Gosh, Velvet Touch, Foundation Primer (Baza pod podkład)

Gosh, Velvet Touch, Foundation Primer (Baza pod podkład)

Średnia ocena: 3.68/5

Baza pod podkład Velvet Touch Fondation Primer to idealna baza pod makijaż:
- posiada bezbarwną formułę, która idealnie wypełnia linie mimiczne i głębokie pory w skórze, tworząc "płaszcz" matowej, unikalne gładkiej i jedwabiście miękkiej cery,
- dzięki swej formule umożliwia łatwą i perfekcyjną aplikację podkładu,
- może być używany po zastosowaniu codziennych zabiegów nawilżających lub na oczyszczoną skórę,
- zawiera aloes, pozbawiony jest konserwantów i perfum.

Daje radę

Moja pierwsza baza pod podkład. I jestem mile zaskoczona, myślałam, że baza to taki wymysł wizażystek, lecz faktycznie po użyciu bazy podkład rozprowadza się całkiem inaczej!
Nie zapycha porów, wyrównuje niedoskonałości, zostawia buźkę jedwabiście miękką.
Estetyczne opakowanie i wysoka wydajność
POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

dobra

Baza bardzo dobrze przygotowuję skórę do aplikacji podkładu, pozostawiając ją wygładzoną. Łatwo się rozprowadza, bardzo wygodne opakowanie (ma się pewność, iż produkt został zużyty do końca). Jednak nie zauważyłam żadnego spektakularnego efektu.

Używam tego produktu od: 2 lata

bardzo dobra

Produkt bardzo dobry, ale przyznam szczerze, że trafiłam już na lepszą.
Plusy:
- bardzo dobrze się rozprowadza
- bezzapachowa
- delikatna,jedwabista konsystencja
- łatwo nakłada się na nią podkład
- nie zapycha porów
- nie uczula mnie( a duża część kosmetyków niestety to robi)
- bardzo wydajna
Minusy:
- odejmę jedną gwiazdkę,ponieważ pierwsza moja baza niestety zepsuła się, nie wiadomo z jakich powodów,po około 1,5 tygodnia od zakupu(wszystkie kosmetyki trzymam zawsze w łazience w kuferku),ale pół gwiazdki dodam za to,że producent bez żadnego ale wymienił na nową, która jest bez zarzutu od roku czasu

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

SUPER

Używałam różnych baz pod makijaż ale ta baza jest najlepsza warta tej ceny
dobrze wygładza skórę
idealnie dopasowuje się do potrzeb mojej cery
nie zapycha porów maga wydajna
dobra konsystęcja
super opakowanie widać ile produkru jeszcze zostało .
Minusów ta baza nie posiada .

Potrzebna w kosmetyczce

Bazę kupiłam w poprzednie wakacje mając przed sobą niezliczoną ilość wesel i innych imprez. Jestem zadowolona z zakupu, mimo iż 60 zł to dla mnie dużo.
Bazę się lekko i łatwo nakłada, robi na twarzy taką śliską powłoczkę. Matuje twarz, wygładza nierówności, jeśli nałożymy do tego dobry korektor to mamy porządne krycie niedoskonałości.
Niezastąpiony jeśli chodzi o imprezy i trwałość makijażu - trzyma się wszystko całą noc i nawet pocieranie brody czy policzków nie robi zbyt wielkiego uszczerbku na makijażu.

Jedna rzecz - nie jestem przekonana co do codziennego jej nakładania na problemową twarz. Wydaje mi się, że dla mojej cery jest ona "ciężka" - troszkę zapycha, czasami coś mi po niej wyskoczy (wina imprezy, bazy i mocnego makijażu czy ogólnie wszystkiego naraz?).

Baza jest wydajna, wielki plus za pomyślane opakowanie (pompka plus widoczność ile zostało plus dobre wykorzystanie kosmetyku do końca) . Polecam.

Nie jestem zadowolona

Czytałam, że produkty Gosha są rewelacyjne. Postanowiłam więc zakupić ową bazę. Wydałam na nią znacznie mniej pieniędzy, bo była jakaś promocja. Poza tym można ją stale kupić na allegro. Nie polecam jej dziewczynom, które mają cerę normalną, mieszaną bądź z problemami. Oczywiście wygładza skórę, ale strasznie wysusza. Kolejnym minusem jest to, że jeśli rozprowadzi się ją pod oczami, to już za nic nie da się ukryć cieni pod oczami ;) Mnie nawet super podkład Dermacolu nie zakrył. Plusem jedynym jest to, że łatwo rozprowadza się po niej gęste podkłady kryjące np Revlonu :) Jest dosyć wydajna, ja używam sporadycznie.

Taka sobie..

