Oeparol, MRM, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Oeparol, MRM, Mleczko do demakijażu (stara wersja)

Mleczko Oeparol MRM zawiera składniki biologicznie czynne, w tym tłoczony `na zimno` olej z nasion wiesiołka. Łatwo i dokładnie usuwa naturalne zanieczyszczenia skóry, pozostałości kosmetyków oraz makijaż wodoodporny. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, nie drażni spojówek.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Steareth - 18 (and) Stearyl Alcohol, Oenothera Paradoxa, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Methylparaben, Parfum, Carbomer, Chlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Disodium EDTA, BHA, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Isoeugenol.

Cena: ok. 10zł / 180ml
/e/

Plusy:
- bardzo ładnie zmywa makijaż (maluję zazwyczaj tylko oczy - pięknie zmywa tusz)
- nie pozostawia tłustej warstwy, która wchodzi do oczu i szczypie
- ładnie pachnie
- wydajne
- tanie!!!

Wady:
- brak :)

Kiedyś kupiłam je i bardzo mi sie spodobało, później postanowiłam wypróbować coś innego .. teraz już pozostanę przy tym mleczku

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy- powróciłam do niego i kupiłam drugie opakowanie

Dobry w niskiej cenie

Do zakupu zachęciły mnie pozytywne opinie, zaopatrzyłam się więc w chyba połowę oferty kosmetycznej Agropharmu;) Opakowanie nie rzuca na kolana, ale też nie można mu nic złego zarzucić - proste i funkcjonalne. Zapach naturalny, ziołowy, również nie podrażnia zmysłów. Konsystencja treściwa, w sam raz. Preparat przyłożony w nadmiarze do oka może lekko podrażnić (zdarzyło mi się, iż oko zaszło mgłą), ale w odpowiedniej ilości sprawuje się ok. Przy wodoodpornej kredce trzeba niestety nieco potrzeć, ale wybaczam, gdyż mam jednocześnie poczucie, iż mleczko koi skórę. Makijaż twarzy schodzi bez oporów:) Szczerze polecam, a sama niewykluczone, iż jeszcze kiedyś do niego wrócę, testując kolejne wynalazki.

cena+działanie=KWC

Jestem oczarowana prawie całą serią wiesiołkową, a tym mleczkiem i tonikiem szczególnie. Ma bardzo przyjemną konsystencję, ani za rzadką, ani za gęstą, przyjemny wiesiołkowy zapach i rewelacyjną wydajność. Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem, buźkę pozostawia gładką i mięciutką. Lekko nawilża i natłuszcza.
Jest bardzo delikatne, nawet jeśli dostanie się do oka nie powoduje podrażnienia (a moje oczęta są na tym pt. wyjątkowo czułe). Nie uczula, nie powoduje powstawania niespodzianek.
Jest bardzo wydajne - używam od ponad miesiąca prawie codziennie i zużyłam może połowę.
Do tego wszystkiego jest bardzo tanie.
Dla mnie demakijażowe KWC.

Używam tego produktu od: koniec stycznia
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Mój ci on! ;)

Moja atopowa, sucha skóra kocha to mleczko do szaleństwa :D Jest ono bardzo delikatne, nie szczypie, nie piecze, nie powoduje najmniejszego zaczerwienienia, a do tego świetnie oczyszcza, zwłaszcza z tuszu do rzęs - rano budzę się bez czarnych kresek. Skóra nie łuszczy się po nim, jest ładnie nawilżona. Mleczko ma charakterystyczny wiesiołkowy zapach, jest on delikatny, mnie się podoba, ale nie wszystkim może przypaść do gustu. Konsystencja kosmetyku jest idealna - nie jest gęsta, toporna, ale nie jest też lejąca, nie spływa z płatka. Plusy to także niska cena oraz ładny skład. Nie mam zamiaru zdradzać tego mleczka z żadnym innym!! :)

Czas używania produktu: 3,5 miesiąca

Milusie!

Jako właścicielka skóry mieszanej, z tendencją do niespodzianek, a jednocześnie wrażliwej, zawsze miałam ogromny problem z doborem odpowiedniego kosmetyku do demakijażu. Wypróbowałam całe mnóstwo przeróżnych żeli i płynów micelarnych, aż w końcu skusiłam się na to mleczko. I muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona! Ten kosmetyk dobrze zmywa makijaż, także oczu, które po jego zastosowaniu nie szczypią i nie łzawią. Ma cudowną, kremowo-pudrową konsystencję, nie spływa z twarzy. Nie powoduje wysypu pryszczy!!! A najważniejsze - po jego zastosowaniu skóra jest niesamowicie mięciutka i gładka - mimo iż zmywam mleczko z twarzy wodą z kranu! No i ten zapach - delikatny, kwiatowo-ziołowy, super! Ogólnie polecam wszystkim, nawet wrażliwcom.
Sama zdradzam czasem to mleczko z żelami do mycia twarzy, bo lubię wypróbowywać nowości, ale w końcu zawsze do niego wracam!!!

Używam tego produktu od: 2 mies.

Świetne mleczko!:)

Bardzo lubię firmę Agropharm, na tym mleczku również się nie zawiodłam.
Świetnie zmywa makijaż, również tusz do rzęs (a ten lubię nałożyć obficie:D). Nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Faktycznie, jak wspomniała Recenzentka powyżej, nadaje skórze takiej specyficznej miękkości, aż chce się macać policzki;)

Opakowanie bardzo praktyczne, mleczko wydajne, a cena zachęcająca:)

Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

dobre

Kolejny dobry produkt z serii Oeparol. Mleczko dobrze zmywa makijaz, jest lekko lejace, slizga sie na skorze i nie trzeba mocno trzec by oczyscic twarz, nie jest tluste, tylko takie "mleczno-pudrowe". Nadaje sie do cery mieszanej. Nie podraznia, a wrecz uspokaja cere. Daje sie latwo zmyc tonikiem z tej samej serii lub jakimkolwiek innym. Skora po uzyciu tego mleczka jest niezywkle miekka i delikatna. Nie zmywalam nim oczu, wiec nie wiem jak radzi sobie z tuszem, ale cienie i korektor na pewno usunie bez problemu. Zapach wiesiolka tozsamy z cala seria Oeparol. Mleczko jest nawet wydajne, wystarcza dwa, trzy waciki na zmycie zagruntowanej, pelnej tapety.
Podsumowanie - dobrze zmywa, zmiekcza skore, nie podraznia. Przerzucilam sie na plyn micelarny ale na pewno jeszcze kiedys wroce do tego produktu; czasem nawet lapie sie na tym, ze tesknie za efektem zmiekczenia cery jakie to mleczko dawalo.

Używam tego produktu od: kiedys przez 2 miesiace