Inglot, Sprint Super Star (Pojedynczy cień do powiek)

Inglot, Sprint Super Star (Pojedynczy cień do powiek)

Nowa (i droższa) wersja znanych i lubianych cieni do powiek "Sprint" marki Inglot. Tym razem cienie noszą nazwę Sprint SuperStar ponieważ zawierają drobinki brokatu i intensywnie błyszczą. Dodatkową nowością jest przeźroczyste pudełeczko-zamknięcie oraz dołączony aplikator. Cienie mają także nowy kształt prostokąta.

Cena: 11zł

/mg/

bardzo dobre cienie

To chyba najbardziej trwałe cienie, jakich używałam. Jedyne, które nie podrażniają mi oczu.
Dobrze się nakładają, nie rozmazują. Duży wybór kolorów i rozmaitych odcieni. Złote drobinki ładnie rozświetlają. Od kiedy zaczęłam używać Inglota, nie kupuję żadnych innych cieni.

Świetne!!

Dostałam małą paletkę na trzy cienie od koleżanki na urodziny. Dobrała mi świetne kolory.
Cienie są świetne! Dość długo utrzymują się na powiece, są bardzo wydajne. Nie wiem jak to wygląda cenowo, ale myślę, że są też łatwo dostępne, co także jest plusem.
Paletka jest mała, zmieści się do każdej torebki, ma lustereczko i miejsce na mały pędzelek, także można w każdej chwili poprawić cienie, jeśli się zetrą.
Jestem bardzo zadowolona i polecam Wam cienie Inglota!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 3 kolory

Dobra

Plusy:
*ładne kolory
*dobrze się nakłada
*nie kruszy się na oczach, ani nie wałkuje
*tani
*wydajny

Minusy:
*bez bazy pod cień krótko trzyma
*jeden mały upadek i jest cały popękany

Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Mój ulubiony cień

Bezapelacyjnie najlepszy!

+ Nie zbryla się w zagłębieniu powieki
+ Pięknie połyskuje złotymi drobinkami
+ Jest bardzo wydajny
+ nie wykrusza się

- w ostatnio kupionym cieniu ciężko otwiera się pudełeczko, paznokcie można połamać

Używam tego produktu od: kilku ladnych lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

godne polecenia...

Posiadam kolor 96 taki róż ze srebrnymi drobinkami (które mimo wszystko na powiekach nie wyglądają tanio i cyrkowo).

Cień dostałam jakiś czas temu. Ogólnie jestem maniaczką wszelkich matów więc niezbyt się ucieszyłam, a dodatkowo jak dla mnie te drobinki w opakowaniu nie wyglądały zbyt zachęcająco.
Jednak postanowiłam,że użyję tego cienia i ... jestem zadowolona.

Ogólnie przetestowałam cienie na bazę i bez bazy.

Trwałość cieni bez bazy: utrzymują się na moich powiekach do 7h.

Trwałość cieni z bazą: cień połozony na bazę utrzymuje się spokojnie powyżej 10 godzin.

Ogólnie cień jest dobrze napigmentowany,a drobinki które wyglądają na wielkie po nałożeniu na powiekę ładnie rozświetlają.

Pół gwiazdki odejmuję za to,że często potrafią się zbierać w załamaniu powieki (ale może to moja wina chociaż potrafią zrobić taką niespodziankę niezależnie od sposobu aplikacji).

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Uzależniłam się

Cudowna konsystencja, ilość drobinek idealna by nienachalnie rozświetlić spojrzenie. Pigmentacja dobra, śliczne kolory. Nie wychodzę już z domu bez nałożenia. Cienie wytrzymują kilka godzin, potem gromadzą się w załamaniach powieki i "bledną", za co gwiazdka mniej. Mimo wszystko są to najfajniejsze cienie jakie dotąd miałam. Dość wydajne.

dobra jakosc

cien ma swoja historie nie wim czy sa jeszcze w sprzdazy bo ja swoj nabyłam dobre kilka lat temu i to na dodatek w podujnej wersji i o tak niedawno zanalzłam całkowicie nowy cien i oczywiscie jest swietny jakosc super troszke sie osypuje ale trzyma sie cały dzien bez bazy i kolor jest tak intensywny ze wystarczy odrobina na pedzelku by zrobic super smokey na oczkach ja polecam jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: kilku lat doswiadczyłam kilku zmian opakown tego produktu
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Co tu dużo mówić, cienie cudowne!
Świetne kolory, intensywne jak mało które. Bardzo dobra jakość - długo utrzymują się na powiece, ładnie rozprowadzają, poprostu super! :) Jedynym minusem jest właśnie opakowanie, które szybko może się popsuć ;/

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (mam wiele różnych cieni i nie używam ich codziennie)

Świetne:)

Świetne, na prawdę godne polecenia cienie.
Pierwsze ich pudełeczko kupiłam dawno dawno temu, jeszcze za czasów licealnych i zapomniałam ich ocenić. Przypomniałam sobie o nich teraz, kiedy zakupiłam kolejne opakowanie.

Nie pamiętam jaki to był numer tych pierwszych cieni ale miały delikatny różowy kolor.

Zalety:
- bardzo wydajne,
- dobrze się nakładają zarówno aplikatorem jak i pędzelkiem,
- dobrze się trzymają powieki na bazie jak i bez niej, nie rolują się ani nie zbierają w załamaniu,
- doskonale na pigmentowane,
- świetnie współpracują z innymi cieniami.

Jedyna ich wada, która zmniejsza komfort użytkowania to tandetne i mało wytrzymałe opakowanie, które niestety nie dotrwało do końca cienia.

Teraz zakupiłam odcień 90 - czerwony i po pierwszych testach jestem bardzo zadowolona.
Na pewno jeszcze do nich wrócę:)

Używam tego produktu od: pierwsze dawno temu, obecnie zaczynam drugie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Tak, tak, tak

plusy:
-świetne kolory
-dość długo trzyma się na powiekach
-łatwo się aplikuje
-cena

minusy:
-troszkę się osypuje
-kruszy się

Biorąc pod uwagę jego zalety i cenę, polecam go z czystym sumieniem. Dodam ponadto, że mam cerę atopową, bardzo wrażliwą i wrażliwe oczy, a tego cienia mogę używać i nic mi nie jest :)

Używam tego produktu od:zawsze :)
Ilość zużytych opakowań:kilka

Mój KWC!

Najlepszy jaki miałam, nie osypuje się, trzyma naprawde długo, ma b. duży wybór kolorów i praktyczny aplikator-choć ja używam raczej pędzelków. W tej cenie nie znajdziecie lepszego-ja nawet już nie szukam:) Mój KWC!!!

Ilość zużytych opakowań: 1/2 z każdego koloru;)

mój KWC:)

Namiętnie używam cienia nr 71 i jest to zdecydowanie mój KWC pośród cieni. Przede wszystkim uwielbiam go za kolor i delikatne, nie ordynarne opalizujące drobinki. Jest wydajny, łatwo się rozprowadza i długo utrzymuje, nie ściera się ani nie zbiera w załamaniach powieki. Do tego niedrogi ... same zalety, przynajmniej ja do tej pory nie zauważyłam żadnych wad.

Zdecydowanie polecam, a sama na pewno skuszę się na inny, ciemniejszy kolor:-)

Używam tego produktu od: nie pamiętam