Ziaja, Kozie Mleko, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Ziaja, Kozie Mleko, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Aksamitny kremik o pięknym zapachu i konsystencji, do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera regenerujący kompleks składników mleka koziego: proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz dodatkowo witaminę A, E i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Intensywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek i likwiduje uczucie szorstkości. Świetnie się wchłania, a dłonie po nim to po prostu marzenie. Nie zostawia tłustej warstwy.

Przypadł mi do gustu

Mimo, że krem ma niewiele wspólnego z naturą, to bardzo go lubię.
Tylko po użyciu tego kremu moje ręce są tak idealnie gładnie, nawilżone, odżywione.
Ogólnie bardzo go polubiłam, do tego dochodzi niska cena i dostępność. Cała seria z Ziajii koziego mleka jest w moim odczuciu bardzo dobra.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

I tak i nie

Dla mnie ma tyle samo plusów, co minusów.

Na końcową ocenę wpływa na pewno zapach, który jest NAJLEPSZYM zapachem kremu do rąk, jaki znam.

Na plus jest też konsystencja i to, że nie zostawia na dłoniach śliskiego filtru, tylko szybko i ładnie się wchłania.

Na minus na pewno nieporęczne opakowanie oraz to, że po ok. 10 minutach od posmarowania mam uczucie nieprzyjemnie suchych dłoni.

Za taką cenę warto go kupić chociaż dla samego zapachu :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 3-4

Mój ulubiony

To jest mój ulubiony krem do rąk :) Uwielbiam ten zapach i to, że dłonie są takie mięciutkie kiedy go stosuję. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy.
Szkoda tylko, że nie można go dostać w większym opakowaniu.

Używam tego produktu od: od ok 3 trzech lat
Ilość zużytych opakowań: nie wiem dokładnie, od 5 do 10

Dobry produkt.

Krem bardzo dobrze nawilża i jest niedrogi co jest na pewno plusem. Ale zostawia na rękach dziwną warstwę. Nie wchłania się zbyt dobrze, bo po umyciu rąk stają się one dziwnie śliskie. Trudno dobrać mi odpowiedni krem do rąk bo moje dłonie są bardzo wrażliwe i często wysuszone.

Plusy:
- cena
- dobre nawilżenie
- wydajny
Minusy:
- śliska warstwa filmu
- nie wchłania się zbyt szybko

Być może jeszcze go kupię o ile nie znajdę lepszego kremu.

Używam tego produktu od: 1,5-2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

SUPER !!!!!!!!

Najlepszy krem do rąk z jakim się spotkałam, do tej pory stsosowałam Neutrogene, ale bardzo się nie lubiliśmy:). Ziaja jest super - od razu się wchłania, skóra super gładka, a i paznokcie po miesiącu stosowania są mocniejsze. I najwazniejsza cehca kremu do rąk - zero czegoś dziwnego, tłustego, klejącego na rękach. Już po 30 sec. ręce są idealne, a krem cały się wchłania. No i do tego CENA - rewelacja. Polecam, polecam, polecam.

Idealny!

Jest to zdecydowanie mój ulubiony krem do rąk!
+ cudownie pachnie!
+ szybko się wchłania, nie pozostawiając na dłoniach tłustego filmu
+ nawilża
+ wygładza skórę
Najlepszy jaki do tej pory miała, idealnie sprawdza się na dzień!

Boski.

No po prostu same plusy!

Zapach jest jakiś tam, bardzo subtelny. Przynajmniej nie pachnie prawdziwym kozim mlekiem. xD

Od razu po nałożeniu skóra jest mocno nawilżona. Krem od razu się wchłania. Mogę go nakładać i nakładać i i tak się szybko wchłonie. Ręcę są tak gładkie, że to aż niemożliwe. Zastanawiam się, jak oni to zrobili?? :O

No mistrz w każdym calu. Teraz wybróbuję ten nowy wybielający.

Używam tego produktu od: roku, ale okazjonalnie.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

REWELACJA

zdecydowanie FAWORYT :)
z natury mam strasznie suche dłonie a w zimę mają skłonność do pękania. Ziaja Kozie Mleko to jedyny krem który potrafi złagodzić tą popękaną skórę. stosowałam już neutrogene ale przy kozim mleku sie chowa.
+cena
+dostepnosc
+wygładza
poprostu IDEAŁ
- przy koncówce trzeba rozciac opakowanie

Używam tego produktu od: baardzo dlugo
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilosc

Zdecydowanie ulubiony

Mam bardzo suchą skórę, a ten krem sprawdził się świetnie. Bije wszystkie inne na głowę pod każdym względem. Może poza zapachem, który szczerze mówiąc, mało mi odpowiada, ale to kwestia gustu.
Bardzo dobrze się wchłania, nawilża, nie pozostawia uczucia tłustych rąk, zapach utrzymuje się naprawdę długo, a do tego jest śmiesznie tani. Zdecydowanie kupię następny, bo wątpię, że znajdę lepszy odpowiednik.

Używam tego produktu od: niespełna roku

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie czwartego

Dobry produkt dla niewymagającej skóry.

Bardzo lubię ten kremik za zapach i za to jak szybko się wchłania. Efekt nawilżenia jaki daje jest wystarczający dla mojej skóry, która nie jest przesuszona. Zimą sięgam po coś bardziej treściwego, ale do tego co jakiś czas powracam.

Fajny krem ale nie na zimę czy jesień.

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: 3-4?

Mój absolutny faworyt.

Pierwszy raz z Kozim Mlekiem zetknęłam się w zwykłym markecie, kiedy to buszowałam po półkach w poszukiwaniu kosmetyków do rąk, które mogłyby odżywić i nawilżyć moją bardzo suchą skórę. Ręce nie dość, że często są szorstkie, to jeszcze skóra pęka i nabiera nieładnego kolorytu, więc od zawsze potrzebowałam dobrej pielęgnacji. Ziaja jest firmą w mojej rodzinie znaną i stosowaną, więc... czemu nie? Kupiłam krem i nie zawiodłam się - Kozie Mleko przypadło do gustu nawet mojej babci, która jest wybredną recenzentką i rzadko kiedy zadowalają ją moje zakupy. Pierwsze opakowanie prawie skończone, już upolowałyśmy drugie, bo krem ma w zasadzie same plusy!

PLUSY:

+ przyjemny zapach, długo pozostający na skórze. Gdy smaruję ręce na noc, to rano jeszcze czuć delikatny i łagodny zapach, kojarzący się z mlekiem. Często otwieram tubkę, aby po prostu nasycić się jego świetną wonią.

+ ładne opakowanie, stawiane pionowo, dzięki czemu nie trzeba mocno naciskać na tubkę, aby wydostać z niej białą, kremową konsystencję Koziego Mleka. Pod koniec niestety musiałam użyć siły, bo krem nie chciał wyjść.

+ świetna konsystencja kremu, jak już wcześniej wspomniałam - nakładając go na dłonie nie ma się uczucia obrzydzenia czy dyskomfortu, jak w przypadku kremów tłustych czy oliwek. Łatwo rozprowadza się po skórze i szybko wchłania.

+ intensywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę dłoni, likwidując uczucie szorstkości, z czym miałam ogromny problem. Do tego dobrze działa na paznokcie, wzmacnia je, zmniejszając skłonność do rozdwajania się i łamania.

MINUSY:

- jak już wspominałam, kiedy krem jest na wyczerpaniu to trudno coś wycisnąć z tubki, trzeba włożyć w to dużo siły. Mimo tego maleńkiego minusa, myślę, że jak najbardziej warto zainwestować w ten krem.

- po pewnym czasie stosowania, zaczęłam mieć wrażenie, że skóra zbytnio przystosowała się do Koziego Mleka; gdy nie używałam go często, zaczęła być jeszcze bardziej sucha, więc to jest minusem.

- owszem, są lepsze specyfiki nawilżające, ten krem nie da stuprocentowej pewności, że dłonie nadal nie będą pękać, ale jest tak przyjemny, skóra cudownie po nim wygląda, że bez wątpienia jest moim numerem jeden!

Polecam każdemu! Cena niska, jak na tego typu kosmetyk, więc w razie porażki (w co wątpię) portfel nie ucierpi. Ziaja kolejny raz mnie nie zawiodła!

Genialny

Plusy:
- cena ( ok 7 zł, w promocji 5 zł )
- dostępność (każdy rossmann)
- zapach bynajmniej dla mnie
- szybko się wchłania i nie ma się tłustych rąk
- opakowanie jest fajne do torebki ale też jest jedna wada tego opakowania
- faktycznie nawilża i odżywia dłonie

Minusy:
- ciężko wyciągnąć resztki produktu z opakowania, po prostu trzeba go rozciąć ;)
- co do działania na paznokcie to raczej jest to znikome

Nie mam pojęcia jak będzie się sprawował na bardzo przesuszonych i zniszczonych dłoniach ale dla osób, które potrzebują zimowego nawilżenia i odżywienia to polecam w 100%.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania