Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej

Łagodnie odblokowuje pory, antybakteryjny, do skóry wrażliwej. Jest to idealny kosmetyk do dogłębnego oczyszczania skóry bez jej podrażniania, zawiera ekstrakt z aloesu i cynk.

Jego antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum, które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę.

Cena: ok. 13zł / 150ml

/s/

dobry

Faktycznie nie podrażnia mojej wrażliwej cery a oczyszcza dobrze, niestety troszkę ją przesuszając. Ma bardzo ładny zapach. Polecam osobom z tłustą cerą, moją mieszaną przesuszył, ale niewiele jest żeli które tego nie robią. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Cóż...

Dzisiaj wylądował w koszu. Ale od początku:
Zaczęłam mieć poważne problemy z cerą, chociaż nigdy ich nie miałam, więc podstanowiłam zakupić ten żel. Moja koleżanka bardzo mi go odradzała (dowiedziałam sie, iż ona i jej znajoma po krótkim czasie stosowania tej serii zaczęły mieć na twarzy krostki ropne) Nie bardzo w to uwierzyłam, ponieważ żel bardzo mi pomagał, przedewszystkim zmniejszył pory. Mimo tego zaczęły pojawiać mi się na twarzy dziwne grudki i wcześniej wspomiane krosty ropne, z którymi jak wiadomo ma się dużo problemów. na początku nie chciało mi się wierzyć, że to od tej serii, ale nigdy wcześniej nie mialam wyprysków ropnych...
Podsumowując, być może to przypadek, dla innych żel może być rewelacyjny, niestety w przypadku nas 3 nie sprawdził się... Szukam dalej. Trafiłam na serię Oriflame i stan cery bardzo szybko się poprawia.

Używam tego produktu od: od końca lipca
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

Bardzo Dobry Polecam!

Żel ten spełnia moim zdaniem zapewnienia producenta. Szukałam czegoś co pomoże mi zapobiec pojawianiu sie niewielkich i nielicznych wyprysków, oraz zaskórników (już jestem poza okresem dojrzewania)

Oraz nie podrażni mojej wrażliwej cery. Ten żel sie sprawdził.

Plusy:
*łagodny: zero uczucia ściągania skory,pieczenia czy zaczerwienienia
*konsystencja nie za gęsta ale tez nie wodnista.
*Wydajność-starczył mi na okolo2 miesiące i taka wydajność mi odpowiada
*zapach-wyraźnie czuje.. tak jakby ogórka, ale to bardzo delikatny i świeży zapach. Sprawia ze aplikacja żelu jest przyjemniejsza
*Po użyciu tego produktu czuje sie odświeżona

Uzależniłam sie od jego stosowania. Stosuje go zarówno rano jak i wieczorami. A skora nie zaczęła mi sie szybciej przetłuszczać ani nie stała sie wysuszona.

Minusy:
*BRAK

Mi ten żel odpowiada.. i to na tyle ze jestem pewna ze kupie go 2 raz, i to już niebawem.A rzadko zdaża mi sie kupić jakieś kosmetyk więcej niż 1 raz! :)

10-09-2007
Znowu je kupiłam.Skończyło mi sie 1 opakowanie. A mi rzadko zdarza się kupić 2 razy ten sam kosmetyk. Ale tylko ten żel mnie nie podrażnia a DOBRZE oczyszcza cerę. Polecam
Używam tego produktu od:około 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:Zaczęłam 2