Clarins, Instant Light Natural Lip Perfector

Clarins, Instant Light Natural Lip Perfector

Powiększa, wygładza i nadaje ustom seksowny połysk. Dodatkowo dzięki specjalnej odżywczej formule usta są nawilżone, miękkie i chronione.

Do wyboru dwa odcienie: Rose Shimmer i Apricot Shimmer.

Skład: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Ozokerite, Dipentaerythrityl Tetrahydroxystearate/ Tetraisostearate, Polyethylene, Hydrogenated Polyisobutene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Unsaponifiables, Irvingia Gabonensis Kernel Butter, Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Silica Dimethyl Silyate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Oryzanol, Tribehenin, Ammonium Glycyrrhizate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Isostearate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Triethoxycaprylylsilane, Isopropyl Titanium Triisostearate, Palmitoyl Oligopeptide, Tocopherol, BHT (30.06.2008)

Cena: 12GBP / 12ml

/e/

MUST HAVE...

Mam już kolejne opakowanie tego produktu i powiem tak.... jest to absolutny Must have każdej kobiety.
Co prawda nie ma szału jeśli chodzi o kolory,bo eclat minute preferuje makijaż Nude to ten cudowny błyszczyk zrewolucjonizuje życie waszych ust.

Wg mnie łączy w sobie pielęgnacje z kolorem,gdyż po użyciu produktu usta sa gładkie i po paru h nie zbiera mi się wewnątrz warg jak to maja w zwyczaju inne kosmetyki.
Kolory w cudowny sposób podkreślają kolor ust i optycznie je powiększając tworząc usta jak z fotoszopa- gładkie i lśniące (bez dorbinek).

Błyszczyk ma gąbeczkę która przyjemnie się go nakłada oraz piekny zapach.

Kocham go!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kolejne 2gie lub 3

Fajny błyszczyk

Posiadam błyszczyk w kolorze 05- Candy Shimmer. Bardzo ładnie wygląda na ustach, nadaje się do wszystkich typów urody. Mimo nasyconego koloru nie oddaje go aż tak na ustach. Pięknie pachnie łatwo sie aplikuje ale niestety jak każdy błyszczyk wymaga poprawek w ciągu dnia więc z trwałością jest średnio.Daję minus jedną gwiazdkę za cenę gdyż można dostać odpowiedniki za nizszą cenę a efekt podobny ( mnie udało się go dorwać na promocji za 49). Ogólnie fajny produkt ładnie pielęgnuje usta, ślicznie wygląda i pachnieeeee krówką! ;-)

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Skuszona ceną promocyjną w Douglasie (49zł) kupiłam kolor 02 Apricot Shimmer.
Błyszczyk/balsam pokrywa usta pięknie błyszczącą warstwą w typie: tafla wody. Kolor jest bardzo delikatny, transparentny. Na pewno każdy typ urody będzie się w nim dobrze czuł.
Aplikator-gąbeczka niby fajny, ale i tak po nałożeniu wolę poprawić sobie usta palcem- produkt jest wtedy bardziej równomiernie nałożony.
Zapach krówkowy, słodki, aż się ma ochotę oblizać usta :)
Właściwości pielęgnacyjne: rewelacja. Usta są miękkie, nawilżone, natłuszczone, bardzo komfortowo się ten błyszczyk nosi. Na pewno będzie idealny na zimowe mrozy.

Używam tego produktu od: tygodnia

Najlepszy błyszczyk do ust

Najpierw o tym co mnie urzekło od razu, czyli o zapachu. Nie wiem jak Wy, ale ja przywiązuję ogromną wagę do zapachu używanych przeze mnie kosmetyków i im jest ładniejszy, tym lepszy:) A ten jest śliczny - błyszczyk Clarins to połączenie budyniu, wanilii i cukierków, czegoś co chętnie by się zjadło. Dałam na moment do powąchania Kotuniowi Instant Light i jego reakcja była taka jak przy walerianie:) Podejrzewam, że szybko zjadłby cały błyszczyk gdybym mu na to pozwoliła.
Tubka jest ładna, zgrabna, zakończona gąbeczkowym aplikatorem dzięki któremu można wycisnąć pożądaną ilość kosmetyku.
Instant Light równomiernie rozprowadza się na ustach. Wargi dzięki temu błyszczykowi stają się nawilżone, miękkie, wygładzone, pełne i subtelnie błyszczące. Nie wysusza ust ani się nie klei. Efekt jest naprawdę bardzo naturalny i delikatny.
Trwałość to kilka godzin, ale byłaby pewnie lepsza gdyby nie to, że nieco zjadam tak pysznie pachnący błyszczyk:)
Opisywany przeze mnie odcień, czyli 05 Candy Shimmer jest delikatnym, ciepłym różem, który jest dla mnie idealny obecnie, latem kiedy mam opaloną cerę. Później będę musiała poszukać nieco chłodniejszego koloru.
Clarins Instant Light jest najlepszym błyszczykiem do ust jakiego używałam. Jest nawet lepszy od tak bardzo przeze mnie zachwalanego Benefit Ultra Plush Lip Gloss o którym pisałam w samych superlatywach.
Kosztuje 69 zł za 12 ml w Douglasie.

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Lekkie rozczarowanie, zbyt duże oczekiwania

Moim zdaniem, niestety bardzo wysusza usta ... Ogólnie jest wspaniały, piękne kolory, choć wszystkie na ustach wyglądają podobnie, mimo że paleta barw jest dość znaczna, cudnie pachnie, można go zlizywać wręcz z ust, poręczny, ładnie wydany i choć na początku wydaję się, że będzie idealny, po jakimś czasie zaczyna wyszuszać usta. Także na zimę zdecydowanie się nie nadaje...pomimo, że używałam go dość długo, nie zorientowałam się sama, że wysusza, podpowiedziała mi koleżanka, która kupiła go za moją namową, którego dnia zapytała "Czy nie zauważyłaś, że ten błyszczyk wysusza usta ?" i wtedy zdałam sobie sprawę, ze to właśnie przyczyna moich suchych ust. Zaczęłam bacznie to obserwować i niestety okazało się, że koleżanka miała rację :(

Idealny

Dla mnie idealny błyszczyk - konstystencja, aplikacja, zapach, działanie, wygląd na ustach.
Ładna tubeczka z gąbeczkowym aplikatorem przez który wyciskamy porządaną ilość błyszczyka. Śliczny delikatny zapach, równomiernie rozprowadza się na ustach nadajac im dubtelny połysk. Wargi po użyciu są mięciutkie i kusząco błyszczą. Nie zjadany utrzymuje się dosyć długio na ustach.
Dla mnie nr 1 jeżeli chodzi o błyszczyki.

Używam tego produktu od: ponad rok

Jedyny błyszczyk, który toleruję

Zacznę od tego, że nie znaszę błyszczyków. Drażni mnie to jak je czuję na ustach, jak się kleją do nich włosy, jak wysuszają usta i generalnie jak wyglądają. Dlatego ten błyszczyk jest wyjątkowy. Klei się, jak to błyszczyk, ale bardzo delikatnie. Nie błyszczy się tandetnie, ale bardzo naturalnie i apetycznie. Nawilża usta, zamiast je wysuszać. Ma ładne opakowanie i pięknie pachnie (jak sklep ze słodyczami, ale takimi naturalnymi). Używam koloru 01.

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

cudeńko

Uwielbiam ten błyszczyk.Wart swojej ceny.Usta są odżywione, nawilżone, w chłodne dni dodatkowo chroni przed zimnem.

Plusy: piękna kolorystyka, pielęgnacja
Minusy : brak

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

IDEALNY!

Długo zastanawiałam się czy kupić ten błyszczyk, ale tylko z wyłącznie ze względu na cenę. :) Niestety nie należy do najtańszych. W końcu go kupiłam (skusiła mnie promocja w DOUGLAS) i nie żaluję! Na pewno jeszcze raz go kupię. Nielicząc ceny 70 zł posiada same plusy.
+nie kleją się usta
+wygładza (miałam straszny problem z pekającymi ustami. Żadna pomadka mi tak nie pomogła jak ten błyszczyk)
+piękny kolor 01
+długo się utrzymuje
+posiada gąbeczke do malowania co jest bardzo przyjemne dla ust
+na długo starcza

Błyszczyk idealny

Dla tych co chcą lekkiego koloru, blasku na ustach i nawilżenia.
Plusy:
+ gąbeczka aplikatorem co uprzyjemnia i ułatwia nakładanie,
+ nawilża przez co może się sprawdzić nawet na wysłuszonych ustach,
+ trwałość - nie roluje się w ciągu dnia, schodzi powoli i równomiernie,
+ nie lepiąca formuła,
+ uniwersalna gama kolorów - odcienie beżów i różów : mam 05 - śliczy i wyraźny róż i 02 - lekko brzoskwinwy zdecydowanie bardziej transparentny,
+ nienachalny "cukierkowy" zapach.

Cena w Douglas to 69 zł - trochę to jest ale na usprawiedlwienie dodam, że produkt jest wydajny i moim zdaniem lepiej mieć dwa, trzy dobre błyszczyki które będzie się używało często niż całą masę tańczych, słabych które głównie będą leżeć w kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: 2w trakcie

Zdecydowany Must have!

Clarins Instant Light Natural Lip Perfector jest cudowny! Kolory śliczne, subtelne.. nadaje sexowny połysk. Usta są wspaniale nawilżone, miękkie po prostu piękne! I ten zapach wanilii! Posiadam 3 kolory. Pierwszy kupiłam nr 05, najbardziej intensywny odcień, przepiękny, taki brzoskwiniowy róż.. Kolejne dwa kupiłam w zestawie: odcień 01 (cukierkowy ale delikatny róż) i kolor 02 (jaśniutka morela). Kolory testowałam na ręku i nie byłam do końca przekonana do 02. Jednak zachęcona atrakcyjną ceną zestawu na lotnisku nie zastanawiając się długo wziełam:) Ku mojemu zaskoczeniu koloru 02 wygląda obłędnie na ustach! Używam niemal codziennie! Jest najbardziej subtelny, najbardziej delikatny, naturalny, a niesamowicie upiększa usta! Gorąco polecam!

Ulubiony

Mam kolor 02, ale na pewno dokupię jeszcze 04. Bardzo go polubiłam, bo nie wysusza ust i ma piękny naturalny kolor. Kremowa konsystencja powoduje, że oprócz właściwości pielęgnujących błyszczyk bardzo naturalnie wygląda na ustach i utrzymuje się na nich bardzo długo. Ponad to urzekł mnie sposób aplikacji oraz opakowanie, bardzo eleganckie. Zapach ma słodki, ale nie duszący. W końcu błyszczyk, który na pewno zużyję do końca.

Jedyny minus to to, że trochę się klei ale wynika to chyba z jego kremowej konsystencji

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe