Oeparol, MRM, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Oeparol, MRM, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Mleczko Oeparol MRM zawiera składniki biologicznie czynne, w tym tłoczony `na zimno` olej z nasion wiesiołka. Łatwo i dokładnie usuwa naturalne zanieczyszczenia skóry, pozostałości kosmetyków oraz makijaż wodoodporny. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, nie drażni spojówek.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Steareth - 18 (and) Stearyl Alcohol, Oenothera Paradoxa, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Methylparaben, Parfum, Carbomer, Chlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Disodium EDTA, BHA, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Isoeugenol.

Cena: ok. 10zł / 180ml
/e/

hit na rynku

Cieszę się, że mój ulubiony kosmetyk ma tak wiele pozytywnych opinii. Pierwszy raz kupiłam to mleczko ponad 10 lat temu w sklepie zielarskim, gdy miałam problemy z przetłuszczającą się cerą i każdy kolejny kosmetyk do pielęgnacji twarzy zawodził na całej linii. Koleżanka poleciła mi zarówno tonik, jaki mleczko do demakijażu. Problemy z cerą zniknęły dość szybko.
Do tej pory, choć zdarzało mi się wypróbować toniki i mleczka innych firm, produkty z Agropharmu okazywały się najlepsze.
Uważam, że znaczącym plusem tego mleczka jest dokładne i komfortowe usuwanie makijażu z oczu.
A jeśli chodzi o demakijaż twarzy - nie zapycha porów.
Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo duża

NAJLEPSZE!

Oj, będę je kupować już zawsze!

+ wspaniale usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż
+ nie podrażnia oczu!!!! można otwierać w trakcie zmywania i nie szczypie ani troszkę!
+ ładnie nawilża buzię
+ bardzo elegancki i naturalny skład
+ CENA!

- przystępność (choć dla chcącego nic trudnego)

POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

nie rozumiem tego zachwytu

zastanawiam się skąd tyle pozytywnych opinii i nie wiem!! Jak dla mnie, to mleczko jest szczerze mówiąc ,,bardzo zwykłe". Wszystkie swoje zadania spełnia ŚREDNIO!!oczyszcza- tylko dobrze i tyle, oczywiście nie wysusza, ale niestety po dłuższym okresie używania zaczęło mnie szczypać!ten zapach- niezbyt, a jeszcze dodam, że niełatwo je było dostać, po długich poszukiwaniach znalazłam, ale nie wiem czy było warto...

Używam tego produktu od:3 msc

bardzo dobre

Kupiłam zachwycona kremem nawilżającym z tej samej serii i jestem również zadowolona z tego mleczka :)
Nie szczypie na skórze oraz w oczy ;) Dobrze i szybko wszystko zmywa nawet z suchych partii, nie wysusza przy tym skóry :)

Przyjemny:)

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ponieważ:
- nie szczypie, śmiało można otworzyć oczy kiedy robimy demakijaż
- dobrze zmywa makijaż, a to wielki sukces gdyż
z innymi produktami musiałam się nieźle namęczyć by zmyć tusz i kredkę.
- nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie, mam wrażenie,że delikatnie ją nawilża
Szkoda tylko,że jest z parabenami no i niełatwo go dostać, ale zamawiam go w swojej aptece.

Używam tego produktu od:miesiąca?
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego.

idealne dla alregików

Odkąd go znalazłam, nie zamieniam na żaden inny.
Mam bardzo wrażliwą, alergiczna cerę i wszystkie mleczka mnie uczulały. Po tym mleczku nic się nie stało, żadnej reakcji alergicznej.
- dobrze zmywa makijaż,
- jest wydajne,
- prawie nie pachnie,
- nie "krzywdzi" cery, nie powoduje problemów. Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5

**edit: znalazłam lepszy

ukochane! KWC!

Tak tak tak! kupię ponownie jeśli tylko będzie łatwiej dostępny w aptekach, bo póki co muszę je specjalnie zamawiać. Mleczko jest rewelacyjne, nie spodziewałabym, że w tak niepozornym opakowaniu kryję się tak cudowny kosmetyk. Mleczko świetnie oczyszcza, pięknie pachnie ziołami, nie ściąga, nie wysusza nie podrażnia - powiem więcej - natłuszcza i pielęgnuje. Ma doskonałą konsystencję gęstawą, ale nie toporną. I co dla mnie najważniejsze - jest to jedyne mleczko które w ogóle nie szczypie w oczy, nie podrażania ich, a mam oczy mega wrażliwe. uwielbiam je stosować,a z tonikiem z tej serii to prawdziwa przyjemność. Jedyny minus - pojemność i słaba dostępność.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone

Warto.

Bardzo dobry produkt jak na tę cenę. Dokładnie usuwa makijaż, także oczu, nie podrażnia. Może ma za mocny zapach, ale mi nie przeszkadza. Fajna konstystencja: nie za rzadka, żeby spływała między rękami, i nie za gęsta, żeby nie dało się go zmyć. W sklepach go nie widziałam, ale swoje zamówiłam w aptece, więc odpadły koszty wysyłki jeśli bym zamawiała przez internet. Wydajne.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze.

NAJLEPSZE MLECZKO!!

To mleczko to moj KWC:):) kupila je moja mama bo ja bym sama raczej się na nie nie skusiła nieznam tej firmy a etykieta jest malo przyciągająca ale jakiez bylo moje zdziwienie wieczorem przy demakijazu!!:D bomba!! bardzo ladnie pachnie , wogole nie szczypie w oczy!! bardzo dobrze oczyszcza, nawilza, skora po nim jest miekka, nie pozostawia lepkiej warstwy, nie podraznia a mam dosc wrazliwa skore na policzkach, no i do tego ta cena!!aha jest bardzo wydajne:) POLECAM!!

Używam tego produktu pol roku

Dla mnie bomba!

Nie mogę się od niego odczepić :) Ciągle do niego wracam choć lubię wypróbowywać inne produkty. Ale jakoś każdy inny ma "coś nie tak", w konsekwencji na półce znów jest mleczko Agropharm.
Do rzeczy. Podoba mi sie:
- konsystencja
- łatwość usuwania makijażu
- zapach
- brak podrażnień po stosowaniu (cera wrażliwa)
- cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno powyżej 5

najlepsze mleczko

Według mnie to najlepsze mleczko do demakijażu! Kupuję od dłuższego czasu i nie zawiodłam się ani razu.

PLUSY:
+ przyjemny zapach
+ nie podrażnia ani skóry ani oczu
+ nie powoduje pogorszenia stanu skóry
+ jest uniwersalny- stosuje go i ja i moja mama i dla nas obu jest ok

WADY:
- jedyną wadą jest to, ze w moim mieście nie jest łatwo dostęony, często nie można go dostać

Używam tego produktu od: 1 rok

Świetne mleczko!

Bardzo dobry preparat do demakijażu.
+ nie podrażnia
+ nie szczypie w oczy
+ nie wysusza
+ wydajne
+ dokładnie zmywa makijaż
+ niska cena

Jedyny minus kosmetyków Oeparo to to, że trudno dostępne.

Polecam!

Używam tego produktu od: 6-ciu m-cy