Lirene Dermoprogram, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco - nawilżający SPF 5

Lirene Dermoprogram, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco - nawilżający SPF 5

Krem widocznie ogranicza wydzielanie łoju, w sposób inteligentny nawilżając i chroniąc suche oraz matowiąc przetłuszczone partie twarzy. Idealna formuła dla cery tłustej i mieszanej, w codziennej pielęgnacji.
Podstawa skuteczności:
- mikrogąbeczki matujące skutecznie absorbują nadmiar wydzielanego sebum, pozostawiając matowe i "pudrowe" odczucie na twarzy,
- seboregulator PCA łagodzi zaburzenia czynności skóry łojotokowej, normalizuje wydzielanie łoju i reguluje naturalną florę bakteryjną,
- fitokolagen tworzy na powierzchni skóry siateczkę proteinową, która zatrzymuje wodę i substancje lipofilowe i umożliwia ich selektywne uwalnianie,
- gliceryna aktywnie nawilża głębokie warstwy naskórka,
- D-pantenol działa łagodząco i kojąco na skórę.
Filtr SPF 5, chroni skórę przed działaniem promieniowania UV.

Łagodzi i uspokaja cerę

A ja stanę w obronie tego kremu... Mam cerę tłustą, ale ostatnio jednocześnie troszeczkę przesuszoną, zmęczoną i zniszczoną- a to za sprawą leków przeciwtrądzikowych zapisanych przez dermatologa. Szukałam więc kremu, który ukoi, załagodzi moją skórę. Krem ten doskonale to robi- ma bardzo bogaty skład, dzięki czemu uspokaja cere, łagodzi, odpręża, odświeża, doskonale nawilża. Ma lekką formułę, a więc nie zatyka porów i nie powoduje powstawania nowych zmian, szybko się wchłania. Co do matowienia to po nałożeniu faktycznie widać ten efekt, niestety po jakimś czasie cera znów się błyszczy, ale powiedzmy sobie szczerze- który kosmetyk działa cuda i matuje na cały dzień? Podsumowując: szczerze polecam, szczególnie osobom, które stosują leki przeciwtrądzikowe.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Nie matuje, ale nawilża.

Zalety:

- krem nawilża skórę w miarę dobrze (dla nieprzesuszonej powinien być wystarczający)

- lekka konsystencja, delikatny zapach

- nie podrażnia

Wady:

- w ogóle nie matuje, a wręcz przeciwnie - sprawia, że moja twarz świeci się jeszcze bardziej, więc kompletnie nie nadaje się na dzień.

Nie wiem, czy zapycha pory przy dłuższym stosowaniu, bo ja stosowałam go bardzo krótko.

Używam tego produktu od: kilka razy, od czasu do czasu

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Niestety not for me

Niestety przy mojej tłustej skórze sie nie sprawdził...PO pierwsze nie wchłania sie idealnie-pozostaje tłusta powłoka, a po drugie-swieciałm się juz po godzinie i to tak że można było się w mojej twarzy przejrzeć(drugie lustro hehe;) ). Raczej dla tłuściutkich cer nie polecam...

Ilość zużytych opakowań:1 niecałe bo juz nie daję rady-taki błysk

średniak

wlasnie go kończę i chyba juz go nie kupię. generalnie nic nie zrobil, nie matuje, pory bardziej rozszerzone. Zapach i konsystencja ok, może i troche nawilżal, ale z przyjemnością się z nim rozstanę.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Nigdy wiecej!!!!!!!!!!!

Ten produkt to jakas porazka kosmetyczna!!!!

NIE MATUJE, a wrecz przeciwnie skóra sie swieci jak latarka, w dotyku jest sliska, jakbym sie olejem wysmarowała fujjjjj!!!

NIE NAWILŻA, chyba ze ktos bierze za nawilzenie ten olej na twarzy hehehe.

Niestety pogorszył mi sie stan skóry (ok to moze byc przypadek).

