E-Glamour.pl

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Doskonałe krycie utrzymujące się aż 16 godzin. Tuszuje niedoskonałości, pozostawiając skórę aksamitnie wygładzoną. Nie tworzy efektu maski. Zapewnia precyzyjnie zmatowienie i nawilżenie skóry przez cały dzień.
Fluid korygujący Vichy Dermablend to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zamaskować niedoskonałości. Gwarantuje doskonałe krycie drobnych i średnich defektów skóry bez efektu maski. Znikają przebarwienia, cienie pod oczami, wypryski, płytkie blizny.
Poznaj moc poczwórnego działania fluidu korygującego Vichy Dermablend:

• wysoki poziom korekty przez 16 godzin
• 24-godzinne nawilżenie
• ochrona przed promieniami UV
• naturalny wygląd skóry bez niedoskonałości.

Wysoka skuteczność krycia i przedłużone działanie to zasługa innowacyjnej formuły. Połączenie skoncentrowanych pigmentów, mikrocząsteczek SOFT FOCUS rozpraszających światło z nawilżającą gliceryną i naturalnymi olejkami zapewnia doskonałe krycie. Efekt? Niedoskonałości i defekty skóry znikają, pozwalając na wykonanie perfekcyjnego makijażu.
Hipoalergiczna formuła jest bezpieczna dla każdego typu skóry, także wrażliwej.

Jeśli chodzi o fluid Dermablend, opinie potwierdzają przyjemność jego stosowania. Skóra w kilka chwil odzyskuje naturalny i promienny wygląd.

Vichy Dermablend to fluid korygujący o elastycznej i płynnej konsystencji. Idealnie wtapia się w skórę i dopasowuje do jej kolorytu, eliminując efekt maski. Lekko się rozprowadza, pokrywając skórę cienką, ale idealnie kryjącą warstwą. Nie pozostawia tłustych plam, zapewniając delikatnie pudrowe wykończenie.
Występuje w 5 odcieniach.

fluidy
tłusta, normalna, mieszana
o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające
bez parabenów
Krycie
mocne
w tubce
Filtry
SPF >30

Najlepszy wśród podkładów

Vichy dermablend stosuje od kilu lat i od pierwszego zastosowania jest moim numerem jeden. Podkład ma lekką konsystencję, nie tworzy efektu maski. Bardzo dobrze się rozprowadza, doskonale kryje wszelkie niedoskonałości przy małej ilości nałożonego fluidu. Skóra pozostaje wygładzona, nawilżona przez cały dzień. Można śmiało stosować bez obawy że po kilku godzinach zaczną być widoczne jakieś niechciane zaskórniki czy przebarwienia.

Dobry

Podkład sprawdził się w moim przypadku. Jest lekki, nie zapycha, nie powoduje jakichś dodatkowych wyprysków czy problemów. Bardzo dobrze się rozprowadza. Dobrze kryje niedoskonałości.

Vichy, Dermablend, Fluid Corrective (Fluid kryjący (nowa wersja))

Gorąco polecam ten podkład. Fantastycznie kryje. Jest wydajny-gęsta konsystencja. Zapach praktycznie niewyczuwalny. Przystępna cena w szczególności w promocji Super-Pharm. Skradł moje serce w 2005 roku i do chwili obecnej nie ma sobie równych. Jest moim numer 1. Nie tworzy efektu maski!

Dla kogoś z idealną cerą

Ale to z cerą idealna potrzebuje kryjącego podkładu?
Kupiłam bo zasugerowalam się opiniami,moja cera nie jest tłusta ani sucha,pomimo to mam dużo wyprysków- w związku z czym potrzebuje czegoś co je zakryje ale z drugiej strony nie zapcha i nie pogorszy sytuacji. Ten podkład owszem,kryjący jest ale na tym jego zalety by się kończyły. Bardzo trudno się go rozprowadza, podkreśla rzeczy które wydawało by się,że nie istnieją! Pory,zmarszczki,roluje się pod oczami i wchodzi w zmarszczki mimiczne( jak już się raz uśmiechniesz to lepiej zostań uśmiechnięta cały dzień).

Mój ulubieniec!

Kupiłam ten podkład ponieważ używałam próbki dermablend 3d i byłam nim, zachwycona, Podkład przy odpowiednim przygotowaniu twarzy wygląda świetnie i trzyma się od samego rana, aż do wieczora. Jako jeden z nie wielu mocno kryjących podkładów (mowa tu o drogeryjnych) nie zapycha, a ma taką samą cenę, a można nawet powiedzieć, że tańszą. Idealne się sprawdza na sezon wiosenny, jesienny i zimowy. Na lato, wolę używać jednak czegoś lżejszego ze względu na wysokie temperatury.

Tłusty i ciężki

Ja szczerze mówiąc jestem tym fluidem zawiedziona . Owszem bardzo kryje . Ale jest bardzo tłusty. Mam cerę mieszaną i po 2-3 godzinach od nałożenia strefa T świeci mi się okropnie. Nie wart swojej ceny. Do cery z tendencją do przetluszczania strefy T nie polecam. Dla mnie lepszy jest tańszy revlon a ostatnio podpasowal mi pharmaceris

ulubiony!

Jeden z moich ulubionych podkładów kryjących, nie daje efektu maski a przy tym świetnie kryje, u mnie po przypudrowaniu trzyma się praktycznie cały dzień.
Wg mnie jest naprawdę wydajny, kupuje zazwyczaj na promocji, mi starcza na jakieś 3 - 4 miesiące.

Wygląda jak maska podkreśla pory

Nie ujmując nic nikomu...jak ten mega drogi podkład w ogóle może się komuś sprawdzać? Chyba tylko paniom o cenach bez rozszerzonych porów i zmarszczek.

Ten podkład kryje faktycznie dużo i przez to w świetle dziennym wygląda jak maska...fatalnie! Więc jeśli już to na wieczór albo ewentualnie na światła sztuczne.

Bardzo krótko wytrzymuje na twarzy, ale co najgorsze to to, że po paru godzinach w zmarszczki wchodzi i się waży. Wygląda to okropnie.

Oczywiście podkreśla pory, a ja nie mam ich bardzo widocznych. Z tym podkładem faktycznie widać,że są.

Kolor niezły i dobrze że ochrona spf jest...ale nie wyobrażam go sobie latem skoro zimą mi spływał z twarzy. A ta ochrona to i tak wiemy że to tylko na promienie uva. Osobiście wolę podkłady bez ochrony i kiedy trzeba nakładam anthelios.

Wściekła jestem!!! Zawiodłam się bardzo i w sumie dobrze mi tak. Za dużo mniej pieniędzy np z marki Ingrid można cuda wypatrzeć .

Dla mnie doskonały!

Rzeczywiście doskonale kryje. Mam mieszaną cerę, więc 16h to utopia, ale kilka godzin bez poprawiania, to bardzo dobry wynik. Lekkie muśnięcie pudrem i efekt jak z reklamy. Używam wszystkich odcieni w zależności od pory roku, często łączę sąsiadujące ze sobą. Opakowanie też mi odpowiada - lekka tubka, którą można rozciąć (np. pod zimy nie chcę kupować 15-stki).

REWELACJA!!!

To produkt który nigdy nie zawodzi. Nie znalazłam innego pudru /fluidu , który by tak krył. producent mówi , że kryje i rzeczywiście kryje nie zostawia efektu maski. Super wykończenie . Fajny efekt po lekkim przypudrowaniu. Utrzymuje się 16 h. Dla mnie to rewelacja! - w mojej kosmetycznie od lat. I w dodatku mam wrażenie że uleczył moja skórę od podrażnień.

średnia jakość za wysoka cenę

używam tego fluidu od ok miesiąca, i właściwie sama nie wiem czy jest na plus czy na minus.. na pewno dość dobrze kryje, utrzymuje się ok 5 godz bez poprawek, na pewno nie 16 jak zapewnia producent, mam cerę mieszaną z nieco rozszerzonymi porami które kosmetyk lekko tuszuje na początku ale są bardziej widoczne po kilku godzinach,ładnie chowa zaczerwienienia , wybrałam nr 25 nude ,ciut zbyt jasny jak dla mnie a kolejny odcień nr 35 zdecydowanie zbyt ciemny , mała gama kolorystyczna to zdecydowany minus , na plus zdecydowanie wydajność,łatwość rozprowadzania , przyjemny zapach i wygładzona skóra

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Kryje!

Mam cerę mieszaną (suche/normalne policzki, przetłuszczająca się strefa T ze skłonnością do przesuszeń i suchych skórek).
Podkład otrzymałam do testu. Posiadam odcień 20 Vanilla.
Największą zaletą tego podkładu jest niewątpliwie jego krycie.

Plusy:
*krycie (zakrywa piegi, naczynka, cienie pod oczami)
*jeśli dodamy go do innego podkładu (w rozsądnej ilości) w naszym kolorze to wzmocnimy jego krycie, jest to dla mnie największa zaleta tego produktu
*jest wydajny
*dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug
*na policzkach (które mam normalne wygląda pięknie przez cały dzień)

Minusy:
*kolor, mam kolor nr 20 i jest to dość jasny (dla mnie za jasny) różowo-pomarańczowo-beżowy kolor
*bardzo nieładnie się ściera na przetłuszczających się strefach, a starcie w przypadku tak kryjącego podkładu tym bardziej rzuca się w oczy
*ma straszny zapach, ja w nim czuję jakby hmm opony
*przy rozprowadzaniu na skórze czuć w nim obecność mega małych drobin (może to pigment)
*opakowanie (kosztuje niemało a posiada opakowanie jak produkty tanich marek)