For Your Beauty, Pędzel do pudru Premium (stara wersja)

For Your Beauty, Pędzel do pudru Premium (stara wersja)

Pędzel do pudru z delikatnego, naturalnego włosia. Idealny do pudru sypkiego oraz do pudru prasowanego, w komplecie z etui do przechowywania i ochrony. Długość pędzla wynosi 21 cm.

Brakło mi gwiazdek!

Dałabym 10!
Pędzel jest doskonały! Bardzo mi pasuje jego wielkość. Nie jest za duży, więc mieści się we wszystkie pudry i kulki, a jest duży wystarczająco by ładnie przypudrować twarz, wymodelować czy rozświetlić. Ma bardzo przyjemne miękkie włosie, które nie zdrapuje podkładu. Szukałam dość długo takiego pędzla. Dość trwały, nie gubi włosia, ale nie wiem jeszcze jak z praniem. Jednak przy tej cenie mogę kupować nowy pędzel co jakiś czas.
Wg mnie absolutna rewelacja! Mam w domu dużo droższe pędzle, a ten jest moim ulubionym. A biorąc pod uwagę cenę to już w ogóle HIT. Ja go kupiłam za 17 PLN i zamierzam kupić jeszcze ze dwa, żeby mieć wreszcie oddzielne pędzle do róznych celów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

to jest to! (;

Pędzel ma bardzo fajne włosie,
które co najważniejsze nie wypada.
Bardzo ładnie rozprowadza puder i jest przyjemny w użyciu.
Co do trwałości to nie wiem jak z nią bo używam go dopiero
od jakiś dwóch tygodni, ale mam dobre przeczucia.
Włosie się nie wygina, co jest jak najbardziej na plus.
A co do tego czy zakupie go ponownie
to nie wiem czy będzie owa potrzeba,
ale jeżeli trzeba będzie... to jak najbardziej (;

Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: ...

dobry

Pedzel oceniam bardzo pozytywnie.
W odróżnieniu do innych pędzli, które nabylam wcześniej nie traci włosia.
Nie wygina się na wszystkie strony (tzn włosie) podczas aplikacji.
Zdecydowanie przy użyciu tego pędzla z makijażem kazdy sobie poradzi bezbłednie!
Nie mam się praktycznie do czego przyczepić,ale nie będzie na razie max gwiazdek ;)Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jeden

Jak dla mnie bardzi dobry ;)

Przeznaczyłam sobie ten pedzelek tylko i wylacznie do pudru, wiec nie myje go za kazdym razem. Wlosie mi w ogole nie wypada w odrozeniu od tego co zostalo napisane poprzednio. Nigdy nie mialam stycznosci z dobrymi prawdziwymy pedzelkami do makijazu, wiec ten robi na mnie wrazenie, poreczny i bardzo miekki wlosek ;) Dla mnie bardzo fajny ;)

Dziwna sprawa

Nie wiem za bardzo jak ocenić ten pędzel.

Byłoby wszystko cacy:P, (ponieważ ma miękkie włosie, wygodną rączkę, ładnie wygląda), gdyby nie to, że mój okropnie gubi włosy- przy każdym użyciu i myciu:(
Widocznie trafił mi się jakiś kiepski egzemplarz.
Szkoda, bo zapowiadał się fajnie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

genialny!

Pędzel jest miękki, bardzo wygodnie aplikuje się nim puder. Ma wygodną długą rączkę, jest bardzo poręczny. Mam go około miesiąca, parę razy go prałam i wciąż jest jak nowy. Nie gubi włosów, co jest bardzo denerwujące w pędzlach. Myślę, że nieprędko będę musiala kupic kolejny.
cena śmiesznie niska w porównaniu do jakości (ja placilam w promocji okolo 15 zl).
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: okolo miesiaca,
Ilość zużytych opakowań: wciaz jeden pędzel ;)

Fajny i tani

Jestem zadowolona z tego pędzla. Mam go dosyć długo, włoskow wypadło niewiele. Równomiernie nakłada puder (używam tylko do sypkiego), łatwo się go myje. Może kiedyś kupię ponownie ale narazie się na to nei zanosi - cały czas wygląda jak (prawie) nowy :)

Używam tego produktu od: dosyć długo

bardzo dobry pędzel

poprostu bardzo dobry pędzel, ma fajny kształt, nie jest zbyt sztywny, ładnie rozprowadza puder sypki, ostatnio zakupiłam drugi do brązera, bo lubie kiedy jest on delikatnie rozłożony na twarzy i w tej roli również fajnie się sprawdza. pędzel bez problemu przechodzi przez mycie, a jego jakość na tym nie cierpi. uważam, że to bdb produkt w atrakcyjnej cenie. jedyne ale to jego etui, które jest mało praktyczne, troche przyciasne, dlatego nie bardzo go używam, no chyba, że w podrózy.
polecam

Ilość zużytych opakowań: kupiłam drugi, bo pierwszy sie sprawdził

niezastąpiony

Pędzel kupiłam jakieś 3 miesiące temu do pudru sypkiego. Nakładam go od razu na filtr. Pędzel jest delikatny, bardzo dobrze wyprofilowany. Nie jest ani za duży ani za mały.

Nie wypada z niego włosie. Pranie mu nie szkodzi. Myślę, że jeżeli kiedyś mi się zepsuje [odpukać] to kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1;)

idealny

Bardzo dobry pędzel. Za taka cene i z włosia naturalnego naprawde warto kupić.,
Jest dobrze wyprofilowany, mozna nim ładnie podkreslić kształt twarzy. Nie kuje, nie gubi wlosia. Plusem jest dluga wygodna rączka. Moj ulubiony. Poluje na taki sam tylko do różu :)Używam tego produktu od:dawna

są lepsze

Pedzla używam do zmatowienia filtra (do skrobi wyłącznie) i jestem w miarę zadowolona. Co prawda na włosiu zostaje niewielka ilosć filtra, ale przy używaniu Avene jest to nieuniknione. Troszkę drapie, ale za tą cene cóż chcieć więcej
Prałam go 3 razy i nie zmienia swojego kształu, włosie pozostaje miękkie, choć troche linieje :(
Do pudru jako takiego się nie nadaje w moim odczuciu (ze wzgl. na kształt)
Jakosć: 2
Trwałosć: 2

Używam tego produktu od: ok. 2 mies

Zaskakująco dobry

Doskonale przycięty, świetny do modelowania rysów twarzy. Używam go do pudru prasowanego oraz mieszania i nakładania pudru w perełkach. Włosie jest sprężyste, miękkie, nie odstaje. Plus za długą, wygodną rączkę. Równocześnie używam innego rossmanowskiego pędzla (ze sztucznym włosiem) i stwierdzam, że ten jest o niebo lepszy :) Nie kłuje mnie w buzię ;) i póki co nie zgubił ani jednego włoska! :D Jeżeli nadal będzie się tak dobrze sprawował to dokupię drugi (do różu). Polecam - 20 zł za pędzel z naturalnego włosia to w zasadzie pół darmo!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu