Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Make Up (Podkład matujący antybakteryjny) (stara wersja)

Podkład przeznaczony do cery młodej i trądzikowej. Dzięki antybakteryjnej formule doskonale zapobiega powstawaniu wyprysków i błyszczeniu się skóry w ciągu dnia. Dostępny jest w trzech odcieniach:
01- light
02- medium
03- dark

Sklad: Aqua, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Otyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Talc, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenyl Trimethicone, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Farnesol, Methylparaben, Parfum, Sodium PCA, Disodium EDTA, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylphenyl, Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, [+/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499].

Cena: 10zł / 30ml
/e/

Rozczarował mnie.

Byłam zakochana i wierna marce ,,Miss Sporty" ale niestety ten produkt mnie rozczarował. Korektor z tej firmy sprawdził się idealnie ale podkład już nie... Strata pieniędzy
plusy:
+dostępność
+nawet cena
Minusy:
-na twarzy mam uczucie wody a nie podkładu
-Producent zapenia iż trzyma się on 8h na twarzy, niestety nie prawda...
-nie dopasowuje się do kolorytu skóry
-nie kryje
-na twarzy zostawia pomarańczowy odcień
NIE POLCEAM !

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Słaby ;(

Od podkładu oczekuję, by:

- krył, bo mam cerę z przebarwieniami, "po przejściach"
- zapewniał długotrwały mat, ponieważ mam tłustą cerę,
- miał jasny kolor, dopasowujący się do karnacji,
- nie zapychał i nie podrażniał,

Niestety ten podkład tego mi NIE zapewnia :( Ja jestem wierna podkładom bell, a teraz poluję na podkład Iwostin. :) MS kupiłam kiedyś, bo byłam w rossmannie, a tam nie ma produktów bell :(, a pamiętałam, że moja siostra używała tego podkładu kiedyś, poza tym używałam korektora w sztyfcie z tej samej serii i był OK, pudru z tej serii też używałam;był trochę ciemny i mało krył, ale nie było tragedii, innym może się spodobać, po prostu u mnie się nie sprawdził...

Wracając do podkładu: jest pomarańczowy :( mam jasną cerę i ten najjaśniejszy kolor jest strasznie ciemny, ciężki, nie kryje wystarczająco, nie matuje, szybko "schodzi" z twarzy. Ogólnie jest nieprzyjemny i twarz wygląda nieschludnie i nieświeżo. ;/ :( Ale jak ktoś lubi lekki pomarańczowy odcień podkładu (lub może inaczej: nie ma nic przeciwko takiemu odcieniu), nie potrzebuje dużego krycia i nie oczekuje, że zostanie na twarzy cały dzień może się u niego sprawdzić. Mało wymagającym może się spodobać; może nastolatkom rozpoczynającym przygodę z podkładami. Na plus przemawia dobra cena i dostępność oraz zapach :)

zdecydawane nie

Plusy:
- nawilża
- dołączony do niego błyszczyk [kupipłam go z dołączonym do podkłady błyszczykiem. błyszczyk świetny i za niego gwiazdka]

Minusy:
Jeden i podstawowy minus, który go dyskwalifikuje. Nie kryje. Nie widze sensu nakładania go.
Zdecydowane nie!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Niezły

Używam go już od bardzo dawna. To był mój pierwszy podkład i od tamtej pory kupuje go cały czas. Głównie ze względu na cenę, oraz to że ogółem nie jest taki zły. Jeśli dobrze się go nie rozsmaryje zostają smugi a czasem nawet tworzą się plamy. Jeszcze nie znalazłam kremu, czy innego kosmetyku pielęgnującego, który przy połączeniu z tym, dosyć gęstym, podkładem dobrze wyglądał. Zazwyczaj pozostawały przeswity kremu i podkładu co wyglądało nieestetycznie. Ale opracowałam system używania go tak aby wyglądał na twarzy jak najlepiej sie da ( używam do tego dużo pudru :) ) Z czasem coraz częściej zastanawiam się na zmianą na coś z \'wyższej półki\' ale dopóki hajs mi sie nie będzie zgadzał, nadal będę używać tego.

Dodam jeszcze, że używam 01 i w sumie.. idealny nie jest, ale jak na jasną cerę dostatecznie dobry.

Ilość zużytych opakowań: 6-8

Jest świetny! Serdecznie polecam!

Tak samo jak wiele osób nie wiem skąd tu tyle negatywnych ocen.
Według mnie podkład jest świetny. Kupiłam go będąc zachęcona świetnym korektorem z tej serii.
Używam koloru 02 Medium i muszę powiedzieć, że świetnie dopasowuję się do koloru skóry. Muszę też powiedzieć, że używam go razem z wspomnianym korektorem z tej samej serii. Jestem nastolatką więc raczej nie chcę efektu maski i ciężkiej tapety. Dlatego jestem zadowolona z tego podkładu.
Jest dość wydajny, nie pozostawia smug, wyrównuje koloryt skóry. Jeśli chodzi o krycie to nie oszukujmy się. Nie jest to podkład silnie kryjący ale jednak o to właśnie dużej części osób chodzi. Jeśli natomiast chodzi o matowanie to niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam problemow ze świeceniem.
Nie zatyka porów co jest fantastyczne dla skóry z trądzikiem i niedoskonałościami. Zauważyłam po częstszym stosowaniu nawilżenie skóry!
Jedynym kłamstwem mówionym przez producenta jest czas utrzymania się produktu na skórze. Niestety nie ma dużych szans żeby utrzymał się on obiecane 9 godzin! Trochę się ściera ale nie stanowi to wielkiego problemu.

