Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Deodorant Stick

Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Deodorant Stick

Nowy Lady Speed Stick 24/7 Invisible zawiera unikalną formułę zapewniającą maksymalną ochronę przed potem, nie pozostawiając białych śladów. Staje się przezroczysty po nałożeniu, pomaga więc uniknąć powstawania na skórze białych śladów, które mogą odbić się na ubraniach. Zapewnia także maksymalną ochronę przed mokrymi plamami, pozostawiając uczucie świeżości przez całą dobę.

Skład: Cyclomethicone, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate, Talc, Hydrogenated Soybean Oil, Parfum, Behenyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. (15.11.2008)

Cena: ok. 9zł / 45g

/mg/

pozostaną niemiłe wspomnienia

Próbowałam doszukać się plusów tego kosmetyku. Znalazłam 2: ładny jabłkowy zapach (wersja orchard blossom) i cena przystępna. Ale w porównaniu z minusami to o wiele za mało aby mnie do niego przekonać.

Oto garść minusów:
1. UCZULIŁ MNIE - mam pod pachami wręcz rany;
2. zero skuteczności - nawet zimą, nie chce mi się myśleć, co by było latem;
3. mialam wrażenie, że jak zaczęłam go używać to odniósł odwrotny skutek, bardziej zaczęłam się pocić.

Używam tego produktu od:używałam kilka razy ok. 3 tyg temu
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

jak dla mnie-bomba

Hamuje wydzielanie potu, a o to najbardziej mi chodziło. Wcześniej używałam antyperspirantu Nivei, po którym mialam po prostu ciapę pod pachami.

Szybko schnie. Nawet nie; sztyft jest taki jakiś suchy, więc za bardzo nie ma co schnąć. Przyjemnie pachnie. Białych śladów jak dotychczas nie zauważyłam.

Ogólnie rzecz biorąc spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze używam, 1

Słabiutki

Co tu dużo pisać - ten antyperspirant nie spełnia dobrze swojej podstawowej funkcji. Słabo chroni przed potem, wystarczy większy wysiłek czy stres i mam mokre plamy na ubraniu. Na dodatek nie zapewnia ochrony przed nieprzyjemnym zapachem. Musiałabym leżeć cały dzień na kanapie, by docenić jego działanie... A deklaracje producenta o niepozostawianiu białych śladów można włożyć między bajki. Sztyft jest dość suchy i rzeczywiście po użyciu wygląda jak przezroczysty, skóra się nie lepi, tylko jakimś cudem plami ubrania. Na dodatek drażni mnie jego zapach, niby świeży i delikatny, ale intensywny. Brrr... Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy staram się zużyć opakowanie, stosując na przemian z innymi, ale jest niestety upiornie wydajny
Ilość zużytych opakowań:pół?

Porażka

nie nie i jeszcze raz nie ten antyprespirant to kompletna porażka zostawia białe ślady (a miał tego nie robić jak zapewnia producent ) kompletnie nie chroni przed potem, ma dziwny zapach, podrażnił mi skórę :(

jedna wielka ściema i tyle !

Używam tego produktu od:miesiąca

dla mnie super

Ile osób tyle opini.Ja jestem bardzo zadowolona.nie zauważyłam żadnych odbarwień na ubraniach,świetnie zabezpiecza przez nieprzyjemnym zapachem nawet przez cały dzień.najbardziej odpowiada mi ten właśnie ponieważ inne z tej seri mają zbyt inntensywne zapach,których nie lubie w antyperspirantach.a ten jak dla mnie jest właściwie bez zapachowy

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Uwaga - ściema!

Kupiłam ten antyperspirant, bo miałam dosyć wiecznych zabrudzeń na koszulkach, które do tego nie chcą się do końca sprać. No i niestety - zawód: ten kosmetyk wcale nie jest lepszy. Pozostawia białe ślady zarówno na skórze, jak i na ubraniu. Zbiera się w załamaniach skóry w postaci białych krech, i jeśli delikatnie je zetrę chusteczką, to jeszcze jest w miarę, ale jeśli tego nie zrobię, to brudzi jeszcze bardziej niż "zwykłe" LSS-y! Zapewnia też słabszą ochronę, nie czuję się zbyt bezpiecznie używając go.
Dziwna sprawa jest z zapachem - generalnie ładny i wydaje się być delikatny, ale jest mocno ekspansywny. Nie przywykłam do wyczuwania zapachu antyperspiranu na sobie, a tego czuję i przebija mi nawet woń perfum!
Z zalet mogę wymienić miękką konsystencję i łatwe rozprowadzanie na skórze oraz brak podrażnień.

