Perfecta, EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach (stara wersja)

Perfecta, EpiLady, Cukrowy wosk do depilacji ciała w plastrach (stara wersja)

Niezwykle efektywny i prosty w użyciu cukrowy wosk w plastrach do depilacji ciała. Usuwa zbędne owłosienie wraz z cebulkami. Dzięki wysoce elastycznej recepturze wosku, znakomicie dopasowuje się on do struktury skóry i likwiduje nawet krótkie i cienkie włoski. Po kilku depilacjach włosy stają się słabsze i wolniej odrastają, a skóra na dłużej pozostaje aksamitnie gładka i miękka w dotyku. Wosk posiada niezwykle przyjemny, cukrowo-miodowy zapach. Opakowanie zawiera 3 chusteczki z oliwką.

Nie dla mnie -__-

Niestety plastry nie sprawdziły się na moich łydkach, za pierwszym zerwaniem wyrwały może 20 włosków, za kolejnym coraz mniej.
Może mam zbyt mocno trzymające się włosy, nie wiem, ale w każdym razie plastry nie wywołały żadnej negatywnej reakcji na skórze (przez godzinę była trochę czerwona, ale wszystko zeszło). Po plastrach Sensual porobiły mi się takie bąbelki na nogach, a po tym nic, dlatego polecam osobą, których owłosienie nie jest takie mocne.

Używałam tego produktu: kilka dni temu

jeden z lepszych na rynku!

Używam wosków na zimno przynajmniej od 7 lat. Przetestowałam prawie wszystkie woski w plastrach, które pojawiły się na rynku. Ten z przyjemnością polecam. Dokładnie się przykleja do skóry, skutecznie usuwa włoski z nóg, pod pachami a nawet bikini. Pięknie pachnie. Używam go na\zmianę z Joanną Sensual

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań:dużo

co to jest? ehh...

Był to mój pierwszy wosk i zawiodłam się na nim. Próbowałam stosować na różnej długości włosków (zarówno na nogach jak i pod pachami) i przy żadnej nie przyniósł efektów. Zdołał wyrwać zaledwie kilka włosków. Pieniądze wyrzucone w błoto. Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: miesiąca, kilka prób
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

katastrofa!

Plastry są tragiczne.Wosku na plastrach b.mało.Wyrywają za pierwszym przyklejeniem zaledwie kilka włosków.Za drugim nic!Zaznaczam,że jestem naturalną jasną blondynką i nie mam wielkiego owłosienia.By wydepilować jedną nogę musiałabym zużyć chyba całe opakowanie!Nie polecam.O niebo lepsze są plastry owocowe Tanita! Mam nadzieję,że wycofają taki bubel!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

ok

Świetny produkt, nie usuwa włosków w 100% ale w wiekszosci. Troche boli ale idzie wytrzymac. Pasek starcza na 2 razy. Ja sobie dziele na mniejsze bo wtedy łatwiej mi sie depiluje niektóre miejsca. Ładnie pachnie. W opakowaniu jest 10 paskow i 6 chusteczek z oliwka. Zaplacilam 10 zl:)

Używam tego produktu od: tygodnia

świetny

super. Jest delikatny, nnie podrażnia skóry, a przy tym usuwa nawet bardzo króciutkie włoski. jest inny niż większość wosków, jakiś taki delikatniejszy, jednak mimo to dość mocno łapie włoski,ale nie ma żadnej szarpaniny:) faktem jest tez, ze nie usuwa w 100% owłosienia, ja bym powiedzaiała,że w 80%. ale czasem liczy sie jakość nie ilość....polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:2op

delikatne

Plastry doskonale sprawdziły się do depilacji delikatnej skóry (ręce) - i - niestety - tylko do depilacji delikatnych (cienkich) włoskow. Skuteczne, nie podrażniają. I nie powodują krwawych wybroczyn, których nabawiłam się używając w tym miejscu plastrów veet...
Wosk nie przylega do ciała "na mur beton" - co ma tę zaletę, że depilacja jest w miarę niebolesna - no ale i mało skuteczna w przypadku włosków większego kalibru...
Niestety, kompletnie nie działają na włoski grubsze (a takie mam na łydkach) - nie wyrywają nic...
Gdyby udało się połączyć skuteczność veeta i delikatność daxa - byłabym w niebie :)

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 3 (jedno zmarnowane na nogi)

zadowalający

Nienajgorszy, mógłby byc lepszy, ale mimo wszystko mi odpowiada, bo kupiłam już po raz kolejny :)
jeden kawałek starcza na 1-2 razy, bo za 3 przyklejeniem i oderwaniem nie jest zbyt skuteczny.
Duży + : nie podrażnia ! delikatny dla skóry, nie ma problemu z podrażnieniami i długo utrzymującymi się zaczerwieniami
efekty zadowalające: depilacja przed zieloną szkoła,a potem duma z gładkiego ciałka :P
Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2

Jaki on tam cukrowy...

Najmniej wydajna rzecz do depilacji jaka kiedykolwiek kupilam. Jeden plasterek jest uzyteczny jedynie do 2 razu, pozniej prawie nic juz nie chwyta (rozgrzewalam go za pomoca suszarki), co sprawia, ze niewiele mozna tymi plastrami wydepilowac. Ponadto pomimo zapewnien producenta, wosk nie "lapie" krotkich wloskow.
Jedyny plus to taki, ze nie podraznia zbytnio skory, choc to rowniez zasluga chusteczek. Jesli kogos stac na zakup kilku opakowan na jedna depilacje, to polecam.
Co do nazewnictwa- wosk zawiera co prawda wosk pszczeli (niektore wersje past/woskow cukrowych sa robione z domieszka miodu), jednak poza tym nie zauwazylam tam niczego mogacego miec jakis zwiazek z tym rodzajem depilacji (moze ktos mnie poprawi, jesli sie myle:)).
Jak na razie nic nie jest w stanie pobic wlasno robionej pasty cukrowej, choc wciaz bede szukac czegos mniej czasochlonnego od niej.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 i to wystarczy

Zawiodłam się

Z pewnością najgorszy wosk jaki kupiłam do tej pory.
Usuwa po kilka włosków jeśli są długości takiej jak zaleca producent- nie dłuższe niż 0,5cm. Poczekałam aż odrosną i sprawdziłam- 3 włosy na krzyż. Przetestowałam też na nogach chłopaka (gdzie włosy są bujne i ich dużo) i o dziwo wszystkie włosy zostały wyrwane.
Stąd moje konsternacja i 2*.
Ładnie pachnie, to fakt. Dołączone chusteczki dokładnie usuwają pozostałości wosku na ciele, ale to tyle z plusów tego produktu.

Używam od: kilku dni

Supergładkie ciałko :)

Tak więc musze przyznać że wosk jest super świetny. Porównywałam z innymi woskami i jest najlepszy!! Dokładnie wyrywa włoski i jestem 100% zadowolona.
~ma bardzo przyjemny miodowy zapaszek... ciałko po tym jest takie słodziutkie :D
~włoski są wyrywane prawie bezboleśnie... to tylko chwila i potem wszystko dobrze ;]
~jeden plaster wystarcza na 3-5 pociągnięć... zależy czy włoski są mocne
~cena też jest całkiem spoko, ja zapłaciłam 11.99 (co za dokładność :P )

Używam tego produktu od czterech miesięcy :)
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2