Calvin Klein, One Gold EDT

Calvin Klein, One Gold EDT

Calvin Klein CK One Gold - zaprezentowany w 2016 zapach unisex, jest nową wariacją do klasyka CK One. Zapach urzekający , który przyprószy złotem. Górna nuta figi powoduje fascynację jej świeżością. Neroli ukryte w sercu jest jak słońca korona. Zaś wetyweria w podstawie pozostawia na skórze ciepło.

Głowa: szałwia, figa, bergamotka
Serce: jaśmin, fiołek, neroli
Podstawa: paczuli, wetiweria, drzewo gwajakowe

wody toaletowe
drzewne

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Mam wrażenie, że ten zapach idealnie pasuje do współczesnych hipisów.

Calvin Klein
CK One Gold
Woda toaletowa unisex

Mam wrażenie, że ten zapach idealnie pasuje do współczesnych hipisów. Naprawdę takie mam skojarzenie. Ponieważ zapach jest drzewny, skórzany, lekko kwiatowy ,ciepły i przyjemny w odbiorze.
Kiedy rozpływa się na mojej skórze staje się świeży, słodki, rześki, soczysty a jednocześnie mocny i charakterny. Jak dla mnie to połączenie wszystkich najbardziej popularnych akordów i nut zapachowych.
Wąchając można zdecydowanie poczuć najpierw figę, bergamotkę później szałwię, jaśmin oraz coś jak fiołek a na końcu ciepła w odbiorze paczula a w wszystko na drzewnej i skórzanej podstawie.
Woda jest trwała i intensywna zarówno na kobiecej skórze jak i na mężczyznach. Zapach jest na tyle mocny, że nie trzeba poprawiać w ciągu dnia a zatem jest też wydajny.
Na koniec warto wspomnieć o flakonie, połączenie bezbarwnego szkła i złota.
Piękny! Złoty! Gustowny!
Flakon pięknie wyglada na toaletce a woda cudnie otula ciało ❤️

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Mój ulubieniec

CK One zawsze kupuję w największych wariantach jakie są na rynku. Jak tylko pojawiło się One Gold, nie czekałam, zamówiłam. Piękny słodkawy zapach z nutą świeżości. Takie soczyste akordy zapachowe.Fenomenalny. Jest to mój ulubiony CK One jak do tej pory.

Bez rewelacji

Zapach drzewny, aromatyczny. Perfumy subtelne, nie są intensywne. Nie wyróżniają się spośród innych zapachów. Perfumy nietrwale. Ładny, przyciągający uwagę flakon. Nie wybrałabym ponownie tego zapachu.

Kupiony w: Inna perfumeria

Piękno unisexu!

Jeden z piękniejszych zapachów jakie miałam!
Jest to zapach intensywny, trwały, ale przy tym elegancki. Jako fanka niesłodkich i mało cukierkowych zapachów jestem zachwycona kompozycją uniwersalnej woni, która sprawia, że po aplikacji czuję się wyjątkowo. Zapach zdecydowanie nada się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy lubią nieco delikatniejsze zapachy.
Utrzymuje się przez cały dzień bez konieczności dokładania. Dodatkowy plus to przepiękny, "ociekający złotem" flakon. Oprócz walorów zapachowych pełni również te estetyczne i przepięknie zdobi toaletkę.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Złota świeżość

Pierwsze co zwróciło moją uwagę to oczywiście piękna złota buteleczka. Jest ona bardzo ciekawa i designerska. Pięknie się prezentuje. Sam zapach jest obłędny. Nadaje świeżości i lekkości. Nie przytłacza w żaden sposób. Można w nim wyczuć drzewne i cytrusowe zapachy. Nie utrzymuje się jakoś super długo ale jak na wodę toaletową jest ok. Pomimo tego, że nie należy do tanich perfumów to uważam, że i tak jest warty kupienia. Jestem nim zachwycona i z chęcią będę do niego wracać.

,,Jedna połowa ludzi na świecie nie potrafi zrozumieć, dlaczego drugiej połowie coś sprawia przyjemność''

Gold

Zacznę od tego,że kupiłam ten perfum dzięki testerowi w Hebe.Jego piękne,złote,szklane opakowanie od razu przykuło mój wzrok.Buteleczka jest wykonana porządnie.Jest to dobrej jakości szkło.Możemy go aplikować na dwa sposoby jak wodę wylewając na rękę lub psikając.Możemy aplikator wyjmować dzięki czemu nie musimy się męczyć przelewając perfum do mniejszych buteleczek podróżnych.
W samym perfumie możemy wyczuć akordy drzewne i cytrusowe.Pierwszym z wyczuwalnych składników w nim jest figa z czasem coraz mocniej wyczuwamy szałwię.Dlatego dla fanów picia tego naparu będzie naprawdę łatwo go skojarzyć.Następnym i nadającym zapachu cytrusowego jest bergamotka.Zapach jest jednocześnie słodki,mocny,ale i orzeźwiający.Idealnie wpiszę się jako wieczory lub zimowy.Jest bardzo trwały czuć go do 12 h.Mam go już 3 miesiąc i dalej końca nie widzę.Mogę stwierdzić,że jest bardzo wydajny.Podsumowując jest warty zakupu i dla fanek zapachów herbaciano-cytrusowych będzie ideałem!

• Flakon: 5

Cudeńko w złotej buteleczce !

Przepiękny kobiecy, zmysłowy i bogaty zapach ! Tak bym go określa, gdyż jest zakochana po uszy w tym perfumie! Pachnie dla mnie młodością i świeżością. Cudeńko po prostu! Kocham go z całego serducha... jakość co do ceny także jest rewelacyjna ! Flakon jest przepięknie zaprojektowany... Ociekający złotem, po prostu perełka... Polecam