Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Pod­kład Mat­ti­tu­de 16 h za­wie­ra ba­weł­nę, któ­ra do­sko­na­le ab­sor­bu­je se­bum. Dzię­ki te­mu skó­ra wy­glą­da zdro­wo, de­li­kat­nie i świe­żo. Naj­now­sza tech­no­lo­gia `Age Re­vi­sing` spra­wia, że roz­sze­rzo­ne po­ry są znacz­nie mniej wi­docz­ne. Pod­kład za­wie­ra ma­gnez i wi­ta­mi­nę E, któ­re nie tyl­ko sku­tecz­nie po­bu­dza­ją, ale rów­nież pięk­nie roz­świe­tla­ją skó­rę. Ma on też wy­so­ki fak­tor SPF 22, któ­ry chro­ni skó­rę przed zgub­nym wpły­wem pro­mie­ni sło­necz­nych.

Cena: 37zł/ 25ml

/e/

jak dla mnie- niezbyt

Minusy:
nie kryje!
-zbyt ciemne odcienie, nawet najjaśniejszy jest trochę za ciemny, chociaż nie należę do osób bardzo bladych
-wodnisty

Plusy:
-lekko nawilża
-raczej nie podkreśla zbyt suchych skórek

Ogólnie nie jestem zwolenniczką, ale mimo wszystko daję 2 gwizadki, bo jeszcze nie należy do tych najgorszych ;)

i dalej lipa...

Kupiłam odkład w nadziei, że może ten w końcu poradzi sobie z moją świecącą się buzią. Niestety okazała się nietrafiony niby matujący a świecę się zaraz po nałożeniu? :/ Kolor wydawał mi się w drogerii odpowiednio dobrany do koloru mojej karnacji, ale po nałożeniu na twarz ciemnieje o ton albo nawet dwa co daje efekt nienaturalnej maski. Konsystencja nieco wodnista/lejąca a podkład trzeba umiejętnie nałożyć bardzo szybko "czepia" się skóry i nieumiejętne rozprowadzenie go na twrzy daje znów..... ukochany efekt maski. Dla mnie okazał się bublem nie ważne czy nakładam go z bazą czy bez nie matuje nawet w najmniejszym stopniu i wygląda bardzo nienaturalnie. Jeśli komuś odpowiada plusem napewno jest dostępność, cena i pojemniczek z pompką.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

bez rewelacji

Podkład nie sprawdził się na mojej cerze skłonnej do trądziku. Nie dopasowywał się do koloru mojej skóry i czasem tworzył efekt maski. Nie podobała mi się również konsystencja, którą trudno było rozprowadzić na twarzy.

Używam tego produktu od: pare miesięcy

może być

Podkal pieknie pachnie, ma fajna konsystencje i calkiem dobrze matuje...i to sa chyba jedyne plusy. Praktycznie nie kryje nawet przebarwień, a jesli kryje to nie na dlugo. Szybko "zmywa sie" (juz po 2 h brak śladu po nim). Powiem szczerz,ze sa lepsze podklady w tej samej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Podkład idealnie dopasowuje się do karnacji!

Podkład ma bardzo przyjemną konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza. Idealnie dopasowywuje się do kolorytu skóry. Utrzymuje się długo. Cera nie świeci się. Warty polecenia!

Dobrze matuje ale ciemnieje na twarzy, oddziela się i wycieka woda

Udało mi się go kupić na Allegro za 15 zł :) z przesyłką 22 zł. W sklepie kosztuje od 25 zł w górę, spotkałam się z ceną 45 zł i cieszę się że kupiłam na Allegro bo nie dałabym ani złotówki gdyby przyszło mi kupić w sklepie.

Nie jest wart swojej ceny. Spodziewałam się po tej marce czegoś więcej.
Ma pojemność 25 ml mniej niż standardowe podkłady.
Pompka się psuje, strzela przez co fluid wyskakuje, chlapie i brudzi wszystko dookoła.
Miałam najjaśniejszy odcień, początkowo wydawał się idealnie dobrany ale z czasem ciemnieje na twarzy i wydziela się różowy świnkowy odcień :(

Roluje się w załamaniach powiek, czy podczas śmiania się wokół ust tworzą się kreski.

Niestety oddziela się, wycieka z niego woda, pozbawiona pigmentu, podczas wstrząsania słychać chlupanie wody :( więc kosmetyk się psuje :(

Daję 1 gwiazdkę tylko za efekt matowienia. Twarz była matowa przez ok. 5, 6h i podkład dobrze się trzymał twarzy, nie ścierał, musiałam szybko nakładać bo momentalnie zasychał.

Nie zużyłam do końca przez wyciekającą wodę :(
Więcej go nie kupię, dobrze że kupiłam okazyjnie to nie było mi szkoda wyrzuconej kasy w błoto.

może być

nie jest zły ale jak na tą markę i cenę to na kolana nie powala. Jest lekki, nie tworzy na skórze maski, jak dla mnie jego efekt matowienia jest w zupełności wystarczający, buzia wygląda ładnie, świeżo, i to przez długi czas więc duży plus za trwałość. Z minusów to niestety nie kryje prawie wcale więc odpada dla skóry z niedoskonałościami, jest słabo wydajny i jakoś nie udało mi się dobrać koloru, za bardzo się różnią od siebie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

bardzo dobry....

przede wszystkim satynowo-matowe wykończenie, nie jestem tu specjalistką ( nie przetestowałam zbyt wielu podkładów), ale do tej pory żaden produkt nie dał takiego fajnego efektu połączenia :) jest w sumie lekki i fajny, trochę kolory mi nie pasują ( jakoś żaden w 100% nie wpada w mój odcień, ale nie ma rzeczy idealnych), kryje całkiem fajnie, aczkolwiek nie mam większych problemów z cerą. polecam z wad to cena

aaa jeszcze poręczne opakowanie i całkiem fajny zapach

Używam tego produktu od: ok. 4,5 m-ąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

dla osob o prawie nieskazitelnej cerze

Oceniam kolor 001 porcelain

kolor ma odcien lekko rozowawy jednak mi on idealnie pasuje ;)

+bardzo naturalny efekt
+lekki

-podkresla suche skorki
-malo kryjacy
-malo wydajny
-co do pojemnosci to drogi jak na ta jakosc
-szybko sie po nim swiece a zazwyczaj nie mam tego problemu

Używam tego produktu od: 3miesiecy

Efekt subtelnie rozświetlonej, idealnej cery.

Jeden z nielicznych o tak pięknym, delikatnym zapachu.
Stosowałam odcień 003. Rzeczywiście skó­ra prezentuje się zdro­wo i przede wszystkim ŚWIEŻO.
Rewelacyjnie się rozprowadza i błyskawicznie wtapia. Jest niebywale lekki, w ogóle nie czuć go na twarzy.
Miałam okazję słyszeć wiele komplementów odnośnie efektu idealnej cery dzięki temu podkładowi. Wygładza i dobrze kryje. Efektu maski nie ma na pewno.
Docenić należy ten produkt zważywszy na jego składniki:
ma­gnez i wi­ta­mi­nę E, dzięki którym cera jest subtelnie rozświetlona.
Wady...hm...z tego, co pamiętam, żadnych nie dostrzegałam, w trakcie kilkuletniego stosowania.

Zrobiłam sobie od niego 1,5 roczną przerwę, ale niebawem chyba odświeżę naszą znajomość ;)

Używam tego produktu od: 3 lata

Jestem na nie!

Podkład kupiłam pod wpływem Pani w drogerii, która bardzo go zachwalała.. A że była młoda i naiwna, to wzięłam go bez zastanowienia.

Początkowo byłam z niego bardzo zadowolona (nie miałam z czym go za bardzo porównać, bo dopiero zaczynałam przygodę z fluidami/podkładami).

Moje wspomnienia z tym podkładem..

- średnie krycie
- strasznie ciemnieje na twarzy
- okropne pomarańczowe kolory
- schodzi z twarzy stopniowo, płatami

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Świetny :-)

Mam tłuściutką cere,ciągle poszukuję idealnego podkładu dla siebie.Skusiłam się na ten i się nie zawiodłam,jest lekki a przy tym w maire dobrze kryje oczywiście obiecywane 16 godz przez producenta to bajka.Nie mniej jednak jestem z niego bardzo zadowolona,nie zatyka porów,skóra się nie błyszczy,wielki plus za aplikator.Jednym słowem polecam.