Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Łagodnie odblokowuje pory, antybakteryjny, do skóry wrażliwej. Jest to idealny kosmetyk do dogłębnego oczyszczania skóry bez jej podrażniania, zawiera ekstrakt z aloesu i cynk.

Jego antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum, które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę.

Cena: ok. 13zł / 150ml

/s/

spełnia obietnice

Sprawdził się idealnie w oczyszczaniu mojej twarzy. Przyzwoicie myje, i chyba jako jedyny produkt z tej linii nie wywołał żadnych niespodziewanych reakcji mojej skóry. Dobrze sie rozprowadza i łatwo spłukuje. Szkoda,że jest w dość niepraktycznej, odkręcanej tubce. Nie wiem czy do niego wrócę, są żele bardziej mi pasujące, ale temu nic nie mogę zarzucić.

Używam tego produktu od:ponad rok

Bardzo dobry żel-polecam.

Bardzo byłam zadowolona z żelu do mycia twarzy Garniera. Byłam-bo chwilowo używam inny ale pewnie do Garniera wrócę. Żel w dobrej cenie, ja kupowałam te opakowania z pompką-super się aplikuje i wystarcza naprawdę na bardzo długo. Zapach ładny, świeży doskonale rozprowadza się na skórze pozostawiając ją dokładnie oczyszczoną i ja zawsze czułam że odświeżoną!! Myślę że w dużym stopniu przyczynia się do zdrowego ,ładnego wyglądu cery. Ja niestety nie używałam z kremem z tej serii gdyż krem no już nie odpowiadał mi. Ale sam żel-bardzo dobry zwłaszcza gdy ktoś ma skórę skłonną do krostek, wągrów itp.

Używam tego produktu od:oj nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:chyba z 6

Jak dotąd - najlepszy

Słyszałam już coś nie coś o tych żelach Garniera i postanowiłam wypróbować. Jest godny polecenia.

1) Bardzo ładnie pachnie. Przynajmniej mi się ten zapach podoba :)

2) Jest wydajny. Jedna tubka starcza na długo.

3) Spełnia swoją funkcję. Nie wysusza i dobrze oczyszcza skórę.

4) Łatwo się zmywa (nawet bardzo) ;)

POLECAM :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Jednak wysusza.

Zetknelam sie z nim przez przypadek, kiedy to na Sylwestra zapomnialam zabrac ze soba wlasnego zelu i kolezanka pozyczyla mi ten. Poniewaz mam cere piekielnie wrazliwa i delikatna, przez dlugi czas wzbranialam sie przed preparatami z cynkiem i do tej pory mylam twarz zelami bez sls, ktore - nie oszukujmy sie - nie daja uczucia pelnego odswiezenia. Zapewne dlatego ten zel mi sie spodobal - cynk robi swoje - skora po umyciu twarzy jest zupelnie "czysta". Ale po dluzszym stosowaniu pojawily sie podrazenia i suche placki, chociaz musze przyznac, ze moja skora i tak przez dluuugi jak na nia czas nie reagowala na tez zel agresywnie, wiec to zapisuje na plus.
Reasumujac:
+ daje uczucie odswiezenia i dobrze zmywa makijaz (a uzywam ColorStay Revlona, ktory jest oporny na zmywanie)
+ przez ponad 2 miesiace stosowania raz dziennie (5 razy w tygodniu) - nie uczulil mnie
+ odswiezajacy zapach
+ sls chyba daleko w skladzie, bo sie nie pieni
+ wydajny

- ostatecznie mnie podraznil (a jest przeciez do skory wrazliwej!)
- nie nadaje sie do cery lekko suchej, bo ja wysusza
- nie ma zadnego dzialania antyzaskornikowego
- niewygodne opakowanie
Na pewno juz go nie kupie, nauczona doswiadczeniem wroce chyba do zestawu mleczko + zel bez sls

Używam tego produktu od: stycznia tj. 3 miesiace

://

Nie robi nic specjalnego.Oczyszcza skórę jest bardzo wydajny choć trzeba uważać bo wylewa sie z opakowania, ale bez użycia tłustego kremu sie nie obejdzie bo tak wysuszył mi skórę ;// a mam cerę tłustą więc nie jest to takie łatwe.
N I E P O L E C A M

mieszane uczucia

Kupiłam go przez przypadek, chciałam wypróbować coś nowego i na półce w sklepie jedyną nowością dla mnie był ten żel. Zachęciło mnie dodatkowo to, że jest do skóry wrażliwej.
Po pierwszym zastosowaniu - koszmarek. Moja skóra nieprzyjemnie ściągnięta i nawet krem nie pomógł zbyt wiele. Odstawiłam go na 2 tygodnia.
Teraz znowu dałam mu szansę i może uda mi się z nim wytrzymać do końca opakowania.

Plusy:
+ jak na razie to chyba faktycznie pomaga zwalczać pryszcze

Minusy:
- wysusza bardzo skórę, myślę że bardziej nadaje się dla nastolatków z burzą hormonów i bardzo tłustą skórą
- nieciekawy zapach
- wymaga obfitego spłukania

Jak dotąd najlepszy.

Jak dla mnie najlepszy żel do mycia twarzy jaki stosowałam do tej pory. A stosowałam ich naprawdę wiele, bo wciąż szukam tego idealnego. Dam cztery gwiazdki, ponieważ ma on jedną wadę. Średnio odpowiada mi jego zapach. Ale oprócz tego widzę same zalety. Odkąd zaczęłam stosować ten kosmetyk cera znacznie mi się poprawiła. Nie mam już niespodziewanych wysypów pryszczy, jedynie od czasu do czasu wyskoczy mi gdzieś pojedynczy pryszcz. Według mnie troszkę wybiela niedoskonałości, przynajmniej w moim wypadku, są jakby troszkę mniej widoczne. Jest idealny do cery wrażliwej- nie podrażnia, nie uczula. Cera przy tym jest dobrze oczyszczona i świeża. Jak dla mnie najlepszy żel jaki do tej pory stosowałam. Szczerze polecam, żeby go spróbować. Jedyny minus to jak wcześniej napisałam- zapach nieprzekonywujący :) Ale można się przyzwyczaić.

Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno opakowanie

zmywa makijaż!

w sumie kupiłam go mojemu chłopakowi...ale zawiedziona żelem którego wtedy używałam "pozyczyłam" i zostałam! zmywa makijaz-co jest dla mnie największym plusem!po umyciu na moich oczkach zostaja tylko resztki tuszu. jak dla mnie konsystencja i pienienie sie (na co narzekały inne dziewczyny) jest w porządku. najgorsze jest uczucie sciągniecia po umyciu. zanim zdąże zając się reszta ciałka po kapieli skóra jest tak napięta i wysuszona (moze natrądzik to pomaga-nie wiem bo nie mam) ze widze miesca gdzie naskórek się "kruszy".. ale poza tym jestem na TAK

Używam tego produktu od:miesiąc

Koszmarek

Kupiłam zachęcona tym, że preparat przeznaczony jest do cery wrażliwej. I rzeczywiście - mojej bardzo wrażliwej cery nie podrażnił, a do tego ma świeży ogórkowy zapach. Niestety: to by było na tyle, jeśli chodzi o plusy. Nie pieni się prawie wcale, po umyciu w ogóle nie czuć świeżości, bardzo mocno ściąga skórę. Po kilku stosowaniach wyczułam zapychanie porów. Nie polecam

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań:pół jednego

niestety

Z przykrością muszę to powiedzieć, ale działanie tego żelu pod żadnym względem nie pokrywa się z obietnicami producenta. Oczyszcza Jako tako, pachnie tak sobie, jest mało wydajny, źle się pieni, wiec trzeba go dużo wylać na dłoń, tylko przez chwilę twarz sie po nim nie świeci, nie leczy ani trochę wyprysków. Owszem, nie podrażnia skóry i jest tani, ale po co pisać, ze ma AŻ TAKIE DZIAłANIE, skoro go po prostu nie ma. Daję 2 gwiazdki za łagodność i niską cenę.
Szkoda!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Całkiem dobry.

Całkiem przyzwoity żel (:

Plusy:
- dobrze oczyszcza
- nie śmierdzi
- jest wydajny
- czasem nawet wysusza niedoskonałości ^^

Wady:
- wolałabym inne zamknięcie, bo nie chce mi się go za każdym razem odkręcać i zakręcać
- trochę ciężko jest go dokładnie zmyć z twarzy.

Edit: Niektórzy narzekają, że mało się pieni. A kto powiedział, że musi się pienić, żeby dobrze oczyszczał? :>
Nie znalazłam jeszcze lepszego żelu, ale na razie 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Dotychczas najlepszy dla mnie!

W sumie to się zastanawiam czy nie dać mu 5 gwiazdek ale póki co dam 4 - podnieść zawsze można.
Drżącą ręką sięgnęłam po ten kosmetyk - nie przepadam za marką Garnier, kosmetyki tego typu strasznie podrażniają moją skórę i na ogół mam efekt odwrotny od zaplanowanego. Już miałam odłożyć żel na półkę i kupić inny gdy pomyślałam sobie: no dobra, ostatni raz próbuję! Jakże jestem mile zaskoczona! Pobił nawet mój apteczny żel do mycia twarzy!
Zacznę od początku: 24 lata, cera mieszana, od czasu do czasu pojawia się coś nieprzyjemnego na twarzy (krosty), skóra lubiąca się uczulać :/
Już podczas pierwszego użycia odniosłam pozytywne wrażenie: przyjemny zapach, fajna konsystencja (nie spływa z dłoni), po połączeniu z wodą dobrze się pieni a po użyciu nie miałam ściągniętej ani podrażnionej skóry :) Pomyślałam: jest dobrze.
Tak oto zaczęłam używać tego żelu. Na początku stan cery poprawił się, potem jakby trochę żel przestał działać ale i tak to chyba najlepszy środek do oczyszczania twarzy jaki miałam. Dobrze zmywa z buzi makijaż. Opakowanie (tuba) praktyczne i moje ulubione.
Niedawno kupiłam inny żel aby do Garniera skóra się za bardzo nie przyzwyczaiła ale oczywiście planuję kolejny zakup. Ja jestem bardzo zadowolona, mojej skórze pasuje i to mnie cieszy :) Ale i tak nie przekonałam się do marki Garnier :PUżywam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze