejszego włoska.

lość zużytych opakowań: zużyłam 1-dno

beznadziejny

Straszne paskudztwo. Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z moimi poprzedniczkami.
Po pierwsze wyrywa włoski razem ze skórą, a do tego niemiłosiernie piecze i podrażnia. Zaczerwienia nie mogłam się pozbyć przez kilka dni. Po drugie po jednym/dwóch dniach zaczyna schodzić skóra i chyba nie muszę Wam mówić jak to wygląda. Do tego pojawiają się krostki. A chusteczki dołączone do tego świństwa to jakaś pomyłka, są sztywne jak papier ścierny, w żaden sposób nie usuwają resztek wosku i dodatkowo podrażniają. Po tym jak ich użyłam zaczęło mnie szczypać i piec jeszcze bardziej. Także trzymajcie się z dala od tego paskudztwa. Szkoda na to nawet zardzewiałej złotówki.

ilość zużytych opakowań: użyłam 2 razy i nigdy więcej

beznadziejny

W przeciwieństwie do poprzedniczek nie mogę się wypowiadać na temat podrażnień po depilacji bo po prostu nie doszłam do tego etapu. Chyba kupiłam felerne opakowanie (chociaż nie jest przetrminowane) bo nie potrafiłam rozgrzać wosku - w dłoniach nic, gorący kaloryfer też nie pomógł w końcu w akcie desperacji użyłam żelazka ale to już było za gorąco i tylko pobrudziałam żelazko. Ale patrząc na recenzję innych wizażanek może uratowało mnie to przed czymś gorszym. Używałam już wosków w plastrach innych firm i nie miałam tego problemu. Podsumowując nie polecam - strata pieniędzy.

Podrażnia

Używałam plastrów do depilacji skóry nie tylko nad górną wargą, bo drażni mnie ten 'meszek' na bokach mojej twarzy. Efekty były fatalne. Z usuwaniem włosków nie było jeszcze najgorzej... Koszmar przychodzi następnego dnia, gdy na twarzy pojawiwją się drobne, acz liczne grudki, które potem tworzą strupki i schodzą dopiero po kilku dniach. W tym czasie twarz wygląda po prostu nieestetycznie, jest w tych miejscach przesuszona i nawet podkład tego nie ukryje. Odradzam.