Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Deodorant Stick

Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Deodorant Stick

Nowy Lady Speed Stick 24/7 Invisible zawiera unikalną formułę zapewniającą maksymalną ochronę przed potem, nie pozostawiając białych śladów. Staje się przezroczysty po nałożeniu, pomaga więc uniknąć powstawania na skórze białych śladów, które mogą odbić się na ubraniach. Zapewnia także maksymalną ochronę przed mokrymi plamami, pozostawiając uczucie świeżości przez całą dobę.

Skład: Cyclomethicone, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate, Talc, Hydrogenated Soybean Oil, Parfum, Behenyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. (15.11.2008)

Cena: ok. 9zł / 45g

/mg/

jest ok.

Używam go od dłuższego czasu. Próbowałam innych antyperspirantów (rexona, nivea), ale żaden nie sprostał moim wymaganiom. Ten jest najlepszy ze wszystkich jakie miałam. Ładnie pachnie, nie podrażnia skóry. Jedynym minusem jest to, że czasami pozostawia na ubraniach smugi. Ale antyperspiranty w sztyfcie mają do tego tendencje więc nie mam mu tego za złe.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Nie dla mnie

Na początku jego stosowania byłam nawet zadowolona. Dobrze chronił przed potem. Z czasem dostałam od niego strasznego uczulenia, doszło do tego, że miałam rany pod pachami! Zmieniłam dezodorant i problem zniknął. Używając innych dezodorantów nigdy mnie to nie spotkało, a moja skóra do wrażliwej nie należy. Poza tym brudzi ubrania.

Jestem na TAK

Używam od kilku lat, różne wersje tego antyperspirantu w sztyfcie, tak naprawdę nie widzę różnicy czy jest to invisible czy ten drugi. Od czasu do czasu sprawdzam antyperspiranty innych firm (rexona, dove itd) ale żaden nie działa na mnie tak dobrze jak ten. Nie jest idealny, ale najlepszy z tych jakie miałam.
Zapach ma przyjemny i dość mocny, działa super. Oczywiscie nie jest to 24h ochrona ale cały dzien wytrzyma spokojnie (no chyba że jest naprawdę gorąco latem, wtedy moze zdarzyć się przykra niespodzianka za to - 0,5 gwiazdki). kolejne Pół gwiazdki odejmuję za brudzenie ubrań (bo producent obiecuje brak bialych sladów). Ale dla mnie nie jest to jakieś bardzo uciążliwe. Najważniejsze że (w 90% przypadków) działa. Mój pierwszy i jak narazie jedyny KWC ;)
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

brudzi

Opis produktu byłby prawdziwy, gdyby na początku dodano słowa "czym nie jest nasz produkt".

plusy
- ładnie pachnie
- dość przystępna cena (często jest w promocji)
- działa antybakteryjnie - neutralizuje zapach potu

minusy
- już 2go dnia zepsuło mi się pokrętełko
- wersja invisible brudzi ubrania, tak samo jak stara wersja Mam dużo czarnych ubrań i aktualnie muszę się nieźle wyginać przy ubieraniu, żeby uniknąć charakterystycznych białych pasów po lady speed stick

Rexona jest o wiele lepsza.
- nie hamuje potu w żaden sposób

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1op.

Świetny

Jeden z najlepszych antyperspirantów jaki miałam.jedyną jego wadą tz dla mnie to żadna wada ale inne kobiety może odstraszać jest zapach a mianowicie zapach ten jest męski,podobny męskich antyperspirantów
-nie brudziu ubrań
-skutecznie chroni przed poceniem i brzydkim zapachem
-mnie w ogole nie podrażnia chociaż mam wrażliwą skórę
-jest wydajny
-ma niską przystępną cene

Używam tego produktu od:1 miesiąc

żaden inny

Sztyftów Lady Speed Stick używam od bardzo długiego czasu. To jedyny antyperspirant, który na mnie działa. Próbowałam wielu innych (Nivea, Dove, Rexona, Adidas, Fa itp.) jednak żaden z nich nie działał tak dobrze. Wiadomo dla każdego coś innego :P

Dzięki niemu nie mam większych problemów z poceniem się. Choc tak naprawdę takie "cuda" zawdzięczam antidralowi, który był moim wybawcą.

Na codzień stosuję właśnie ten sztyft i nie eksperymentuję juz z żadnymi innymi, gdyż nie czuję takiej potrzeby.

Używam tego produktu od: długie lata
Ilość zużytych opakowań: niezliczona :P

Odradzam

Niestety dezodorant nie spełnił obietnic producenta. Mimo ostrożnego używania zostawia widoczne ślady na każdym ubraniu, które ma z nim kontakt. Poza tym jest mało skuteczny w upały.

Plusy:
+ kremowa konsystencja, łatwo się aplikuje

Minusy:
- zostawia ślady
- niezbyt sobie radzi podczas upałów
- zapach mnie drażni po godzinie lub dwóch, mimo że w opakowaniu mi się podoba

Super!

ten antyperspirant jest wprost rewelacyjny! uwielbiam go od 4-5 lat i nigdy się na nim nie zawiodłam... spełnia moje oczekiwania. dzięki niemu czuję się pewnie i świeżo-czyli tak jak powinnam. nie zamieniłabym go na żaden inny :)

Używam tego produktu od:4-5 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

nie dla wrażliwej skóry!!!

mają negatywną opinię piszę ku przestrodze (alergicy) :))
użyłam ten antyperspirant raz może przez przypadek dwa razy w życiu i to był wielki błąd, bo pacha moja tak swędziała ze nie było mocnych,nawet dokładne umycie niewiele dało,po prostu żywy ogień i olbrzymie uczulenie-nie wiem co w nim jest ale mega uczula!!!!Używam tego produktu od:kiedyś epizod
Ilość zużytych opakowań:1 posmarowanie

idelalny zimą

Używam go zimą, gdy nie potrzebne jest super skuteczna ochrona przed poceniem i wtedy sprawdza się idealnie. Latem natomiast sprawia mi wiele problemów i wtedy wolę stosować antyperspirant Iwostinu.

Nie zostawia żadnych śladów, ma ładny zapach i przy sprzyjających zimowych warunkach nie sprawia żadnych problemów. Niestety gdy temperatura za oknem rośnie proporcjonalnie zmniejsza się jego skuteczność...

Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

dobry ale..

produkt owszem w moim przypadku jest skuteczny, chroni przed potem ładnie pachnie ale jest jedna wada niestety gdy zakladam ubranie i zachacze o pachy a raczej caly czas zachaczam zostaja biale plamy ;/;/ trzeba uwazac bo tak zostaja nieładne biale rysy na ubraniu.
raczej nie uzyję juz go.

Uczulił.

Na początku byłam bardzo zadowolona, skutecznie chronił przed poceniem się i nieprzyjemnym zapachem, nie brudził ubrań. Zapach ma bardzo delikatny. Niestety po jakimś czasie uczulił mnie :( Gdyby nie to dostałby 4gwiazdki..

Używam tego produktu od: 3miesięcy