Zniecheciłam sie do produktów Lirene juz kolejny raz. Wiecej tego błedu nie popełnie, półkę z tymi kosmetykami mam zamiar omijac wieeeeelkim łukiem.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego....i ostatniego!!!!!!

Niematujący :(

Bardzo nieciekawy zakup niestety :( Przede wszystkim NIE MATUJE, a to dyskwalifikuje go jako kosmetyk dla mnie. Zresztą jeśli ma być to jego podstawowa funkcja to już nie ma o czym mówić.
Mam skórę bardzo skłonną do wyprysków, a po nałożeniu tego kremu mam wrażenie, że jest ich więcej niż zwykle ;( Używam tego kremu po zastosowaniu żelu do mycia z tej samej serii, ale nie przynosi to połączenie oczekiwanych rezultatów.
Powinna być 1 gwiazdka, ale produkt nawet nieźle nawilża, więc niech będą 2.
Niestety zraziłam się do firmy erisa po raz drugi, no i wiecej już nie zaryzykuję :(

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

przyjemny ;)

Nie wiem, skąd te wszystkie niepochlebne recenzje. Ten krem jest bardzo dobry - nie matuje co prawda, jak obiecuje producent...ale za to świetnie nawilża, nie jest tłusty, nie zapycha porów i nie uczula. Nie powoduje także powstawania pryszczy, jeśli, tak jak ja, ma się do tego skłonność. Cóż rzec, polecam.

Używam tego produktu od:daaawna
Ilość zużytych opakowań:nie wiem : 3,4,5??

nie zły, nie dobry

Cerę mam tłustą, z pojawiającymi się wypryskami, skłonną do alegrii...

na TAK
+ nie uczula... duży plus w moim przypadku
+ ma lekką konsystencję
+ zapach przyjemny (nie za silny, nie drażniący)
+ mnie nawilża wystarczająco
+ nie zapycha porów

na NIE
- matuje mnie na dosłownie pół godziny... za to duży minus... potem mam nawet wrażenie, że się świecę nawet bardziej niż bez jego uzycia.
Kupując krem MATUJĄCO -nawilżający, mam jednak potrzebę by matowił skórę... on tego jednak zdecydowanie nie robi... makijaż szybko znika

Mam wrażenie że jednak na cerach mieszanych lepiej wypadnie... przy cerze bardziej tłustej niedomaga

taki sobie

Krem na plusy i minusy

Zacznijmy od plusów:
- lekka konsystencja,
- przyjemny zapach ( ale to kwestia gustu),
- przystępna cena,
- nie uczula ( co w moim przypadku jest ogromna zaletą)

I tyle by było zalet bo niestety bardzo słabo matuje dlatego moja buzia zaczyna się praktycznie zaraz świecić a makijaż bardzo szybko traci wygląd i muszę się ratować bibułkami matującymi. Jednym słowem są lepsze kremy matujące.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Nie polecam

Ten krem w ogóle nie matuje, czyli nie spełnia swojej zasadniczej funkcji. Nawilża skórę i generalnie nadaje się jako podkład pod makijaż. Zapach jak dla mnie dziwny, konsystencja też nie rzuca na kolana. Plusem jest może to, że nie zrobił mi wyprysków (ale też nic nie naprawił).

Używam tego produktu od:2 miesiące

nie nie i jeszcze raz nie!

nie matuje. nie nawilża. osobiście jakoś nie pasuje mi konsystencja. nie do końca pasuje mi zapach.
za cenę tego kremu można kupić dobry produkt, ten jet po porstu fatalny!

Używam tego produktu od: nie wiem, stosuje jak inne mi się skończą
Ilość zużytych opakowań: w trakcie1

Dziadostwo.

Plusy i minusy.

- mam cerę tłustą, a jednak nawilża za mało
- nie widzę żadnego efektu matującego
- bardzo widoczne pory po jego zastosowaniu (z resztą inne niedoskonałości również)
- cena średnia, znam lepsze, a tańsze kremy
- w ogóle nie zauważyłam, aby ten filtr SPF działał

+ może zapach, nie zachwyca, nie odrzuca

Ogólnie nie polecam.