Musze przyznac ze sie zawiodlam!:( bylam w sklepie i pani zachwycala ja jaka ona dobra ,ze jest najlepsza z wszystkich baz itp. jedynym + jest to iz makijaz sie trzyma dosc dlugo (nawet 12h) ale podkresla suche skorki i wysuszyla mi strasznieee buziee:( aa 3miesiace robilam wszystko zeby nawilzyc:(dostalam po niej krostek:( i rowniez cena jest troche za wysoka...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale

Nie jest zła.

A więc:
-jak dla mnie to zbyt wysoka cena jak za taki produkt
-wydajność też nie jest oszałamiająca
-baza ładnie wygładza skórę i przygotowuje ją na przyjącie podkładu
-właściwości matujące wykazuje niewielkie ale jednak
-może nie jest idealna ale w połowiczym stopniu sprostała moim oczekiwaniom
-ułatwia równomierne rozprowadzenie podkładu

Super!

Za****sta sprawa :D Od pewnego czasu mam poważne problemy z cerą - przesuszona skóra, podrażnienia po dosłownie samym dotknięciu. Ta baza ratuje sprawę : Idealnie chroni, daje coś w rodzaju zastępczej bariery sublipidowej,czy ja to nazwać- tak jak krem Phisiogel,ale przy tym nie powoduje świecenia się buzi ;) Nie zdarzyło się,żeby zatkała mi pory, a wręcz przeciwnie- chroni przed zapychaniem (przed kurzem,zbieraniem się podkładu itd.). Podkład na niej rozprowadza się idealnie,ale to też zależy od podkładu. Ja obecnie używam True Match L\\\\\\\\\\\\\\\'Oreal i jestem zadowolona, dla porównania - podkład Clinique już się nie sprawdził- zbijał się .
Cena jest wysoka, dla mnie to na szczęście nie problem,bo w droższe kosmetyki z UK zaopatruje mnie mamusia :P
Wydajność bombowa- chyba na rok wystarczy, a przynajmniej na około 10 miesięcy.

może być

Trudno mi ocenić tą bazę, nie wiem od czego mam zacząć.

Hmm... efekt zmatowienia cery jest mierny, na początku skóra rzeczywiście jest matowa, ale po kilku godzinach świeci się jak "psu jajca". Pozornie lekka konsystencja tak naprawdę lekka dla naszej skóry nie jest, moja twarz pod tą bazą się dusi, czuję że skóra nie może oddychać. Mam uczucie gorąca na twarzy.

Co do plusów- bo owe również są:
baza faktycznie idealnie wygładza i sprawia, że skóra jest miękka. Dzięki tej właściwości każdy podkład nakłada się perfekcyjnie. Nie raz mieszałam dosłownie kropelkę tej żelowej bazy z podkładem i efekt był bardzo zadowalający.

Dla mnie odpowiednia była na chłodne dni, zaczęłam jej używać latem, ale była za ciężka, wróciłam do niej jesienią i byłam nawet zadowolona.

Czasem jej używam pamiętając aby zawsze mieć w torebce puder do przypudrowania świecącego noska :)

Zapomniałabym wspomnieć o niesamowitej wydajności. Baza starcza na kilkadziesiąt użyć, jak nie kilkaset, wystarczy kropelka do pokrycia całej twarzy.

Używam tego produktu od: kilka ładnych miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opak.30ml

to nie dla mnie

kilka dni temu po raz pierwszy nalożyłam te bazę pod podkład i efekt był bardzo zadowalajacy juz po nalozeniu samej bazy zauwazylam ze cera jest matowa. mam cere mieszaną i pory sa widoczne szczegolnie kolo nosa i na czole po tym kosmetyku moja cera byla gładka, lsniaca i co najwazniejsze wygladala bardzo zdrowo i naturalnie bylam w szoku:) jednak nie na dlugo:( kupilam te baze bo chcialam by moj makijaz wygladal lanie przez caly dzien nie tylko przez godz, ale niestety ten kosmetyk nie sprostal wymaganiom juz po ok 1,5 godz moja skora szczegolnie na czole byla tak tlusta i swiecaca jak nigdy zauwazylam tez ze w niektorych miejscach np okolice ust i broda makijaz sie nie utrwalil tylko jakby splynal bylam zla bo to przeciez nie kosztuje 10 zl dlatego daje tylko 3 gwiazdki za to ze chociaz na chwile moglam pocieszyc sie idealnym wygladem mojej twarzy:) mysle ze jesli mialabym to komus polecic to osobom o skorze normalnej moja mama bynajmniej jest zadowolona bo nie ma problemow z swiecaca skora:) pozdrawiam

średnia

Baza nadaje skórze gładkości, ale efekt utrzymuje się bardzo krótko; nie przedłuża nawet trwałości makijażu.
Poza tym po jej nałozeniu nie ma wielkiej róznicy w wyglądzie skóry; dodatkowo bardzo utrudnia nałożenie korektora.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml