Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Pod­kład Mat­ti­tu­de 16 h za­wie­ra ba­weł­nę, któ­ra do­sko­na­le ab­sor­bu­je se­bum. Dzię­ki te­mu skó­ra wy­glą­da zdro­wo, de­li­kat­nie i świe­żo. Naj­now­sza tech­no­lo­gia `Age Re­vi­sing` spra­wia, że roz­sze­rzo­ne po­ry są znacz­nie mniej wi­docz­ne. Pod­kład za­wie­ra ma­gnez i wi­ta­mi­nę E, któ­re nie tyl­ko sku­tecz­nie po­bu­dza­ją, ale rów­nież pięk­nie roz­świe­tla­ją skó­rę. Ma on też wy­so­ki fak­tor SPF 22, któ­ry chro­ni skó­rę przed zgub­nym wpły­wem pro­mie­ni sło­necz­nych.

Cena: 37zł/ 25ml

/e/

niezły

Niezły podkład, ale moim zdaniem odpowiedni dla cer suchych lub normalnych. Na mojej mieszanej utrzymywał się krótko i dość szybko zaczynałam się świecić. Przyjemna konsystencja i zapach oraz kolorystyka. Mój kolor to 03, który bardzo ładnie dopasował się do koloru cery.

Używam tego produktu od: 2010

bardzo dobry!

+ładny, wtapiający się w skórę kolor
+trwałość (zwłaszcza w połączeniu z pudrem)
+mat
+skóra wygląda aksamitnie, ale naturalnie
+piękny zapach
+przyjemność i łatwość aplikacji
+dostępność

-dla mnie krycie odpowiednie, ale jeśli ktoś ma dużo niedoskonałości, nie obędzie się bez korektora
-średnio wydajny

Używam tego produktu od: tygodnia

fantastyczny!

mam odcień 004 sand i jest naprawde świetny! mam bardzo jasną karnacje, skórę raczej suchą, ale przetłuszczającą się w strefie T - ten podkład spisał się na mdela - deikatny, przyjemny zapach sprawia, że z przyjemnością nakładam go co rano, kolor bardzo delikatnie, fajnie rozświetla skórę, nadając jej bardzo delikatną, prawie niewidoczną opaleniznę, bo cudownie stapia się ze skórą matowiąc ją, ale nie wysuszając. cały dzień mam nieskazitelny makijaż.
jedynym minusem produktu jest to, że nie jest kryjący, co przy czasem wyskakujących niespodziankach zawodzi ale mimo to jest to mój dotychczasowy numer 1! dodatkowy plus za cenę (na allegro ok 20-25 zł)

40 zł wyrzucone w błoto

Obok podkładów matujących to on w ogóle nie powinnien leżeć!

Buzia świeciła mi się po nim jak psu jajka, a do tego miałam wrażenie, że skutecznie ją... zapychał.

W swojej ocenie wzięłam pod uwagę to, że moja skóra na twarzy jest bardzo wymagająca, ale za 40 zł miałam już w swoim życiu wiele lepszych podkładów.

Od podkładu matującego wymagam, aby matował. Nie spełnił swojego zadania.

Używam tego produktu od: dawniej ok 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1/2

zdecydowane yes

bardzo dobry dla mojej bezproblemowej cery, może kiedyś jeszcze go kupię - mogę z czystym sumieniem polecić dziewczynom z cerą podobną do mojej. lekki, daje ładny koloryt i cera jest po nim w moim odczuciu jakby jedwabna.

Używam tego produktu od: kiedys
Ilość zużytych opakowań: 1-2 op

nie sprostał moi wymaganiom

bardzo dobra konsystencja, dobrze się rozprowadza i jest wydajny, ma również przyjemny zapach, wysusza skórę i nie daje rady przy pokryciu mojej trądzikowej cery, gdybym nie miała problemu z cerą, byłabym z niego zadowolona. Przy równoczesnym zastosowaniu z pudrem matującym w kamieniu daje dobry efekt matu, jak i również sam w sobie dobrze matuje, twarz się po nim nie świeci, naturalny odcień :)

Ilość zużytych opakowań: jedno ( w trakcie)

całkiem dobry, choć nie rewelacyjny

Podkład Astor Mattitude kupiłam, bo poleciła mi go siostra z mieszaną cerą skłonną do powstawania wyprysków. Pomyślałam sobie, że zaryzykuję i ja, skoro oceniła go jako dobrze kryjący a zarazem lekki :) Nie zawiodłam się :)

Przy pierwszym opakowaniu wybrałam odcień 007 Beige Honey, ale okazał się dla mnie zbyt ciemny. Fakt faktem byłam wtedy opalona, ale z czasem opalenizna zaczęła mi schodzić i nie podjęłam się zamówienia drugiego opakowania tego odcienia na zimę, więc wybór padł na 005 - Beige :) Ten też będę oceniać :)

Zalety:
+ dostępność (Rossmann lub Allegro)
+ cena (ja za swój płacę poniżej 35zł)
+ pompka (praktyczny wynalazek - dzięki czemu na palce dostaje się odpowiednia ilość produktu)
+ konsystencja (gęsta, ale nie toporna)
+ fajnie się rozprowadza na twarzy
+ nie pozostawia smug
+ szeroka gama kolorystyczna, dzięki czemu każda może wybrać coś dla siebie
+ odcień 005 jest bardzo naturalny
+ dobrze matuje (choć moja cera nie jest wymagająca w tym względzie)
+ dobrze kryje (dla mnie wystarczająco, choć może dla osób z trądzikiem nie dałby rady)
+ trzyma się buzi cały dzień
+ nie brudzi ubrań
+ po nałożeniu go na powieki przedłuża trwałość cieni, zaś sama buzia jest przyjemna w dotyku, taka aksamitna
+ nie tworzy efektu "maski"
+ zawiera filtr SPF22 i witaminę E
+ wydajny (opakowanie starcza mi na pół roku, ale nie maluję się codziennie)

Wady:
- ciemnieje o ton na buzi - czasem zastanawiałam się czy nie zamówić sobie miniaturki odcienia 004 żeby go porównać z moją wersją
- niestety z czasem przyczynia się do wysuszania twarzy (w moim przypadku najbardziej cierpi na tym nos i policzki, a pamiętam o stosowaniu kremu nawilżającego)

Ogólnie, jest to podkład, który warto wypróbować. Może jeszcze kiedyś po niego sięgnę. Teraz chcę wypróbować inne.

Ostatnie opakowanie kupiłam na Allegro za 22zł. Coś z nim było nie tak :( Konsystencja wodnista, po naciśnięciu pompki podkład strzelał mi zamiast na rękę to na umywalkę, lustro, kafelki i ręczniki. Data ważności ok. Nikt nie otwierał tego produktu przede mną. Na to wychodzi, że chyba był źle przechowywany... Poniżej czytałam już jedną taką opinię mówiącą o podobnym zjawisku. To trochę krzywdzące, bo znam ten podkład i wiem, że normalnie tak się nie zachowuje :( Wątpię, żeby zmienili skład. Zużyłam do końca, ale szukam dalej swojego podkładowego KWC.

Używam tego produktu od: bodajże 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5 po 30ml każde

Przy mojej cerze mieszanej się nie sprawdził.

Od jakiegoś czasu szukam swojego idealnego podkładu. Mam skórę mieszaną i wrażliwą.
Astor Mattitude nie pokrywa dokładnie, w pewnych partiach wysusza moją cerę.
Ciężko było mi dobrać kolor. Próbowałam "uniwersalny" kolor 012, niestety nie stapiał się z moją cerą, ivory z kolei był za jasny.
Szczerze mówiąc nie wiem czy matuje, jeżeli już to średnio. Efekt daleki od ideału. Od Astora spodziewałam się czegoś więcej.
Zapach delikatny, fajna formuła podkładu - jest dość gęsty i przyjemnie się go rozprowadza.
Daję tylko 3 gwiazdki i szukam dalej :)

beznadziejny..

Plusy:
- dostępność

Minusy:
-cena
-zero krycia naprawdę zero
-mam cere tłustą i myslałam, że chociaż on troche ją zmatowi, ale bardzo sie pomyliłam
-zniknął z mojej twarzy po 3godzinach

Beznadzieja

Mam skóre mieszaną, skłonną do wyprysków. Oczekiwałam lekkiego krycia, aby długo trzymał się on na twarzy nic więcej, ale się bardzo zawiodłam.

Jedyną jego zaleta jest filtr spf 22, bo reszta jest pomyłką poprostu.

CENA-dla mnie to ogromna przesada.
KRYCIE ? żadne
MAT ? max 1h
ROZŚWIETLENIE? słucham ? :D - żadne

szczerze to były pieniądze wyrzucone poprostu w błoto, można dostać o wiele lepszy podkład w tej samej bądź niższej cenie :)

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1.

orzeszek :)

to chyba moj pierwszy podklad z Astora :)
bardzo ladnie, delikatni pachnie
dobrze sie rozprowadza
nie tworzy efektu maski
naturalne odcienie szczegolnie 100 :)
kryje cudownie i matuje

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobrze matuje

Idealny podkład do cery mieszanej.

Plusy:
- idealne matuje na wiele godzin
-trwałość utrzymuje sie mojej skorze przez caly dzien
-dobrze kryje
- dostępność
-filtr 22

Minusy:
-cena
-podkreśla suche skórki, zmarszczki
-cera mimo używania pod niego kremu nawilzającego po jakimś czassie zaczyna byc przesuszona
- kolorystyka- bardzo duża rozbiezność pomiędzy kolorami

Ogólnie podklad jest świetny moim zdaniem dla mlodych dziewczyn, które maja problem ze swieceniem się skóry, nie należy jednak zapominać, by używać pod niego krem nawilżający

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele