L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

Pierwszy błyszczyk, który utrzymuje się na ustach do 6 godzin. W nowym błyszczyku zastosowano technologię Shine-Fix - wynik 6 lat badań oraz zastosowania 7 opatentowanych przez L`Oreal składników. Błyszczyk tworzy na ustach trwały film, który nie tylko zapewnia trwały kolor, ale i 6 godzin nisamowitego połysku.

Cena: 41zł / 6ml

/s/

Lubię go:)

Bardzo przyjemny, o neutralnym zapachu, dobrze napigmentowany, trwałość - ok 4 godzin (bez picia i jedzenia), nie wysusza, ładnie się prezentuje - jednym słowem - polecam;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie przypadł mi do gustu.

Miałam ten błyszczyk w odcieniu bordo.
Kolor był piękny, mieniący się, nasycony.
Na specjalną pochwałę zasługuje aplikator, naprawdę nabiera sporo kosmetyku, więc nie trzeba się namachać, żeby umalować usta.
Trwałość niestety nie jest nawet w połowie taka, jak obiecuje producent.
Dodatkowo błyszczyk wysusza bardziej, niż inne z tej serii.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Całkiem fajny

Pierwszą sztukę dostałam w prezencie. Może szału nie ma, ale przypadł mi do gustu. Mam kolor 102 Always Pink, który jest w sam raz jak dla mnie - delikatny i nie rzucający się w oczy jakimś jaskrawym błyskiem. Trzyma się na ustach dosyć długo - po błyszczyku nie wymagam trwałości jak u pomadki/szminki. Co więcej nie wysusza ust co też jest na plus. Jedyny minus to dość wygórowana cena.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

wiejskie dicho

Na całe szczęście dostałam ten błyszczyk w prezencie (dziś w Rossmannie, przy zakupie lakieru Color Riche), musiałabym oszaleć, żeby wydać na niego 40 zł, za to można kupić buty w Zarze... po przecenie ;)
W każdym razie. Buteleczka ładna, gąbeczka - aplikator wygodna i miękka, konsystencja bardzo klejąca, ładnie pachnąca (kremem truskawkowym). Klor 001 wygląda w buteleczce na srebrny, na ustach jest przezroczysty... z drobinkami. A raczej DROBINKAMI. Ten błyszczyk robi na moich ustach tak cudowną wiejską dyskotekę, brokat jest holograficzny i jest go tak dużo, że to aż zabawne.
Nie spodziewałabym się, że coś takiego wyprodukowała firma L\'Oreal.
Trwały jest faktycznie, po 5 godzinach, jednym posiłku i dwóch napojach drobinki wciąż są.
Fu fu fu. Z radością wyrzucam.

Używam tego produktu od: od dziś
Ilość zużytych opakowań: wypróbowany i wyrzucony

Loreal - hmmm coraz gorszy ?

PLUSY :

ładnie się błyszczy
jest trwały

MINUSY :

niemiłosiernie się klei
odbija się na zębach
tworzy dziwne grudki
cena - nie wart 20 złotych
zapach starej baby
zbiera się w kącikach ust

ahhhh ... jeszcze jednen plus ...

TEN BŁYSZCZYK ODCHUDA !!!!

Wystarczy że masz go na ustach sięgniesz po ciasteczko i masakra gotowa - wszytko przylemi się do ust , graniczy z cudem odklejenie resztek batonika :D haha

Ilość zużytych opakowań: może pół ....

Naprawdę trwały!

Mam jeden kolor: 500.

To jest pierwszy błyszczyk, który jest na moich ustach naprawdę bardzo długo, nie liczyłam czy 6 h, ale na pewno bardzo długo!
- ma specyficzny zapach, mnie akurat to nie przeszkadza, - - aplikator dość szeroki, nie mogę mu w zasadzie nic zarzucić,
- faktycznie klei się, ale wydaje mi się, że musi inaczej nie byłby pewnie taki trwały,
- przylepia się do zębów, sama tego doświadczyłam, trzeba mieć kontrolę nad tym:)
- ma drobinki brokatu, ale akurat w moim błyszczyku nie przeszkadza mi to, kolor idealnie z nimi współgra
- uważam, że jest zbyt drogi...(gdyby nie fakt, że był to prezent, to nie wiem, czy zdecydowałabym się na jego kupno w normalnej cenie, być może po promocji:))
- wydajny

Ma swoje wady i zalety, ja go lubię, jednak nie wielką fanką błyszczyków ogólnie nie jestem, więc potrafiłabym się bez niego obyć.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie udało mi się zużyć pierwszego:)

dobry.. :)

