Gosh, Velvet Touch, Foundation Primer (Baza pod podkład)

Gosh, Velvet Touch, Foundation Primer (Baza pod podkład)

Średnia ocena: 3.68/5

Baza pod podkład Velvet Touch Fondation Primer to idealna baza pod makijaż:
- posiada bezbarwną formułę, która idealnie wypełnia linie mimiczne i głębokie pory w skórze, tworząc "płaszcz" matowej, unikalne gładkiej i jedwabiście miękkiej cery,
- dzięki swej formule umożliwia łatwą i perfekcyjną aplikację podkładu,
- może być używany po zastosowaniu codziennych zabiegów nawilżających lub na oczyszczoną skórę,
- zawiera aloes, pozbawiony jest konserwantów i perfum.

Bardzo porządna rzecz!

Zazwyczaj nie używałam podkładów i baz wcale. Ten kosmetyk poleciłam miekspedientka, bo szukałam jakiejs dobrejbazy pod cienie na powieki. I skoro kupiłam taką dużą tubę, to zaczelam stosować na twarz. i jest wspaniała. Tak jak się kiedyś do baz zraziłam, bo były okropne i zapychały mi skórą, tak ta jest naprawdę ok. wyrównuję skórę, wygładza, tuszuje. Poza tym całkiem dobrze matuję moją tłustą skórę.
Duży plus za opakowanie z pompką - mały minus za wydajność....

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:napoczęte 1

polecam

To moja pierwsza baza pod makijaż. Wybór padł na firmę Gosh i nie zawiodłam się:) Baza pieknie wygładza skórę i lekko ją matuje, utrwala makijaż. Świetnie współgra z pokładem w kompakcie Facefinity firmy MaxFactor. Jest bardzo wydajna. Ma poręczne, higieniczne opakowanie z pompką.
Chce jeszcze spróbować baz innych firm ale napewno do niej wrócę :)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Tak

Jestem zadowolona z zakupy tej bazy. Kosmetyk spełnia swoje zadania - znacznie wygładza twarz, co jest natychmiast odczuwalne i ułatwia nakładanie podkładu. Przedłuża również trwałość makijażu, ale na pewno nie na cały dzień, chyba, że ktoś nie ma tłustej cery, ale ja mam w strefie T więc i tak makijaż trzeba poprawiać, ale podoba mi się ta baza. Jest wydajna i ma teraz nowe opakowanie z higieniczną pompką.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

taki sobie

ladnie sie rozprowadza na buzce,nakladany po nim podklad rozprowadza sie rownomiernie ale niestety nie utrzymuje sie dlugo,u mnie po godz sie blysczy twarz choc zaznaczam ze mam cere normalna,mala wydajnosc w porownaniu z dax cashmire

Używam tego produktu od:2 mies

yes yes yes

zużyłam już 2 bazy gosha! i pewnie kupię nastepne! dla mnie produkt the best! nie mam problemów ze skórą! ale cera mieszana dawała o sobie znać już po kilku godz. święcącym nosem i czołem! a dzięki bazie! nie muszę poprawiać w ciągu dnia makijażu! cały czas jest na miejscu! poza tym wygładza buzię ! polecam

Bardzo przydatna

! Oceniam NOWĄ wersję!

+ lekka, nie zapycha
+ bardzo przedłuża trwałość makijażu
+ dobra pod różne podkłady, jak i sama
+ nie ma efektu maski
+ idealna również pod cienie
+ wydajna

- lepiej odczekać (dłuższą) chwilę po nałożeniu

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesięcy

no niestety....

Nie wiem-czy to ja jestem taka wymagająca-czy moja cera?
Niestety u mnie ta baza wogule nie matuje, nie zwęża porów-może ciut dłuzej trzyma sie makiaż. Fajnie wygładza twarz, łatwo sie rozprowadza na niej podkład, ale niestety nie spełnia swojej podst. roli, czyli matowienia.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:duże próbki-na szczęscie:))

Świetny bardzo polecam

Kupiłam tą bazę, ponieważ malowałam koleżankę na ślub, makijaż utrzymał się przez cały dzień.
Ostatnio sama spróbowałam i jestem bardzo zadowolona po nałożeniu skóra jest bardzo miła w dotyku i makijaż faktycznie utrzymał się przez cały dzień (w ogóle się nie świeciłam), a mam skórę mieszaną.
Bardzo polecam jest bardzo dobry i poza tym wydajny, wystarczy mała ilość aby rozprowadzić po całej twarzy:)

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

jest ok

nie wiem czemu zachwaliłam ją tak na początku.. po dłuższym używaniu mogę powiedzieć że dzięki niej twarz chwilę (jakąś h dłużej) zostaje matowa , wydaje się gładka , co do rozszerzonych porów wydają się mniejsze ale nie jest to jakiś swietny efekt ,dość wydajna , ja używam jej sporadycznie
minus -to wysoka cena i chemiczny zapach Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:trochę 1

Rewelacyjny!

Świetna baza, idealnie wygładza skórę, buzia jest dzieki niej wręcz aksamitna, a podkład nakłada się idealnie! Świetnie sprawdza sie na codzień, jego duzym atutem jest wydajnosc i długie utrzymywanie sie na buzi.
Mały minus - nie matuje buzi tak jakbym chciała, ale mam problematyczną strefe T, wiec bibułki matujące wystarczaja, a przy wszystkich plusach tej bazy to niewielki mankament. Polecam wszystkim gorąco, mam bardzo wrazliwa cere, a ta baza sprawdza sie swietnie!

Używam tego produktu od: 7 miesiecy

Bardzo dobry produkt !

Zależało mi żeby makijaż był trwalszy i żeby buzia nie świeciła mi się.Kosmetyk spełnił moje oczekiwania.Bazy używam codziennie.Mam problematyczną cerę,ale mimo zawartości silikonu w kosmetyku nie zauważyłam pogorszenia stanu mojej cery.

Używam tego produktu od:22.10.2007

TO JEST TO !

Kupiłam tę bazę jako kolejny produkty, który miał mi pomódz w utrzymaniu makijaż chiciaż do godz. 15. Liczyłam także na to, że moje rozszerzone pory oraz piegi staną się mniej widoczne. I... tak też się stało. Baza jest bardzo delikatna, cera staje się fantastycznie gładka i miła w dotyku. Pory i drobne zmarszczki stają się praktycznie nie widoczne. Jeśli chodzi o piegi to stają się odrobinę mniej widoczne. Mam cerę mieszaną i po ok. 2 godzinach musiałam urzywać bibułek matujących i poprawiać makijaż. Do godz. 15 /będąć w pracy/ musiałam kilkakrotnie uzyważ pudru aby jakoś wyglądać. Po urzyciu bazu pod podkład pożegnałam się z bibułkami. a po puder sięgam może ze dwa razy. Mój poranny makijaż zajmuje mi teraz trochę wiecej czasu, ale warto i na pewno nie zrezygnuję z tego produktu.

Używam tego produktu od: 3 tyg.