Joko, Virtual, Powder (Puder sypki)

Joko, Virtual, Powder (Puder sypki)

Delikatny, lekko transparentny puder, pozwala wykreować bardzo naturalny makijaż. Nie zatyka porów, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Mikronizowany. Idealny do wykończenia makijażu. Na kilka godzin likwiduje efekt świecenia się skóry. Delikatny i przyjemny w nakładaniu. Matuje i utrwala makijaż, rozprasza światło, koryguje rysy twarzy. Zawiera filtry UVA/UVB.
Dostępny w 4 odcieniach.

SWIETNY, ale...

mnie zapchal. Pisze to na samym poczatku, bo to dla mnie wazne, mam cere z lekkim tradzikiem, wiec nie wiem jak ocenic ten puder. Ale od poczatku:
2 osoby tu napisaly, ze puder jest strasznie ciemny - to nie prawda. Na poczatku uzylam go z ciemnym podkladem - i wygladalam jakbym sama glowe zatrzasnela w solarium ;) Ale gdy 2 raz nalozylam na jasny podklad moja twarz wygladala slicznie. byla taka gladka i matowa. Puder po prostu dopasowywuje sie do koloru podkladu, nie zmienia jego koloru za co wielki plus. Jesli ma sie dobrze dopasowany podklad - bedzie bardzo dobrze ;)

+ jest bardzo wydajny, uzywam od miesiecy i zuzylam okolo pol opakowania
+ nie trzeba nakladac za duzo, by uzyskac ladny efekt, przez co wlasnie jest wydajny
+ cena znosna, ale jakby byl tanszy to bym sie nie obrazila ;)
+ kolory sa bardzo fajne
+ puder dlugo sie utrzymuje i cera dlugo pozostaje matowa
+ bardzo dobry do wykonczenia makijazu, cera wyglada bardzo ladnie, naturalnie, matowo, wszyscy mnie w klasie pytali czego uzywalam ;)

- ZAPYCHA! I to jest wlasnie duzy minus, bo nie moge juz uzywac tego pudru, gdyz wyskakuja mi po nim krosty, a wiadomo, ze nie wygladaja zbyt atrakcyjnie ;)
- gabeczka sie nie nadaje, uzywam pedzla, ale dzieki niej puder sie nie rozsypuje gdy mam go
np. w torebce

Jesli ktos nie ma klopotow z tradzikiem to moze sobie pozwolic, ja jestem zmuszona nadal szukac swojego idealu...

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: okolo polowy

absolutnie zgadzam się z Ethelyn...

hmmmmm. no więc tak. faktycznie recenzje były niezłe, a chciałam wypróbować wreszcie puder sypki, miałam kupić sobie kryolan, ale nie byłam wtedy przy kasie, to stanęło na tanie joko. nie chciałam transparentnego, myślałam, że jak będzie \'kolorowy\', to może choć trochę przykryje niektóre rzeczy. niestety, po nałożeniu zrobił się taki strasznie ciemny, że myślałam, że się rozpłaczę..
dlatego też stosuję go na zielony korektor któy rozprowadzam na całe moje wstrętne czerwone policzki i wtedy nie jest tak źle, boo z zielonej mega bladej robię się taka..no powiedzmy normalna :D ale na to daję jeszcze matujący rimmela i jest w miarę ok.
na podkład ten puder ODRADZAM !!!!!!
Jeśli nabiorę odwagi i nie będę mieć kasy na kryolan, to kupię ten, transparentny. być może jest lepszy...

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: odrobina

super puder !

Dzięki temu że jest transparentny mogę go sypać ile chcę na wszelkie fluidy i podkłady a on nie zmienia koloru :)
Jest bardzo bardzo wydajny kupiłam go po wakacjach i dalej jest w pudełku,niewiele ubyło :)

Nie zalepia ,nie zatyka porów skóry,nie ciemnieje.
Nie zmienił swoich matujących właściwości mimo że od otwarcia go upłynęło sporo czasu.
Nakładam go pędzlem a czasem puszkiem.
Wygodne opakowanie ,cena na plus :)
Polecam !

Używam tego produktu od: po wakacjach

Używam transparentnego już dość długo i śmiało mogę stwierdzić że to mój ulubiony puder sypki. Dobrze matuje, jest bardzooo wydajny (jedno opakowanie starcza mi spokojnie na pół roku a nawet trochę dłużej) dobra cena, łatwo dostępny, pasuje do każdego podkładu-idealnie razem wyglądają. Osobiście nakładam go puszkiem a na koniec czystym pędzlem rozprowadzam. Jest to mój niezbędnik i według mnie makijaż z użyciem tego pudru wygląda świetnie. Polecam !!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Lubię!

Bardzo fajny produkt. Mam odcień 025 - transparentny.

+ przede wszystkim jest drobniutki. Po nałożeniu na twarz jest praktycznie niewidoczny, daje bardzo naturalne wykończenie. Duży plus za to!
+ ładnie matuje i dość długo się utrzymuje.
+ ma prześliczny zapach!
+ jest w porządnym i poręcznym opakowaniu (o pojemności 20 g) z zakrętką. Pudełeczko jest ładne, chociaż dość szybko starły się napisy. Mamy też gąbeczkę, dzięki której puder się nie wysypuje.
+ niska cena. Co prawda swój puder dostałam w prezencie, jednak z tego co wiem cena jest bardzo przystępna - ok. 20 zł.
+ jest mega wydajny.

Minusów póki co nie widzę. ;-) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Naprawdę go lubie

Puder jak puder - sypki ;)
Zalety:
+ nie jest zbyt ciężki ( na buzi;) )
+ matuje na kilka godzin ( mam cerę suchą)
+ ładny pudrowy zapach
+ duże całkiem ładne opakowanie
+ starczy na długo
+ niedrogi

Wady:
- w sumie nie zauważyłam

Mam transparentny i generalnie spełnia swoje zadanie, bez polotów oczywiście - ale taki miał chyba być.

idealne wykończenie makijażu

Ja używam transparentnego. Mam bardzo bladą cerę i ten kolor jest dla niej idealny. Właściwie ma tylko plusy.
Jak za tak niską cenę to naprawdę świetny produkt. Niczym nie ustępuje nawet tym najdroższym markom.
Nie powoduje wyprysków.
Nie uczula.
Nie zatyka porów.
Daje bardzo naturalny efekt.
Wydaje mi się nawet, że potrafi uratować makijaż jeśli fluid jest np. źle dobrany.
Wystarczy delikatnie omieść twarz dużym pędzlem aby uzyskać efekt doskonale wykończonego makijażu. Pojemnik jest bardzo praktyczny. Choć raczej do używania w domu, nie do poprawek i schowania w torebce.
Pozwala dozować odpowiednią ilość produktu (tylko nie wiem po co jest ta gąbka? bo do pudru sypkiego kompletnie się one nie sprawdzają).
Baaardzo wydajny. Jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

ideał!

Mam wersję transparentną i jest świetny, matuje na dość długi czas, na dłużej niż klasyczne pudry matujące, ładnie wtapia się w kolor cery, nie tworzy maski, nie widać go praktycznie wcale na twarzy. Jest bardzo wydajny. Matuje a jednocześnie delikatnie rozświetla cerę i nie dużo kosztuje, ja zapłaciłam za niego 12zł ;)

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :)

Idealny. :)

Zachęcona opiniami na wizażu z wielkim wahaniem postanowiłam wypróbować. Strzał w dziesiątkę!
Mam cerę mieszaną. Często się świecę i wyskakują mi czerwone placki na policzkach, które ten puder doskonale maskuje. Trądziku ani żadnych niespodzianek nie mam, więc nie wiem jak się sprawdzi u osób mających większe problemy.
Puder doskonale matuje, wyrównuje koloryt skóry i nie tworzy efektu maski. Mój mężczyzna jest przeczulony na punkcie pudrów. Nie lubi kiedy mam coś na twarzy, a o dziwo tego pudru nie zauważył :D mam odcień naturalny. :) doskonale dopasowuje się do koloru skóry.
Nie rozstanę się z nim:)
Polecam :)Używam tego produktu od: tygodnia

naturalny efekt

Mam odcień transparentny. Zaznaczyłam,że nie wiem czy kupię go ponownie, bo ma on dużą pojemność i jest bardzo wydajny, więc pewnie mi się znudzi, ale podejrzewam, że do niego wrócę:)
do rzeczy:
-bardzo wydajny
-tani
-dość dobrze matuje(choć dla osób z tłustą cerą pewnie efekt nie będzie do końca zadowalający)
-nie widać,że ma się coś na twarzy, a właśnie o taki efekt mi chodziło:)
-ma ładny zapach
-nie tworzy plam
-nie zatyka porów i jest bardzo delikatny dla cery
Jedynie minusem jest ten "puszek" do nakładania, ponieważ wogóle nie sprawdza się w swej roli. Ja nakładam puder pędzlem i taki rodzaj aplikacji polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąca

niestety

Nastawialam się tak optymistycznie...taka wysoka średnia,na pewno będzie super.Nie jestem posiadaczką cery tlustej,więc na matowaniu średio mi zależalo-ale myślalam o takim pudrze wykończający.
-nie odpowiada mi zapach
-podkreśla suche skórki
-i teraz dlaczego daje 1 *... ZAPCHAŁ!
obwiniam za to talc.Używalam go przez tydzień-a z krostkami męczylam się następne 3 :/
Mam prawie cale opakowanie i nie wiem co z nim zrobić,bo jednak wyrzucić szkoda...(mam odcień transparentny)Używalam tego produktu przez tydzień
% zużycia maksymalnie 5...

całkiem niezły

plusy:
bardzo wydajny
niska cena
nie zapycha
ladnie pachnie
wyrownuje koloryt
kororu dla bladziochow( ja mam transparentny)

minusow wlasciwie nie widze, mysle ze go jeszcze kupie

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i konca nie widac