Gosh, Velvet Touch, Foundation Primer (Baza pod podkład)

Gosh, Velvet Touch, Foundation Primer (Baza pod podkład)

Średnia ocena: 3.68/5

Baza pod podkład Velvet Touch Fondation Primer to idealna baza pod makijaż:
- posiada bezbarwną formułę, która idealnie wypełnia linie mimiczne i głębokie pory w skórze, tworząc "płaszcz" matowej, unikalne gładkiej i jedwabiście miękkiej cery,
- dzięki swej formule umożliwia łatwą i perfekcyjną aplikację podkładu,
- może być używany po zastosowaniu codziennych zabiegów nawilżających lub na oczyszczoną skórę,
- zawiera aloes, pozbawiony jest konserwantów i perfum.

szału nie ma

Baza używana przeze mnie od czasu do czasu. Do plusów zaliczyć można niewątpliwie to iż skóra jest rzeczywiście gładka i mięciutka. Baza dobrze się rozprowadza, jest wydajna. Nie zatyka porów aczkolwiek dla mnie jest troszkę za ciężka. Jedynym minusem jest to iż obiecany \"matowy płaszcz\" utrzymuję, który rzeczywiście jest zauważalny po nałożeniu bazy, nie utrzymuję się zbyt długo (przynajmniej na mojej buzi - cera mieszana).

Najlepsza baza pod makijaż:))

Długo wahałam się nad kupnem tej bazy, ale nie potrzebnie! Jak dla mnie super. Mam cerę suchą. Świetnie nawilża. Makijaż bardzo długo się utrzymuje. Skóra jest jedwabiście gładka i taka "mięciutka". Baza nie roluje się, wręcz przeciwnie "pomaga" podkładom rozprowadzić się !!! Bardzo wydajna. Warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze op.

Doskonała!

Idealnie pasuje do potrzeb mojej cery - niebywały komfort użytkowania, cudownie gładka skóra, niewyczuwalna, nie zapycha, pięknie matuje i utrwala makijaż. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

całkiem całkiem

Nie jest to mój KWC, ale baza jest całkiem wporządku.
Ładnie wygładza, skóra jest aksamitna, podkład rozprowadza się świetnie. Nie ma żadnego zapachu a to jest plus bo jestem alergiczką ze skórą skłonną do podrażnień. Jednak nie zauważyłam jakiegoś pokrycia rozszerzonych porów ani matowienia. Owszem matuje ale może tak na niecałą godzinkę potem skóra się znów świeci.

Nie wiem czy kupię ponownie produkt, ponieważ jest to moja pierwsza baza;)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie;)

Warta wypróbowania

To moja pierwsza baza pod podkład, więc nie mam porównania.
Mam cerę mieszaną ze świecącą się strefą T i od bazy oczekiwałam, że ograniczy mój problem.

Moje spostrzeżenia:
+ baza wygładza twarz
+ przedłuża trwałość makijażu, chociaż przy wysokiej temperaturze poprawki są konieczne
+ nie zapycha porów
+ jest niesamowicie wydajna
+ świetny pomysł na przezroczyste opakowanie- widać ile ubywa

Wad jako takich nie ma, zaznaczam że nie kupię więcej, ponieważ ta skończy mi się dopiero za kilka miesięcy, a poza tym planuję przerzucić się na kosmetyki mineralne.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

W porządku

Zacznę od tego, iż do tej pory żadna z licznych wypróbowanych przeze mnie baz nie zdała egzaminu. Zwątpiłam już w skuteczność tego typu kosmetyków, a używałam tych raczej z górnej półki. Na ich tle baza GOSH to bardzo miły wyjątek, gdyż spełnia obietnicę producenta jeśli chodzi o efekt matowienia. Zapewnia go na kilka godzin, co przy mojej przetłuszczającej się cerze jest sporym wyczynem. W ciągu dnia wystarczy użyć bibułki matującej, delikatnie przypudrować twarz i makijaż jest jak nowy. Pewne zastrzeżenia miałabym co do rzekomego maskowania rozszerzonych porów, gdyż nie zauważyłam znacznej różnicy na plus. Wygładzenie twarzy też umiarkowane, ale nie można mieć wszystkiego, szczególnie za tak przystepną cenę. Na pewno kupię następne opakowanie, ponieważ do tej pory nie trafiłam na nic lepszego.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

BOSKI!!!

Jest rewelacyjny,cera pięknie wygładzona,pory ukryte(choć mam bardzo, bardzo widoczne)cera zmatowiona na wiele godzin,makijaż wygląda świeżo przez cały dzień.Na prawdę polecam:)))

Używam tego produktu od:1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:-

Moja nowa "przyjaciółka"

Baza jest rewelacyjna! Polecam ją z czystym sumieniem. Mam cerę mieszaną i trochę obawiałam się, że ta baza spowoduje u mnie świecenie się twarzy jednak nic takiego nie wystąpiło. Podkład nałożony na tą bazę trzyma się cały dzień, nic się nie ściera i nie wałkuje. Twarz staje się niezwykle aksamitna. Używam jej od miesiaca i nie zauwazyłam żadnego zatykania porów. Cena może trochę odstraszać, ale naprawdę produkt jest wart każdej złotówki, gdyż czyni z naszą buźką cuda.

Suuuper!!!!

Moja 2 buteleczka!
jest niesamowicie wydajny,
bardzo łatwo nałozyc każdy podkład,
ładnie przedłuża trwałośc makijażu,
i dużo do wymieniania, na pewno jest wart 60 zł, mogłabym dac nawet więcej!

moje kwc

świetna baza. trzyma podklad jak nie wiem co! do mieszanej cery bez zarzutów. na początku trochę mnie zapychała - mialam kilka wyprysków, ale nie poddalam się i przetrwałam to. teraz jest super. nawet mam wrażenie, że zamknęla mi rozszerzone pory (chyba, że to zasługa czegoś innego, ale nic nowego nie używam). dzięki niej wystarczy naprawdę minimalna ilość podkładu, bo da się go idealnie rozetrzeć. jak dla mnie brak minusów. warta każdej złotowki. polecam!!!

Ilość zużytych opakowań:1/4

Baza No1

Stosuję bazę z fluidem X-ceptional GOSHa, moim zdaniem świetnie do siebie pasują.

+ bardzo wydajna
+ nie zapycha
+ wygładza
+ podkład dobrze się na niej rozprowadza
+ makijaż utrzymuje się nawet 12 godzin
+ brak efektu "tapety", twarz wygląda naturalnie
+ wygodne i higieniczne opakowanie, odpowiednio "dawkuje" kosmetyk

- niezbyt mocno matuje, bibułki matujące są wskazane

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku

Bez rewelacji

Nie dla tłustej cery!... Niestety mimo dobrego kremu pod bazę, i dobrego fluidu revlona na bazę.. moja (tlusta) cera świeci sie po godzinie i mam wrażenie, ze po całym dniu makijaż bardziej spływa niż bez bazy:/

Jedyne plusy to:
-wygładza cerę po nałożeniu
-dobra pod cienie do powiek

Czas spróbować bazy od MACa

Używam tego produktu od:tygodnia