Bikor Makeup, Poczwórna paleta pomadek

Bikor Makeup, Poczwórna paleta pomadek

Pomadki i błyszczyki o rewelacyjnych kolorach, bardzo duży wybór. W ofercie znajdziecie bardzo ciekawe kolory np. metaliczne, matowe, błyszczyki w modnych odcieniach. Niektóre paletki zawierają także korektor. Bardzo podoba mi się opakowanie tych pomadek. Można kupić kilka pudełeczek i złożyć je w wieżę. Każde pudełeczko zawiera cztery kolory, każdy kolor to 1,5 ml pomadki. Kosmetyki polecane są również dla profesjonalistów - można kupić bardzo ładną paletę i ułożyć sobie swój własny zestaw.

lubię je

Lubię wszystkie kosmetyki Bi-Kor, choć żadko mam okazję je kupić - raz w roku na targach. :(Pomadki są świetne - idealnie dobrane odcienie pozwalają na tworzenie zupełnie nowych kolorów - każdego dnia coś nowego. :)Na ustach trzymają się średnio - kilka godzin - nigdy nie wytrzymały do wioeczora, ale za to nie przesuszają ust.Pudełko dość poręczne i wydajne.Ilość zużytych opakowań: 3

bardzo mi się podobają

Podobnie jak cienie tej firmy zachwyciła mnie ilość kolorów do wyboru,w pudełeczku są cztery kolory , są pomadki matowe, błyszczące, są błyszczki i w niektórych zestawach bardzo dobry korektor.Trwałość mogłaby być lepsza - ale na moich ustach jak dotąd żadna pomadka nie wytrzymała dłużej niż godzinę.Gdy maluję usta klientkom (utrwalam pomadkę) trwałość jest wystarczająca.<BR>Kolory są piękne , każda wybierze dla siebie właściwy. Pojemność też jest duża (polecam profesjonalistkom).