Lirene Dermoprogram, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco - nawilżający SPF 5

Lirene Dermoprogram, Cera tłusta i mieszana, Krem matująco - nawilżający SPF 5

Krem widocznie ogranicza wydzielanie łoju, w sposób inteligentny nawilżając i chroniąc suche oraz matowiąc przetłuszczone partie twarzy. Idealna formuła dla cery tłustej i mieszanej, w codziennej pielęgnacji.
Podstawa skuteczności:
- mikrogąbeczki matujące skutecznie absorbują nadmiar wydzielanego sebum, pozostawiając matowe i "pudrowe" odczucie na twarzy,
- seboregulator PCA łagodzi zaburzenia czynności skóry łojotokowej, normalizuje wydzielanie łoju i reguluje naturalną florę bakteryjną,
- fitokolagen tworzy na powierzchni skóry siateczkę proteinową, która zatrzymuje wodę i substancje lipofilowe i umożliwia ich selektywne uwalnianie,
- gliceryna aktywnie nawilża głębokie warstwy naskórka,
- D-pantenol działa łagodząco i kojąco na skórę.
Filtr SPF 5, chroni skórę przed działaniem promieniowania UV.

Nie spełnia obietnic

Efektu nawilżania nie widać wcale. Mat utrzymuje się bardzo krótko. Poza tym w pudełeczku jest podest, na którym stoi słoiczek, dzięki czemu opakowanie wydaje się większe niż jest w rzeczywistości.
Plus za całkiem miły zapach i spf.

Używam tego produktu od: używałam około pół roku

Dla mnie rewelacja

Używałam już wielu kremów, a mimo to zawsze miałam jakieś problemy z cerą. Wydałam majątek na kremy, a wystarczyło kupić Lirene ... ale kto wiedział.
Bardzo dobry krem, lekki, idealnie nawilża. Używam go pod puder i cera jest świeża, sebum w granicach rozsądku.
Używam go również na noc a rano cera jest idealnie gładka bez śladu tłuszczu to znaczy, ze mi służy i skóra się nie broni nadmiernym wytwarzaniem sebum żeby nawilżyć skórę.
Ponadto byłam niedawno w drogerii na teście nawilżenia skóry i wyszedł rewelacyjnie. Wcześniej używałam kremu siarkowego z Barwy i wyszło mi że mam przesuszona skórę.
Zauważyłam również, że mam mniej wyprysków, to pewnie przez to, że mam na skórze mniej sebum. Jestem z niego bardzo zadowolona

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/2

nie matuje

ten krem ma zasadniczo tylko jedną wadę: mojej buzi nie matuje wcale. po 5 minutach nie tylko nos czoło i broda mi sie świeci, ale cała twarz, a makijaż spływa od nadmiaru tłuszczu. poza tym nie ma wpływu na niedoskonałosci, ale chociaż nie szkodzi. jak dla mnie nawilża dobrze. tezaz żeby skończyć to opakowanie stosuję go na noc, bo wtedy jest mi wszystko jedno czy się świecę czy nie.

Szach i mat!

Jeden z najlepszych kremów matujących, jakich używałam do tej pory. Lekki, łatwo się wchłaniający, o przyjemnym i nie narzucającym się zapachu, nie ściągający i nie podrażniający skóry, wydajny, a przede wszystkim skuteczny. Mat trzyma naprawdę długo, skóra przez calutki dzień wygląda świeżo i estetycznie. Doskonały również pod makijaż. A gdy nie mam ochoty na ciężką tapetę, miksuję go sobie na dłoni z podkładem i też pięknie trzyma. Po prostu rewelacja!

Używam tego produktu od: II 2008

średni

Do 24-letniej buzi mieszanej z rozszerzonymi porami nadaje się średnio. Owszem, nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula, ale podstawowe zadania - czyli nawilżanie i matowanie - jakoś pomija. Posmarowana nim twarz, zanim w ogóle uda mi się dojść do porannego makijażu, już ma pełno suchych skórek i w zasadzie nie czuć żadnego nawilżenia. Nie jestem z niego zadowolona i na pewno do niego nie wrócę, będę szukać dalej.

Niezły

To jest na prawdę niezły krem do cery mieszanej.
+ nie najgorzej matuje
+nawilża poprawnie
+nie powoduje wysypu krostek
+nie wywołuje uczulenia (a na mnie działa tak ok.50% kremów)
+ładnie rozprowadza się na nim podkład
ale..

- mógłby lepiej nawilżać
-jak dla mnie to ma fatalny zapach, teraz już się przyzwyczaiłam ale na początku drażnił mnie bardzo
-dziwnie się wchłania, tzn. na początku smarowania mam niemiłe wrażenie tłustości?śliskości (nie wiem jak to określić) ale po 5min wszystko jest oki

dobry, warto sprawdzić.

Po dłuższym stosowaniu jestem w stanie wystawić pierwszą ocenę :)
Przyjemny krem.
Co najważniejsze- spełnia swoje zadanie- matuje buzię.
Twarz się nie lepi, a dostaję przyjemną dawkę odświeżenia.
Poza tym jest wydajny, ma leciutki zapach.
Minus za słabe nawilżenie tych partii, które potrzebują wody...

Aha, i jest to nowa wersja tego wcześniejszego odpowiednika... Lepsza! I ma inny skład. Wkleję przy zakupie kolejnego opakowania.

Używam tego produktu od:2 m-cy