For Your Beauty, Pędzel do nakładania cieni

For Your Beauty, Pędzel do nakładania cieni

Półokrągły pędzelek z włosia naturalnego umożliwiający nakładanie cieni na powieki. Dzięki aplikacji za pomocą pędzelka cienie lepiej się trzymają, nie kruszą się.

Wszechstronny i niezastąpiony

No dobra, może nie "niezastąpiony", ale naprawdę jest genialny. Zwłaszcza, gdy zaczynamy przygodę z makijażem. Za tę cenę nie spodziewałam się niczego szczególnego - chciałam tylko, żeby był miękki i służył mi do czasu aż znajdę porządny pędzel z półki o wieeeele wyższej. Ale nic z tego - minęło kilka lat, a ja nadal jestem mu wierna! Kupiłabym go nawet, gdyby kosztował i dwa, i trzy razy więcej. Lecz nie kupię - mój egzemplarz nadal ma się świetnie i nikt nie ośmieliłby się rzec, że jest stary!

+ miękkie włosie - nic nie drapie w powiekę, nie szoruje po niej, a zatem nie podrażnia,
+ zastosowanie - nakładam nim cienie na całą powiekę, ale też z powodzeniem blenduję. Jest to oczywiście wyższa szkoła jazdy, bo kształt pędzla nie jest przystosowany do tego, ale da się!
+ wytrzymałość - no naprawdę! przez kilka lat nie wypadł ani jeden (sic!) włosek, wytrzymuje bez problemu każdą kąpiel, nie zawsze delikatną. Trzonek się trzyma, pędzel nie pęka, główka nie wypada.
+ uchwyt - bardzo wygodny, pędzel spoczywa w dłoni i nie wykona żadnego ruchu, którego ja sobie nie zaplanowałam,
+ cena i dostępność - jest tak tani, że kupując go, już sobie wyobrażał ten pędzel na dnie kosza na śmieci,

Cóż więcej mogę rzec? Niektóre z wizażanek piszą, że nie jest precyzyjny - fakt! Ale kto by wymagał precyzji od tak szerokiego pędzla przeznaczonego do nakładania cienia bazowego na powiekę? Jest oczywistym, że kreski nim nie zrobimy...Wg mnie pędzel nie ma absolutnie żadnych wad, nie wyobrażam sobie makijażu bez niego - zarówno tego codziennego, jak i wieczorowego. Zabieram go ze sobą w każdą podróż, maluję się za jego pomocą KAŻDEGO ranka, a on nadal jest w formie. Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel na lata

jak za taką cenę

Kupiłam go parę lat temu w promocji w Rossmanie. I muszę przyznać, że z pędzelków, które mam ten jest ze mną najdłużej i wygląda jak nowy. Co więcej, gdy byłam laikiem w makijaż u to wystarczał mi tylko on (no, ale wiadomo nie blendowałam, nakładałam jeden lub dwa <szaleństwo!> cienie i robiłam nim takie - pac, pac :D
Jego zaletą na pewno jest to, że mimo czasu jaki go posiadam wygląda tak samo, nieźle blenduje, jest miękki, nie drapie, przystępna cena, dostępność.
Minusem jest jego szerokość, przez którą ciężko precyzyjnie nałożyć cień i trochę tandetna rączka (no, ale to już czepialstwo i nie ma wpływu na ocenę).Nie kupię ponownie, bo po pierwsze: ten co mam wygląda naprawdę dobrze, a po drugie: planuję w bliżej nieokreślonym czasie zrobić podmiankę większości pędzli jakie mam na jakieś lepsze.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Za tą cenę super

Kupiłam go za 6,99zł w Rossmannie, jakościowo jest podobny do 5 razy droższych pędzli z Inglota.

Włosie nie odkształca się ani nie odbarwia.

Niestety, po jakichś niecałych 2 tygodniach niezbyt intensywnego stosowania pędzel zaczął tracić włosie :(

Nadaje się do nakładania i rozcierania cieni.

Nie jest zbyt precyzyjny, nie nadaje się więc np. do wykańczania kącików.

Zaraz pędzę do Rosska kupić sobie jeszcze co najmniej 2 takie ;)

Używam tego produktu od: Sylwestra ;)

Dobry na początek

Mój pierwszy pędzel do cieni. Ma już kilka lat, był często używany i myty a nadal wygląda jak nowy. Jest dobry do nakładania cieni na całą powiekę, jest zbyt duży na precyzyjne cieniowanie.
Miły, miękki, łatwo dostępny i tani.

Używam tego produktu od: kilka lat

Przyjemniaczek

Pędzelek bardzo przyjemny w użytkowaniu. Stworzony do nakładania cieni i świetnie sobie z tym radzi. Włosie ma mięciutkie, a sam pędzelek jest porządnie wykonany. Kosztuje grosze ok. 6zł. Polecam do nakładania cieni.

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Mięciutki :)

Kupiłam go nie do nakładania cieni a do rozcierania ich i... nie pomyliłam się :) . Myślę, że do nakładania jest za puszysty i miękki, za to do rozcierania cieni u mnie sprawdza się świetnie. Jest super :) Niestety ja kupiłam go za 11zł, no ale nie żałuję. Trafiony zakup :)

Polecam :)

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 :)

Tani i średniawy

Pędzel mam dwa lata, był swego rodzaju dodatkiem do tych, które mam z Maestro - wobec czego wypada blado, ale czasami znajduję mu zastosowanie w makijażu. Do rzeczy jednak!

Plusy:
- cena - pędzel za dyszkę, który nie rozleciał mi się po dwóch latach - także plus,
- dostępność - bez kłopotów można znaleźć go w Rossmannie,
- miłe w dotyku włosie, które nie wypada, nie odkształca się, po myciu wszystko jest z nim w porządku,
- do nakładania cienia bazowego się nadaje.

Minusy:
- wielkość pędzla i jego długość - koci języczek, ale dosyć długi wobec czego trudno o nałożenie go bardzo precyzyjnie - nakładam nim tylko cielisty cień bądź bazowy, który rozcieram już innym.
- nadaje się TYLKO do nakładania. Nie rozetrze, nie cieniuje, nie podkreślimy nim dolnej powieki. Ot, pac pac i do widzenia.

W skrócie: na sam początek wystarczy, na pewno jest lepszy niż pacynka i cienie nie tracą koloru, ale do cieni ze Sleeka się nie nadaje (tamte tylko syntetyki).

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

dobry

Dobry, solidny pędzel, nie niszczy się przy częstym używaniu i myciu. Faktycznie najlepiej sprawdza się przy nakładaniu cienia na powiekę. Przy moich zgrabnych czarnych pędzelkach z Sephory sprawia wrażenie zawalidrogi, ale jest to dobry i tani pędzel.
Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki w użyciu

Dobry i tani ;)

Pędzel nie kosztuje zbyt wiele, jest łatwo dostępny i estetycznie wykonany. Ponadto rzadko gubi włosie i nie drapie powieki. Dobrze radzi sobie z aplikowaniem cieni, jednak już gorzej z ich rozcieraniem, dlatego odejmuje jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilku lat

Świetny! :)

Pedzel swietny niedosc ze tani to i skuteczny.
Bardzo ladnie sie nim operuje i wygodnie rozprowadza sie nim cienie do powiek.
Naprawde go polecam mam go juz pare lat i pedzelek ma sie bardzo dobrze az do dzis :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 1cale

Moj pierwszy pedzel do cieni, jest ok :)

Mam ten pedzel od mniej wiecej pol roku, to moj pierwszy pedzel do cieni.

Uzywa sie go dosc przyjemnie, nie drapie powieki, nie rozcapierza sie po myciu. Jedynie raz na jakis czas wychodzi z niego wlosie.

Duzy plus za dostepnosc i cene. Moim zdaniem calkiem niezle spelnia swoje zadanie, nadaje sie zarowno do nakladania cieni jak do ich mieszania i rozcierania :)

+dostepnosc
+ cena
+ dobrze naklada cienie, miesza i rozciera
+ maly, poreczny do torebki czy w podrozy
+ nie odksztalca sie przy myciu
+ jest miekki i moje powieki go bardzo lubia :)

- jedyny maly minusik za to, ze gubi wloski czasami, ale nie jest to nagminne, wiec da sie przezyc :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel, mimo ze uzywam go codziennie to wyglada tak samo dobrze jak pierwszego dnia :)

Bardzo dobry!

Aplikacja cieni tym pędzlem to sama przyjemność :) Nie spodziewałam się takiego dobrego pędzla w tak niskiej cenie. Z tym że cienie używam dość sporadycznie i moje makijaże są bardzo delikatne.

+ mięciutki
+ dobrze nabiera kosmetyk
+ zadowalająco rozciera
+ tani

- mój niestety trochę gubi włoski

Używam tego produktu od: 6 msc
Ilość zużytych opakowań: dwa