Kupię ten błyszczyk ponownie (ale raczej nie za standardową cenę)
Plusy :
-długo się utrzymuje
-odżywia wargi
-usta wydają się bardziej pełne
-ładny,nienachalny zapach
Minusy:
-Skleja usta i włosy ;)
-na niewypilingowanych wargach ;) potrafi się gromadzić w styku warg pozostawiając nieestetyczne białe kreski.. :(
-standardowa cena

średnia w kierunku może być:)

-klei się;/
-jeśli chodzi o drobinki-to są raczej nachalne -to zależy czy ktoś je lubi czy nie
-zapach ok
-mam wersję powiększającą usta i może trochę powiększa optycznie-obawiam sie ze to przez drobinki... niby po nałożeniu czuć jakieś mrowienie ale myślę że to pic na wodę
-ma półprzezroczysty kolor-lubię:)
-średnio-szybko się ja zjada(podczas jedzenia czy picia-znika natychmiast, podczas mówienia-jest nieco dłużej)
-nie wysusza, delikatnie wygładza
-plusem jest to że nakłada się cieniutką warstwę i wystarczy, można także stopniować poziom krycia ale wzrasta już ryzyko ze zakleją nam się usta na amen jak je zamkniemy hahahahah
-pomimo tego że jest kleisty to nie mam uczucia dyskomfortu że mam coś nieświeżego, ciepłego na ustach-nie znoszę tego uczucia-przypomina mi chorobę lokomocyjną;P ale ten błyszczyk(wersja powiększająca usta) pomimo tego że jest kleisty przyjemnie chłodzi usta i wystarczy cienka warstwa, więc nie jest jakiś mega ciężki-jest po prostu kleisty jak każdy błyszczyk ale nie jest też ciężki jak każdy błyszczyk-co ma na plus
-cena jest nieadekwatna do jakości;/

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bubel

Nie wiem co mnie naszlo by zdradzic Bourjois Effet 3D na rzecz tego czegos pod nazwa "blyszczyk".
Produkt lepi sie niemilosiernie, trzeba nalozyc naprawde cieniutka warstwe, zeby nie pozostala na ustach lekka i zbijajaca sie papka plynu, nie mowiac juz o tym, ze kolor praktycznie nijaki i pieknie wyglada tylko w opakowaniu ale po nalozeniu na usta zmienia odcien. Mam nr 103 "Forever Nude" niestety nazwa kloci sie z rzeczywistoscia, bo ten Nude wpada ni to w roz ni to w pomarancz, sadzilam, ze bedzie raczej cielistym kolorem. Tandetne zlote drobinki mieniace sie pod katem padajacego swiatla.
Na pewno ten produkt nie jest wart swej ceny.
Placilam za niego ok 9 funtow.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

TRWAŁY, ŁADNIE BŁYSZCZY, NIE TANDETNY

Trwały, ładnie błyszczy, ale nie tandetnie. Miałam kolory 200- malinowo rózowy, 110 i 108- obydwa odcienie rózowo-brzoskiniowe .
Naprawdę fajney kosmetyk, kupuję je na Allegro gdzie są prawie 50 % taniej.
Mam tez błyszczyk Diora (!) i jak dla mnie Loreal jest o niebo lepszy.
Ale mam tez Isadora, który to błyszczyk jest super.
Dla mnie jedynym mankamentem Loreala jest jego lepkość, ale to juz jednak cecha błyszczyków.

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuki

błyszczyk do... zębów!!

ładne kolory w palecie, trwały (ok 4 - 5h - do momentu zjedzenia czegoś). i to chyba na tyle z plusów.

lubię, gdy błyszczyk się klei, bo przynajmniej wiem, że nadal jest na ustach. ale czytając recenzje, dziwię się, że nikt nie ma z nim takiego problemu, jak ja - mianowicie odbija się na zębach!! niezależnie od tego, jak pomaluję usta, zawsze po jakimś czasie spoglądając w lustro na zębach widzę róż... dobrze, że używałam bardzo jasnego koloru, inaczej już widzę te uśmiechy innych w pracy po kątach...

i właśnie z tego względu nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 2 (obydwa ledwo napoczęte)

lubię go

Bardzo polubiłam ten błyszczyk, kupiłam przypadkowo. Ma w zasadzie wszystko co powinien mieć, cudów nie oczekiwałam. Zaskoczył mnie pozytywnie
Plusy:
-duża gama kolorów
-konsystencja jest przyjemna, ani nie jest za rzadka i nie spływa, ani też za gęsta żeby stanowić na ustach jakąś galaretę
-w miarę długo utrzymuje się na ustach
-zapach neutralny
-wydajny
-świetnie rozświetla i powiększa optycznie usta
-nie uczula
-fajny aplikator
-opakowanie idealne do kieszeni

Minusy:
-w sumie tylko cena

Lubię go!!!

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: 1 szt