Bikor Makeup, Róż do policzków

Bikor Makeup, Róż do policzków

Róże firmy Bikor dostępne są w 2 tonacjach - ciepłej i zimnej.
Charakteryzują się delikatnym satynowym połyskiem, który tworzą w miejscu ich aplikacji. W każdej palecie róży znajdują się dwa odcienie - jaśniejszy i ciemniejszy, których używamy w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Możemy je stosować pojedynczo lub mieszając, ponieważ działają ze sobą synergistycznie.

Cena: 60zł

rewelacyjny róż

świetny róż, używam go już od ok. 3 lat - teraz jestem tak mniej więcej w połowie drugiego opakowania - baaaardzo wydajny :) kolor przepiękny (mam 01 taki brzoskwiniowy). Ma trochę kremową konsystencję ale idealnie się nakłada i rozprowadza (używam pędzla do różu również tej samej firmy).

Ja jestem bardzo zadowolona i poleciłabym ten produkt każdemu.

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2giego

polecam

używam kosmetyków tej firmy (również róży) już półtora roku i jestem bardzo zadowolona. Rewelacyjnie wygladają nie tylko na twarzy ( nie ścierają się, są trwałe, ładnie rozprowadzają się zarowno palcem jak i pędzlem ), mają ciekawe opakowania (identyczne jak cienie i pomadki)- czarne z wymienianymi na przeźroczyste zakrywkami - świetnie prezentują się na palecie, co bardzo podoba się klientkom. Są 4 róże (po 2 odcienie w opakowaniu - do ciepłej i zimnej karnacji)