hi hybrid, Folie do usuwania lakieru hybrydowego

hi hybrid, Folie do usuwania lakieru hybrydowego

By usunąć lakier hybrydowy hi hybrid najlepiej zaopatrzyć się w folie do usuwania lakieru hybrydowego. Posiadają na środku chłonny wacik bezpyłowy, który nasączony acetonem, doskonale przylgnie do Twojej płytki paznokcia.
Zmatuj delikatnie top, załóż folie i pozostaw całość na około 15 minut. Dzięki foliom do usuwania manicure hybrydowego, zmiękczysz lakier hybrydowy i w prosty sposób usuniesz resztki stylizacji hybrydowej. Folie do usuwania lakieru hybrydowego to wygodny sposób na usunięcie manicure hybrydowego.

inne

Folie do zdejmowania hybryd hi

Bardzo polecam :)
Folie sprawdzają się bez zarzutu, nie odginają, idealnie utrzymują się na paznokciach.
Używam przy każdym zdejmowaniu hybrydy i nigdy mnie nie zawiodły ;)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Miłe zaskoczenie.

Od zawsze korzystam z foli aluminiowej do ściągania paznokci ( aktualnie przerzuciłam się na nakładki, ale paznokcie robię już długo), jednak nigdy wcześniej nie wpadły w moje ręce gotowe folie i przyznam, że jestem mile zaskoczona.

Całość to po prostu kawałek folii z przymocowanym kawałkiem waciki - i własnie tak mi się wydawało zanim miałam okazję je przetestować. Okazało się, że ta folia jest znacznie twardsza i bardziej plastyczna od przeciętnej folii aluminiowej, a waciki bardzo łatwo chłoną płyny. Plus oczywiście jest taki, ze wacik nam się nie przemieszcza i bardzo wygodnie się z nich korzysta.

Po nałożeniu na paznokcie folia nie spada, nie migruje, jednak jest też dosyć ostra i trzeba uważać aby się nie pokaleczyć.

Opakowanie zawiera 50 gotowych do użytku sztuk, zamkniętych w małym, poręcznym kartonowym pudełeczku.

Cena - w zasadzie nie jest wysoka, jednak nie potrafię powiedzieć, czy nie jest to trochę zbędny gadżet - działa bez zarzutu i dostaje ode mnie piątkę, jednak tak długo radziłam sobie bez nich, ze nie wiem, czy są mi potrzebne do życia. Na pewno jest to fajna alternatywa dla leniuchów.

Folie do usuwania lakieru hybrydowego od Hi Hybrid

Folie do usuwania lakieru hybrydowego od Hi Hybrid, które były częścią nagrody w konkursie organizowanym przez markę jaki udało mi się wygrać na koniec zeszłego roku. Ta firma i jej asortyment podbiły moje serce i pokochałam manicure hybrydowy na dobre. Wygoda i niesamowity efekt, a także trwałość przemawia bardzo na jego korzyść. W ramach nagrody dostałam zestaw za równo do wykonania jak i późniejszego zdjęcia manicure. W związku z tym znalazły się tutaj wygodne folie. W pudełeczku znajdujemy ich aż 50 sztuk, a cena na stronie producenta to 12,99 zł. Każda folia zawiera na środku umieszczony bezpyłowy wacik, który po nasączeniu acetonem ma dobrze przylgnąć do naszego paznokcia z lakierem hybrydowym i ułatwić jego usunięcie.Przyznaję, że takie gotowe folie to wielka wygoda. Po prostu wyciągam, namaczam i zawijam. Ich wielkość jest idealna do tego, aby dobrze owinąć paznokieć i dać działać acetonowi, a nam zapewnia to dużą wygodę i komfort. Używam ich przy usunięciu każdego manicure hybrydowego i jestem bardzo zadowolona. Znacznie ułatwiają to zadanie i ja z pewnością zamówię kolejne opakowanie. Folia jest grubsza i dobrze się zagina. Mogę idealnie nałożyć ją w wybrane miejsce, a po wyznaczonym czasie lakier ładnie odchodzi.