Farmona, Eliksir kąpielowy z naturalnym olejkiem eterycznym z sosny

Farmona, Eliksir kąpielowy z naturalnym olejkiem eterycznym z sosny

Pobudzająca kąpiel aromatyczna z naturalnym olejkiem eterycznym z igliwia sosny, wyciągiem z otrębów pszennych i d-panthenolem. Naturalny olejek sosnowy nadaje kąpieli orzeźwiający zapach leśnego igliwia. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Nawilża i delikatnie natłuszcza ciało, nadaje mu przyjemny zapach i gładkość. Ekstrakt z otrębów pszennych wygładza i ujędrnia skórę a d-panthenol działa kojąco i regenerująco.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Olive Oil, Cocamide DEA, C9-C11 Pareth-6, Sodium Chloride, Parfum, Brain Wheat Extract, Polysorbate-20, PEG-120 Methylglucose Dioleate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Rosmarinus Officinalis Oil, Panthenol, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxy-Methylpentyl-Cyclohexenecarboxaldehyde , CI 16255 (11.05.2008)

Cena: 10zł / 300ml

/mg/

sosnowy gaik

Jako dziecko bardzo często kąpałam się w sosnowych płynach do kapieli. Gdy zobaczyłam na półce sklepowej olejek Farmony, postanowiłam sobie ten zapach przypomnieć.
Jestem bardzo mile zaskoczona. Pachnie cudownie, prawdziwa, naturalna sosna. Mocny,intensywny ale nie przytłaczający zapach. Bardzo dobrze sie pieni, kilka kropel wystarcza do wytworzenia się piany. Zatem duża wydajność.
Rzeczywiście opakowanie mogłoby być troszkę ładniejsze.

Używam tego produktu od:miesiąca

cicha woda brzegi rwie :)

No normalnie szok!
Kupiłam go od tak do kompletu z płynem do kąpieli jodłowym Evy, bo sosna mimi wszystko ma słodszy milszy zapach.
Nie dośc że jest to płyn do kąpieli to jeszcze świetnie sprawuje się w roli żelu pod prysznic. A jakby dodać że zawiera on olejek to można go nazwać produktem 3w1.
Zapach 100% naturalny, odprężający. Wydajny, pięknie się pieni, tani.
A opakowanie - kompletnie nie pasujące do wymogów dzisiejszego rynku kosmetycznego. Ledwo widać logo firmy, obrazek taki wielki, opakowanie brązowe - ogólnie nie zachwyca i nie zachęca do kupna. Miałam szczęście że w końcu się przemogłam. Z miłą chęcią wypróbuję inne olejki Farmony.

I kolejna radość - to co Polskie potrafi być naprawdę dobre o ile nie lepsze. Szkoda tylko że takie firmy jak Barwa, Fitomed i cześciowo Farmona (kilka linii kosmetyków są świetnie zaprojektowane) giną w gąszczu kolorowych świecących opakowań zachodnich producentów.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania