IsaDora, Snow Glow Powder (Puder rozświetlający)

IsaDora, Snow Glow Powder (Puder rozświetlający)

Śnieżny, połyskujący puder prasowany `Snow Glow Powder` IsaDory z pięknym ornamentem w kształcie płatka śniegu. Rozświetla skórę i dodaje jej blasku. Do stosowania na twarz oraz ramiona, dekolt. Dostępny w dwóch odcieniach 22 `Pink gold` oraz 23 `Snow white`.

Skład: talc, zea mays/zea mays (corn), starch, dimethicone, zinc stearate, polyethylene, silica, cetearyl ethylhexanoate, octyldodecyl stearoyl stearate, pentaerythrityl tetraisostearate, nylon-12, ethylhexyl methoxycinnamate, lauroyl lysine, methylparaben, sorbic acid, dimethiconol, propylparaben, tetrasodium EDTA, butylparaben, BHT, acrylates /octylacrylamide, copolymer, isostearyl alcohol [may contain: mica, CI77891/titanium dioxide, CI77491/iron oxides, CI77492/iron oxides, CI77499/iron oxides, CI77742/manganese violet, CI77510/ferric ferrocyanide, CI77288/chromium oxide greens, CI77289/chromium hydroxide green, CI75470/carmine, CI77163/bismuth oxychloride, CI15850/Red 6, CI15850/red 7, CI15850/red 7 lake, CI19140/yellow 5 lake, CI15985/yellow 6 lake, CI42090/blue 1 lake].

Cena: 68zł / 10g
/m/

uzależniający

Podchodziłam do tego pudru jak pies do jeża: różowy kolor jakoś nie zachęcał do wymazania policzków, tym bardziej że miał to być puder "rozświetlający".

Ale kiedy w końcu się nim wymazałam... To używałam go namiętnie aż do pojawienia się dna w pudełku. Efekt jest naprawdę piękny - policzki rozświetlone (bez nachalnych drobinek, bez brokatu), efekt naturalny i subtelny. Koloru nie zauważam, mimo że puder jest wyraźnie różowy.

Konsystencja idealna - nie jest za twarda, więc nie ma problemu z nabraniem pudru na pędzel; a z drugiej strony nie jest zbyt miękka, więc nie mamy wszystkiego dookoła uwalonego w pyłku.

Wydajny, o ile nie używa się go tak maniakalnie jak ja. ;]
Niestety napisy na dnie się szybko starły, nie wiem jaki miałam odcień - ale znając siebie i swoją bladość, to najjaśniejszy.

Używam tego produktu od: roku, i martwi mnie że nigdzie nie mogę go już znaleźć... (i za to minus jedna gwiazdka!)

świetny kosmetyk

ciesze sie ze wkoncu ktos dodal ten puder;) mam go juz prawie od roku, przez jakis czas uzywalam go niemal codziennie, dlatego zaczynam juz widziec w nim dno, ale puder jest naprawde swietny, mam kolorek ciemniejszy, ale tego efektu brazowienia to raczej nie widze, mimo wszytsko na twarzy wyglada bardzo swiezo po nim, drobinki sa naprawde małe i swietnie spelniaja swoja funkcje rozswietlenia. jest to moj pierwszy puder rozswietlajacy, wiec nie mam porownania z innymi,ale jestem z niego naprawde zadowolona;) a zaznaczylam opcje ze nie wiem czy go kupie ponownie tylko dlatego ze lubie testowac nowosci;)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/2