Seyo, Egzotyczny koktajl, Płyn do kąpieli

Seyo, Egzotyczny koktajl, Płyn do kąpieli

Pojemność 1 000 ml

Egzotyczny koktajl w Twojej wannie! Kremowy płyn do kąpieli Seyo pachnie najsłodszymi owocami tropikalnymi. Rozkoszuj się jego odprężającym aromatem w wannie pełnej puszystej piany. Płyn delikatnie oczyszcza ciało, zawiera orzeźwiający ekstrakt z guarany oraz witaminy A i E, które zmiękczają naskórek.

w płynie
normalna
płyny do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
zapachowa

Dla mnie bomba!

Kocham go za ten zapach! Mogłabym godzinami leżeć w wannie. Ale zacznijmy od początku. Trafiłam na ten płyn zupełnie przypadkiem, weszłam do Natury po lakier do paznokci a wyszłam z tym o to płynem. Butelka mega urocza, myślę że właśnie dlatego zwróciła moją uwagę. No i też cena, zapłaciłam za niego ok 8 zł za litrową butelkę. Nie mogłam się zdecydować, który zapach wybrać, gdyż z tego co pamiętam w ofercie są trzy do wyboru. Postanowiłam na początek wypróbować właśnie ten. Nie zawiodłam się. Zapach mega! Konsystencja dość gęsta, więc nie trzeba wlewać go dużo, żeby wytworzyła się piana. Skóra może nie jest jakoś mocno nawilżona po kąpieli, ale akurat z tym nie mam problemu, gdyż i tak zawsze używam balsamu do ciała. Nie uczula, nie podrażnia. Jestem na tak :) Następny w kolejce będzie jego "brat" o pięknym turkusowym kolorze i równie pięknym zapachu alg morskich.

Podoba mi się.

Delikatny produkt o kremowej konsystencji. Bardzo wydajny, bez problemu się pieni. Przepięknie pachnie. Skóra jest ukojona i nawilżona. Butelka jest poręczna, ale wymaga odkręcenia korka, co w śliskich warunkach może być urudnione. Ciekawy kolor.