RoC, Hydra + Destressant, Relaxing Moisturising Day Care

RoC, Hydra + Destressant, Relaxing Moisturising Day Care

Seria Hydra + Destressant to więcej niż kremy nawilżające, to nowa generacja kosmetyków, które redukują objawy stresu i zmęczenia. Skora po użyciu jest zrelaksowana i odzyskuje blask. Nie blokuje porów. Dla wszystkich typów cery.

Skład: Koktajl opatentowanych anty-oxydantow i składników energizujących.

Cena: ok. 45zł / 40ml

/e/

ladnie matuje

Napisalam o nim recenzje wczesniej ale postanowilam edytowac. Konsystencja kremu jest nie-wodnista, taka jakby troche bardziej skoncentrowana klasyczna Nivea.
Zapach prawie zadny, niewyczuwalny- nie powinien sprawiac komus bolu ;)
Duzy plus za to,ze nie uczula ani nie podraznia.
Stosowalam rano przed filtrami a takze czasem na noc na serum. To,co zauwazylam to bardzo szybko wchlanianie sie kremu,ale co za tym idzie- nie jest wydajny,bo normalna ilosc,ktora wystarczyla mi na pokrycie buzi tutaj juz nie wystarcza! :( Trzeba dodatkowe ilosci wyciskac i za to minus.
Efekty na mojej skorze byly takie,ze byla ona ladnie zmatowiona i nawilzona, nadal jednak nie wiem, jak wyglada "nie-zestresowana" skora ;-)
Jak dla mnie fajny krem matujacy, choc widze,ze nie bedzie wydajny przy codziennym stosowaniu.

Średni...

Bardzo neutralny i pozbawiony szczególnych właściwości krem nawilżający. Może dla młodej cery...nastoletniej. Mimo lekkiej (prawie płynnej) konsystencji dość trudno się wchłania - na skórze pozostaje błyszcząca warstewka. Cena jest umiarkowana ale co do tych właściwości relaksujących to chyba bujda jednak. Myślę że nie warto - podobne właściwości będzie miała Ziaja czy Kolastyna. Poprzestanę na zużytkowaniu sporego zapasu próbek w którego posiadanie weszłam kiedyś.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:próbki - sporo

sredni

Kosmetyki firmy ROC znam dosc dobrze i stosuje od dluzszego czasu. Generalnie jestem z nich zadowolona,ale w najmniejszym stopniu wlasnie z tego kremu,jak i z kremu na noc z tej samej linii. W zasadzie krem spelnia swoje zadanie,ale jak dla mnie czegos mu brakuje...jak w takich przypadkach czesto bywa,jest to oczywiscie sprawa bardzo subiektywna i czesto trudna do uchwycenia. Mam wrazenie,ze stosunek jakosc-cena w tej sytuacji nie wypada najlepiej...znam wiele kosmetykow tanszych,a zdecydowanie lepiej nawilzajacych,po uzyciu ktorych moja skora jest bardziej "napojona"

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Jest super!

Uwielbiam go. Wypróbowałam w na prawdę ekstremalnych warunkach: 3-5 % wilgotności (przez 6 miesięcyw takich warunkach). Nie dość, że wspaniale nawilża, to jeszcze widocznie zmniejsza rumień. Moja cera była uspokojona już 10 minut po uzyciu. Wiem, że mogę na nim polegać.

Użyłam 2 opakowania pod rząd, teraz czas na zmiany, żeby się skóra odzwyczaiła, ale jak tylko będę mogła - natychmiast do niego wracam. I będę wracała już zawsze :)

Słabiutki

Lubie firmę ROC, dlatego postanowiłam wypróbować i ten krem. Niestety, jest chyba najsłabszy z kremów tej firmy.
Miałam nadzieje, na dobry krem nawilżający, ale bardzo sie zawiodłam. Po zastosowaniu moja skora była bardzo ściągnięta, tak, ze potrzebowałam dodatkowego wspomagania.
Dałam jeszcze szanse i liczyłam na jakiś efekt redukujący zmęczenie. I tutaj nie widziałam żadnej różnicy.

Z moja sucha cera sobie nie poradził. Byc może radzi sobie z innymi rodzajami cery. Dla cery suchej jednak stanowczo odradzam.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu przez: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:50% z pierwszego