Babaria Natural Cosmetics, Snake Venom Syn-Ake, Roll-on Eye Contour Cream (Przecizmarszczkowy roll-on pod oczy)

Wyjątkowo skuteczny i spektakularny w działaniu krem do okolic oczu z peptydem jadu węża i kwasem hialuronowym.

Krem, który został stworzony z myślą o walce z mechanicznym i biologicznym procesem starzenia się skóry. Dzięki wykorzystaniu właściwości jakie niesie ze sobą jad węża, możemy cieszyć się młodym wyglądem dużo dłużej.
SYN-AKE® został opracowany i ma udowodnione działanie w wygładzaniu i zapobieganiu powstawania zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni.
Krem ma doskonałe właściwości regeneracyjne, odżywcze i nawilżające dzięki dodatkowej zawartości kwasu hialuronowego. Po użyciu skóra staje się gładka, napięta, miękka i wygląda dużo młodziej.

Produkt przebadany dermatologicznie.

liftingujące, wygładzające, przeciwzmarszczkowe, regenerujące
oil – free / nietłusta
z aplikatorem / roll – on
żel
żele pod oczy, kremy pod oczy

Boski!

Mam 25 lat i niezwykle wymagającą skórę - suchą, wrażliwą, skłonną do alergii oraz w bonusie AZS. Seria Snake Venom towarzyszyła mi w 2016 roku, zarówno kremy do twarzy jak i roll-on pod oczy.

Opakowanie zasługuje na pochwałę, uważam, że powinno być standardem w przypadku preparatów pod oczy-wygodna, mała buteleczka zakończona kulką, która świetnie sprawdza się przy masażu przeciwzmarszczkowym oraz redukuje opuchliznę.
Kosmetyk ma konsystencję żelową, szybko się wchłania nie pozostawiając jednocześnie lepkiej warstwy. Momentalnie napina skórę, wygładzając ją i nawilżając. Absolutnie nie podrażnia, nawet moich ultra wrażliwych oczu, za co ogromny plus-nadaje się dla alergików.

Efekty regularnego stosowania przerosły moje najśmielsze oczekiwania- całkowicie wygładził drobne zmarszczki mimiczne pod oczami, rozjaśnił cienie, zapomniałam co to opuchlizna i dobrze nawilżał. Nie podrażniał, choć mam do tego skłonność. Największe brawa należą mu się jednak za wygładzanie zmarszczek, tym bardziej, że aby nie być niewiarygodną, podarowałam po jednej sztuce mamie mojej przyjaciółki oraz mojej ciotce - pierwsza ma 47 lat, druga zaś- 40. Obie potwierdziły jego działanie, u nixh najbardziej widoczna była redukcja 'kurzych łapek' , likwidacja podpuchnięć oraz poprawa napięcia skóry.
Cała seria zasługuje na pochwałę, ten kosmetyk naprawdę działa!
Cena, wydajność-kosztuje około 45-50 zł, mógłby być nieco bardziej wydajny-mnie starczył na nieco ponad miesiąc, ale za takie efekty warto zapłacić więcej.

Polecam zarówno dojrzałym paniom jako remedium na zmarszczki, jak i młodszym w ramach prewencji przeciwzmarszczkowej.