Vichy, Aqualia Thermal Legere (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o lekkiej konsystencji) (stara wersja)

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o lekkiej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.
Dostępny w tubce 40ml i słoiku 50ml.

bardzo dobry krem w dobrej cenie ;)

Krem jak na Vichy jest tani, ale chyba jest jednym z najlepszych kremów tej marki jaki używałam.

Nie zapycha porów, dobrze nawilża skórę.

Krem bardzo szybko się wchłania, skóra się po nim nie lepi, nie zostawia tłustego filmu na twarzy itd.

Co istotne, krem można używać pod makijaż, który super się na nim rozprowadza.

Świetnie nawilżający krem!

Kremu tego używam już od jakiegoś czasu.

Wcześniej miałam z tej serii wersję uniwersalną, z której byłam bardzo zadowolona.

Ze względu na mój mieszany typ cery postanowiłam ostatnio kupić wersję lgere.

Krem spełnił również moje oczekiwania, jak i jego poprzednik, z tym, że czasami jest dla mnie za mało nawilżający i wtedy muszę sięgnać po krem intesywnie nwilżający.

Nie zmienia to faktu, iż jestem mu wierna i przy nim narazie pozostanę! :)

+ nie zatyka porów

+ dobrze nawilża

+ świetnie nadaje się pod podkład/puder

+ świetna konsystencja

+ przyjemny zapach

+ wydajny

+ dobra cena

uwielbiam

Krem ma lekką konsystencję, nie zapycha porów, szybko się wchłania, pozstawiająć skórę odżywioną, nawilżoną i promienną. Doskonale nadaje się pod podkład, nie roluje się. Ma przyjemny, delikatny zapach. Faktycznie nawilża skórę, już po kilku użyciach widać zdecydowaną poprawę. Jeden z moich ulubionych od Vichy. Polecam go.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

przyjemny krem ale szału nie robi

+bardzo lekki
+ szybko się wchłania
+ przyjemny zapach
+ buzia nawilżona

- drogi
-średnio wydajny (normalnie)
- właściwie tylko nawilża...

za taką cenę oczekiwałabym jednak czegoś więcej. ja miałam wersję w słoiczku- produkcie miniaturce

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe małe

dobry, ale nie spektakularny

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie klei się na skórze. Cera jest nawilżona, miła w dotyku. Początkowo przy aplikacji odczuwałam lekkie szczypanie, które jednak szybko znikało.
Ogólnie krem spełnia swoje zadanie, ale nie jest spektakularny. Kupiłam go w promocyjnej cenie (-40%), cena regularna jest dla mnie zupełnie nieadekwatna do jakości.

ok

Bardzo fajny krem nawilżający, jednak do ideału mu daleko.

PLUSY:
- nawilża
- odżywia
- po użyciu skóra jest sprężysta, promienna
- wydajny

MINUSY:
- gdy naniesie się za dużo kremu wtedy skóra się przetłuszcza
- film, mi akurat nie przeszkadza, ale w przypadku gdy nałoży się zbyt dużo, jest to nie do zniesienia

OGÓLNIE: fajny krem nawilżający z małymi ale... jak dla siebie będę szukać czegoś innego, jednak nie wykluczam, że do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań: skończone 1

Bardzo dobry, ale nie ideał

Po niezadowoleniu z wersji Rich postanowiłam skusić się na wersję Light i ta zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu. Kremik ma bardzo ładny, delikatny zapach, wyczuwalny jedynie zaraz po nałożeniu na twarz, potem znika. Świetnie nawilża skórę twarzy, eliminuje uczucie ściągnięcia i wysuszenia (mam skórę mieszaną ze skłonnością do przesuszenia). Posiada bardzo lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na buzi. Daje przyjemny komfort skórze i dobrze współpracuje z nakładanymi później kosmetykami (mam na myśli makijaż). Jednym słowem: polecam, ja na pewno do niego wrócę.

dobry

Krem nawilżający dobry do cery mieszanej - stosuję razem z kremem nawilżającym o długotrwałym efekcie matującym tej samej marki. Nie jest ciężki ani tłusty, konsystencja w sam raz. Posiadam wersję i w słoiczku, i w tubce - ta druga doskonale sprawdza się w podróży.

+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie pozostawia filmu
+ optymalne nawilżenie - kłóciłabym się jednak z tymi 24 godzinami...
+ nadaje się jako "wstęp" do makijażu - nie roluje się

- stosunkowo mało wydajny

za dużo chemii

Mam wersję light. Generalnie nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu na mojej skórze. Krem spełnia swoją rolę - nawilża. Mam skórę ze skłonnością do przetłuszczania i ten krem nie nadaje się dla mnie na dzień. Na noc owszem.

Krem zawiera Methylparaben, który może prowadzić do alergii. Zawiera również Synthetic Wax, czyli parafinę, która blokuje usuwanie przez skórę toksyn i blokuje oddychanie skóry. W składzie jest też Disodium Edta, który może podrażniać.
Firma Vichy zawsze kojarzyła mi się z najlepszą jakością i uważałam, że jak będę starsza, to będę kupowała jej kosmetyki. Trochę się przeliczyłam, bo efekty mnie rozczarowały. Moja skóra wygląda dużo zdrowiej, gdy zrezygnowałam z kosmetyków z chemią.
Nie chcę zniechęcać do kupowania kosmetyków Vichy, tylko zachęcam do analizy składu.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

KWC!

Dla mnie zdecydowanie najlepszy nawilżacz jaki miałam. Kremy Vichy z tej serii(przy kilku zmianch "szaty graficznej" ) znam od dawna,gdy posiłkowałam się darmowymi próbkami, poniewż cena pełnowymiarowego produktu może zniechęcić-i to jedyna wada tego kosmetyku.Poza tym same zachwyty :) Skuteczność,wydajność i przyjemność podczas stosowania oceniam najwyżej.Bez zbędnych słów to po prostu pielęgnacja,w którą warto zainwestować!

ulubiony na dzień

używam tego kremu na dzień, pod podkład. jest to jeden z lepszych kremów o lekkiej konsystencji jakie stosowałam. bardzo dobrze się wchłania, nie podrażnia, nie zapycha. mam cerę mieszaną w kierunku tłustej a od kiedy używam tego kremu świecenie się w ciągu dnia znaczenie się zmniejszyło. jestem bardzo zadowolona z tego kremu, mimo, że nie przepadam za kosmetykami marki Vichy

Używam tego produktu od: niecały rok

moj ulubiony krem:)

Jesli lubicie kremy o lekkiej kremowo-zelowej formule to co dla Was. Nie polecam osobom ktore lubia tluste tresciwe kremy- ja nie cierpie tlusciochow bo mam wrazenie ze moja skora sie dusi pod nimi:)
\\nplusy:
\\n+uniwersalny-idealny zarowno na noc grubsza warstwa jak i na dzien pod makijaz
\\n+szybko sie wchlania
\\n+nie wysypuje po nim
\\n+brak parabenow
\\n+wygladza
\\n+nawilza
\\n+pieknie pachnie
\\n+tani - ok 40zl za 40ml, jak na krem apteczny
\\n
\\nJak dla mnie same plusy- polecam wersje w tubce 40ml - o wiele bardziej higieniczna niz sloiczki.
\\nUwielbiam ten krem .. wiem ze wiele jest przeciwnikow vichy ale na moja cere te kremy dziajala fenomenalnie- takiej gladkiej buzi nie mialam po zadnym kremie .polecam goraco!!