może być

Ogólnie nie lubię i nie używam "mydełek", ten antyperspirant kupiłam niedawno, bo chciałam czegoś nowego. Jest dosyć dobry, nie pozostawia plam i białego nalotu, ładnie i delikatnie pachnie, pozostawia skórę suchą. Spełnia swoje zadanie najlepiej jak może, ale i tak wolę żelowe kulki :)

Kiedyś przez dobre 4 lata używałam tylko Lady speed stick w sztyfcie, dopóki nie odkryłam czegoś lepszego :)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:1 dopiero napoczęte

horror

to jest najgorszy kosmetyk jaki miałam w życiu. Nie dość, że kłamią w żywe oczy, że nie zostawia śladów to jeszcze.......dezodorant ODBARWIŁ mi sukienkę! Zostały na niej białe plamy: najpierw myślałam, że to tylko talk, a potem okazało się, że suknia jest odbarwiona. Szok po prostu. W życiu nie widziałam takiego badziewia.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 od razu prawie do kosza

Dezodorant spełnił moje oczekiwania. Ładie pachnie (nie gryzie się z perfumami), nie pozostawia śladów na ubraniach (oczywiście, jeśli nałożę cienką warstwę) i co najważniejsze jest skuteczny. Co prawda nie chroni przez cale 24 godziny na dobę (używam go z 3 razy dziennie) to i tak jest najlepszy ze wszystkich wcześniej używanych przezemnie antyperspirantów.
Do tego wydajny.

używam produktu od: 6 miesięcy

Jestem zadowolona

Jestem trochę zaskoczona opiniami poprzedniczek, bo dla mnie dezodorant ten spełnia dobrze swoje zadanie. Nie zauważyłam, żeby pozostawiał ślady na moim ubraniu, z moim poceniem radzi sobie bardzo dobrze (nie pocę się aż tak bardzo, ale z innymi antyperspirantami różnie bywało). Ponadto jest bardzo wydajny. Jedyne co mi przeszkadzało na początku to jego zapach, był dla mnie troszkę drażniący, ale się przyzwyczaiłam i jest ok.
Może trochę namieszałam moją bardzo pozytywną opinią, ale moim zdaniem ten antyperspirant jest godny polecenia. I jak każdy kosmetyk, najlepiej przetestować go na własnej skórze! :)

Używam tego produktu od:2 mies

Invisible??? Incredible!!!

Kupiłam ten antyperspirant bo miał nie zostawiać białych śladów. A zostawia i brudzi na amen czarne ubrania!
Wprawdzie nie tak bardzo jak inne, zwykłe antyperspiranty, te bez napisów "invisible" czy "without white traces" ale jednak białe plamy są i niestety są praktycznie już nie do pozbycia się.

Nie wiem jak można tak wprowadzać klientów w błąd. Przecież przed wypuszczeniem na rynkek kosmetyku, który nie brudzi ubrań są robione jakieś testy, które by to potwierdziły. Firma powinna za to odpowiedzieć bo na opakowaniu pisze wyraźnie: "Staje się bezbarwny po nałożeniu, dzięki czemu nie pozostawia białych śladów", nie jest napisane, że białe ślady są zminimalizowane w porównaniu do zwykłych antyperspirantów, wyraźnie pisze, że tych śladów nie pozostawia więc jest to kłamstwo.

Dodam, że gdyby nie to, że kosmetyk ma nie zostawiać białych plam, gdyby to był zwykły antyperspirant to dałabym mu mocne 4* bo ma bardzo ładny, niedrażniący przy codziennym stosowaniu zapach i doskonale sprawdził się podczas upałów i nie tylko, znakomicie chroni przed potem i jego zapachem.
Ale za to kłamstwo "invisible" i "no white traces" daję mu tylko 1 *.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

rozczarowanie

niestety bardzo sie zawiodlam. czekalam na nowy produkt lady sped stick, po ktorym nie bedzie bialych sladów na ciemnych ubraniach, gdyz bylam bardzo zadowolona z dotychczasowych antyperspirantów w zwiazku z ochrona przd potem. Dlatego kiedy zobaczylam reklame lady speed stick invisible od razu udalam sie do sklepu. Niestety zostawiał biale slady i ku mojemu zaskoczeniu okazał sie nieskuteczny w przeciwienswie do pozostalych prod. lady...
NIe polecam!!!!Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3