Perfecta, EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach (stara wersja)

Perfecta, EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach (stara wersja)

Niezwykle efektywny i prosty w użyciu cukrowy wosk w plastrach do depilacji ciała. Usuwa zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Dzięki wysoce elastycznej recepturze wosku, znakomicie dopasowuje się on do struktury skóry i likwiduje nawet krótkie i cienkie włoski. Po kilku depilacjach włosy stają się słabsze i wolniej odrastają, a skóra na dłużej pozostaje aksamitnie gładka i miękka w dotyku. Wosk posiada niezwykle przyjemny, cukrowo-miodowy zapach. Opakowanie zawiera 3 chusteczki z oliwką.

niespecjalny,ale dam szansę

hmm,użyłam i kicha jak dla mnie.mało wosku niewydajny,nie wyrywa włosów z nóg,ale bikini w sumie ładnie idzie .nie mam takich włosków zeby sprawdzic w 100% jego skutecznosć.podobno na bikini jest dobre ,wiec jesczez urzyję.plusem jest fakt że nie boli.jezeli to jest woskowy cukier to powinien sie przyklejac do włosów a nie do skóry,czyli cos w tym jest.napewno nie wyrywa 5 mm włosów.wypowiem sie jesczez raz jak z bikini sobie poradzi

Używam tego produktu od:raz od teraz
Ilość zużytych opakowań:1 plaster

Beznadziejny...

Zdecydowanie nie polecam tego produktu. Kompletnie nie zdał egzaminu, nie wyrywał po prostu włosków. Jedyną jego zaletą jest przyjemny zapach i dołączone chusteczki. Jednak to nie jest najważniejsze w produkcie do depilacji. Dlatego też zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:1 dzien
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

KATASTROFA!!!

Dziewczyny,te plastry sa g... warte.Kompletnie sie nie kleja do skory,zle wyrywaja wloski,a nawet bym powiedziala,ze prawie wcale.To jakas totalna porazka.Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!

Używam tego produktu od:1 dnia

dla mnie bomba

Po pierwsze - wydajny że ho ho. Jednym opakowaniem zrobiłam sobie 3 razy całe bikini, przy czym pierwszy raz był najbardziej "woskochłonny",bo był pierwszym podejściem do chałupniczej depilacji bikini woskiem w moich dziejach.:)
Do tego naprawdę tani, za 12 zł miałam gładką skórę na niemal trzy miesiące.
Nawet dla kogoś bez wprawy będzie łatwy w obsłudze, polecam jednak rozgrzewanie na kaloryferze. Rachu ciachu i po strachu.
Nie klei się jakoś koszmarnie do skóry i nie podrażnia, wyrywa całe włosy,a nie urywa je w połowie tuż nad skórą, jak w niektórych przypadkach. W ogóle nie jest jakiś porażkowo lepiący i niezmywalny, ot, taka woskowa średnia.
Ładnie pachnie - kolejny plus.
Ma świetne chusteczki z oliwką, chociaż wolałabym,żeby była jeszcze jedna,bo przy takiej wydajności trzy to jednak mało.

Fakt faktem,jakimś dziwnym cudem z nogami radził sobie gorzej. Niemniej jednak to też radziłabym pociąć plastry na mniejsze paseczki - wtedy idzie zdecydowanie lepiej.

Zdecydowanie polecam.:)

UPDATE:

No i po mojej radości z chusteczek, bo ostatnio zamiast tych mięciutkich co kiedyś dodają coś, co wygląda jak papier do pieczenia w oleju kujawskim. :/
Za to drapadło zabieram jedną gwiazdkę.

...

Piszę te recenzje na baardzo świeżo bo jakieś pół godziny temu pierwszy raz obcowałam z tymi plastrami. Pierwsze wrażenie, w sklepie, pozytywne, tanie, 12 plastrów, plus jakieś szmatki. W domu, po rozgrzaniu plastrów, wcześniejszym zapoznaniu się z instrukcją, nałożeniu na skórę talku rozpoczęłam... i bardzo szybko skończyłam. Depilować bikini tymi plastrami jest irracjonalne ale myślę,że uda uda się wydepilować chociaż po części. Z plusów widzę tylko piękny zapach i bardzo fajne, nawilżające ściereczki. Prócz tego raczej nic. Więc raczej nie kupię. I niestety nie polecam.

