Rimmel, Lash Maxxx Mascara (Tusz pogrubiający)

Rimmel, Lash Maxxx Mascara (Tusz pogrubiający)

Tusz do rzęs Rimmel `Lash Maxxx` maksymalnie pogrubia, równomiernie się nakłada od podstaw aż po same końce. Nie skleja rzęs i nie zostawia grudek dzięki nowemu aplikatorowi w formie grzebyka.

średni

Co mogę dobrego napisać o tym tuszu no więc ma wygodną szczoteczkę jednak mam wątpliwości co do niej pomimo ze wygodnie się ją używa mało rozczesuje wloski przez co mamy grubą warstwę produktu na oczach ponad to zastanawiam się czy to również nie wina tego ze tusz jest dosyć gęsty i już po nałożeniu jednej warstwy rzęsy są bardzo mocno sklejone....chyba ze przeciągniemy je delikatnie aby uzyskać naturalny efekt , ale gdy ktos chce wydobyc glebie koloru to ma problem i musi użyć szczoteczki bo mnie chodzi o głęboką czerń a nie sklejone rzęsy ogromny plus za głeboki kolor.

Używam tego produktu od:1miesiac

za rzadki

Tusz sredni. konsyttencja za rzadka, grzebyk moze fajny i precyzyjny ale robi mi bardziej takie pajaczki niz pogrubia. nadaje sie fajnie do dolnych rzes bo nie obciaza ich ale na codzien za slaby jak dla mnie.

Używam tego produktu od:2m-cy

Nawet niezly :-)

Bardzo dobry tusz jak na ta cene, nie skleia rzes, ladnie sie rozprowadza, mozna uzyskac piekny efekt dosyc mocno podkreslonych rzes bez tandetnego efektu, i bez sklejenia czy grudek -oczywiscie przy umiejetnym poslugiwaniu sie tym fajniutkim grzebyczkiem. Same plusy, ++niska cena, ++porzadny efekt.
Bardzo polecam.
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie skleja,nie kruszy sie!

Jak na kosmetyk ze sredniej polki jest REWELACYJNY! moj KWC w tej grupie cenowej!
----------------------------------------------------------------
Niestety niedostepny w naszych sklepach,ale mozna kupic go na allegro za 17 PLN, ja za swoj dalam 5 funtow a i tak byl w promocji, normalna cena to chyba 7,5 f.
----------------------------
+IDEALNIE rozdziela rzesy
+NIE SKLEJA
+NIE kruszy sie, ani nie osypuje
+grzebyczek-szczoteczka maluje nawet najkrotsze rzeski - co POZWALA UZYSKAC EFEKT FIRANKI NAPRAWDE GESTE RZESY !!!
+++++ i NAJWIEKSZYPLUS poniewaz uzaleznilam sie od zalotki:) ktora sklejala rzesy kazdorazowo po pomalowaniu innym tuszem rzes i probie ich podkrecenia z rzes robily sie 2-3 posklejany grubasnie rzesy, Z TYM TUSZEM NIE MAM TEGO PROBLEMU<KAZDA RZESKA ODDZIELNIE,NIE SKLEJONA!!

P*_O_*L*_E*_C*_A*_M rewwwelacjia
-------------------------------------------
A minusów CAŁKOWITY BRAK..no jest moze 1 ale TO NIE WINA TUSZU!!! , osoby ktore nie uzywaly wczesniej "grzebyczkowatej" szczoteczki moga miec poczatkowo problem z malowaniem nia rzes, a to dlatego ze jak sie ma go za duzo na grzebyczq to mozna go nalozyc w nadmiarze i wtedy powstanie nam efekt "dramatycznie" umalowanych rzes! ale jak to opanujecie to PRODUKT CUD MIOD, nic tylko zachwalac!!

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1,w trakcie 2-ego