plusy

nawilża
nie pozostawia smug
ekonomiczny i wydajny
cena
nie zatyka porów
dopasowuję się do skóry i wyrównuje jej koloryt
dość delikatne krycie

minusy

trochę się ściera i na pewno nie utrzymuje się obiecanych 9 godzin

Mimo wszystko gorąco polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Średni

Największym jego plusem jest to, że dobrze dopasowuje się do koloru skóry (co było dla mnie istotne, bo mam bardzo jasną karnację), oraz to, że ma antybakteryjne działanie i ogranicza powstawanie niedoskonałości. Przy codziennym stosowaniu skóra mi się "uspokajała".

Niestety, jak już kilka osób wspomniało, zbyt mocno podkreśla suche skórki (u mnie zwłaszcza na nosie) i nie jest zbyt trwały - przy wydmuchaniu nosa cała chusteczka jest nagle kolorowa :(
Nie nadaje się na lato (jest trochę przyciężki), za to zimą dobrze chroni skórę przed mrozem.

Cena jest kusząca, ale chyba będę musiała zainwestować w coś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 roku

masakra

Kopiłam ten podkład kilka miesięcy temu, ale więcej go nie użyję ! Jak dla mnie jest beznadziejny...
Plusy :
+ fajna konsystencja, łatwo się go nakłada na twarz
+ całkiem ładnie pachnie
Minusy :
- skora się po nim strasznie świeci
- nie kryje
- trza na niego nałożyć ogromna ilość pudru, aby jakoś wyglądał
- jest bardzo tłusty

Polecam dla osób z dobra cera.

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1/1000 ( 2 razy go uzywalam )

Jest okej, ale to jeszcze nie to...

Podkład ten faktycznie matuje. Ten efekt utrzymuje się nawet długo na mojej twarzy, bo mam cerę bardziej suchą, niż normalną. Nie mam problemów z świeceniem się w strefie T.
 Kryje tylko drobne przebarwienia.
 Podkreśla suche skórki. Mam problem z nimi, zwłaszcza na nosie i w okolicy ust. Niestety po nałożeniu tego podkładu wyraźnie je widać.
 Niestety zapycha. ; (

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Każdy miał 16 lat...

Ten podkład testowalam będąc bardzo młodą dziewczyną. Mogłam mieć 16 - 17 lat..
Wzw z niewielką zasobnością portfela "upiększałam się" takimi orzeszkami systematycznie robiąc sobie krzywdę.

Jak patrzę na zdjęcia z tamtego okresu to myśle sobie że byłabym śliczna gdyby nie mój makijaż.
Miałam jakąś taką zaschniętą skorupe na twarzy w dodatku żółtawą przy białej skórze. Pamiętam że suszył i śmierdział. Był tak tępy i matowy że twarz wyglądała na starszą i zmęczoną.
Całe szczęście dziś b.młode dziewczyny mają już większy wybór a i nawet te bardzo tanie podklady ( jak joko np) nie są już takiej dramatycznej jakości jak kiedyś, bo jeśli malować się takimi specyfikami jak ten to lepiej wcale.
Młoda buzia jest sama w sobie ładna i nie ma potrzeby paćkać jej byle czym, byle zakryć.

Używam tego produktu od: Uzywalam z uporem ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Nie wiem 4-5

Jedna, wielka porażka

Nie ma w sobie nic, za co można by go polecić. Miał być matujący antybakteryjny, działanie ma ale tylko w nazwie.

Plusy:
- cena
- dostępność
- 3 odcienie do wyboru

Minusy:
- nie matuje
- nie działa antybakteryjnie
- warzy się
- po kilku godzinach znika z twarzy, puder go nie ratuje
- nie kryje
- konsystencja

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Mój najlepszy podkład

Od momentu zmiany podkładu z Revlonu na Miss Sporty moja cera odżyła. Nie wiem skąd takie niskie noty, ale ten podkład jest świetny!

+nie zapycha
+ma formułę oil-free
+ładnie kryje
+długo utrzymuje się na twarzy
+nie pozostawia smug
+nie daje efektu "maski"
+nie wysusza
+łatwo dostępny
+niska cena

-podkreśla suche skórki

Mimo jednego minusu jest to mój ulubiony podkład.
Osobom z cerą tłustą i mieszaną jest wskazany, lecz nie wiem jak zachowa się u innych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

NIE!

Nie potrafię wymienić żadnych plusów tego produktu, oprócz ceny. Po każdym kolejnym uzyciu dochodziłam do takiego samego wniosku. Nie spełnia podstawowych funkcji jakie powinien - nie matuje, nie kryje, nie powoduje mniejszej ilosci "niespodzianek". Na mojej twarzy wygląda zwyczajnie brzydko juz po około godzinie od nałożenia.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego opakowania