Używam tego produktu od: dziś i tylko dziś.
Ilość zużytych opakowań: 1 i finito

Nie !

to moje pierwsze plastry więc nie mam porównania z innymi ale te są beznadziejne, jedno opakowanie poszło na niecałą nogę, na opakowaniu pisze że włoski muszą mieć przynajmniej 5mm, nawet takie nie zostały wyrwane, plastry powyrywały te słabsze włoski a skóra tam prezentuje się dobrze, plastry też naruszają skórę ale nie wiem czy tak jest przy każdych innych plastrach, bardzo spodobały mi sie chusteczki dołączone, mają one świetny zapach, dobrze zbierają wosk który pozostał na skórze

Używam tego produktu od:dzisiaj

jeśli wosk to tylko ten

To były moje pierwsze plastry potem spróbowałam Joanny ale do tych wracam

Mają swoje wady i zalety jak każda z możliwych metod usuwania włosów.

Nie usuwają za pierwszym razem wszystkich włosów więc do wrażliwych partii (wzgórek łonowy jeszcze ujdzie ale pachy 3 pociągnięć nie zdzierżą).

Do nóg - super jeśli pamiętać o kilku zasadach (mam ultra cieńkie ale długie włoski).

- plastry tylko rozgrzane do płynnej konsystencji
- plaster lepiej przepołowić
- jedna taka ćwiartka wystarczy na max 4-5 pociągnieć.

Na szczęście z cienkimi włosami łydek radzi sobie o tyle dobrze że mogę wielokrotnie męczyć tę samą partię aż do skutku.

Skóra (na łydkach) nie jest wcale podrażniona, czerwona, chusteczki świetnie wystarczą na całe nogi, pachy, wzgórek. Na moje oko z łydek udało mi się usunąć 90% włosów.

Normalnie bym używała pasty cukrowej ale jest teraz b. ciepło i pasta zamienia się w maź. Plastry z woskiem to na takie gorące dni najbardziej higieniczna i czysta metoda.

Polecam !Używam tego produktu od: 3 lat

Ok

Jestem właśnie po depilacji strefy bikini. Muszę przyznać, że produkt jest bardzo dobry. Zdecydowanie mniej bólu niż przy innych produktach tego typu. Dodatkowo duża skuteczność i oszczędność - za pomocą dwóch plastrów pociętych na paseczki wydepilowałam całe pachwiny i trochę ud. Nie dostrzegłam żadnych zaczerwienień !

W związku z powyższym, polecam DAXa !

Używam tego produktu od:2 godzin ;)
Ilość zużytych opakowań:2 plastry z 5

Dla mnie rewelacja!

U mnie ten wosk sprawdził się znakomicie. Używałam wcześniej innych ale żaden z nich nie był tak wydajny jak ten. Usuwa wszystkie włoski za jednym pociągnięciem. Może tylko tak mi się wydaje - ale czuję się ten wosk jest mniej bolesny od miodowych. Dla mnie jest najlepszy z dostępnych na rynku ;)

Używam tego produktu od: jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

porażka

Bardzo lubie kosmetyki Daxa ale ten produkt im chyba nie wyszedł.Te plastry nie spełniaja swego zadania po prostu!Nie ma sensu ich nakładać oczywiście zgodnie z zawartą instrukcją bo nie robią nic absolutnie nic.Nie wiem dlaczego?Nadmieniam że włoski na łydce były specjalnie trochę podrośnięte ,żeby wosk "złapał" jednak i to nie pomogło bo zostały twardo w skórze.Nawet nie miałam juz nerwów próbowac ich na inne części ciała np.bikini.Zdecydowanie ich już nie kupie pójdę na wosk do kosmetyczki lub użyje maszynki.Nie polecam!

Używam tego produktu od:kilku dni

dla mnie bomba

Jestem zaskoczona negatywnymi recenzjami tych plastrów bo mnie nie udało się jak dotąd kupić lepszych. A sporo ich przetestowałam. Ja uzywam ich do okolic bikini i świetnie się tam sprawdzają, usuwają prawie wszystkie włoski. Co mnie w tych plastrach urzekło to fakt iz jako jedyne z używanych przeze mnie nadają się do powtórnego użytku. Do tego są dużo tańsze nią np Veet dlatego napewno będę do nich wracać. Polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie dla mnie

Tak jak poprzednia recenzentka oceniła : nie dla mnie. Kupiłam plastry w tamte wakacje, bo wyrwane wolniej odrastają niż jeśli golę, a ja byłam nad morzem. Nakleiłam plaster zgodnie z instrukcją krok po kroku. Wyrwałam, bardzo bolało, natomiast miejscami dalej zostało. Musiałam powtarzać czynność 2 razy na jedno miejsce, co było bardzo neikorzystne, bo plaster po 2-3 razach nadaje się do wyrzucenia, bo wcale nie wyrywa... Po 20 minutach męczenia się z łydką dałam sobie spokój, oczyściłam tą kijową oliwką. Ok, będę golić co 2-3 dni... Co w ogóle nie było bolesne... Nie polecam produktu, jeśli macie mocne, grube włosy... Najlepiej usunąć włosy goląc je. Wtedy nie boli. :P