Cashmere, Corrector (Korektor rozświetlający w pędzelku)

Cashmere, Corrector (Korektor rozświetlający w pędzelku)

Pojemność 2,5 ml

Ekskluzywny korektor rozświetlający perfekcyjnie usuwa oznaki zmęczenia i niedoskonałości cery. Kryje ciemne obwódki pod oczami, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz redukuje niedoskonałości miejsc problematycznych – nosa, kącików ust i brody. Dzięki rozpraszającym światło mikroperłom, korektor delikatnie rozświetla wybrane miejsca twarzy, zapewniając cerze nieskazitelny, wypoczęty wygląd. Korektor ma lekką, nie zatykającą porów konsystencję, która jednocześnie zapewnia średnie do wysokiego krycie. Produkt o długotrwałym działaniu z efektem „long lasting”, odporny na pot i ścieranie. Nie brudzi ubrań. Zawiera nawilżający d-pantenol oraz vitamin compex A, E, C i PP, który poprawia strukturę i koloryt skóry, niweluje przebarwienia, nadaje jej sprężystości i jędrności.

do twarzy, pod oczy
wygładzające, rozświetlające, kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Jestem na tak

Jest dość lekki, nie zbiera sie w załamaniach i nie podkresla "worów" pod oczami ani suchych skórek. Odcień mi odpowiada. opakowanie chyba najlepsze z możliwych! :)
Ładnie rozjaśnia sińce pod oczami i niedoskonałości cery. Jak już napisałam jest dość lekki wiec nie wystarczy pół kropelki aby zamaskować wszystko dokladnie. Trzeba troche się przyłożyć i zapudrować całość.
Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

NAPRAWDĘ NIEZŁY

Dla dojrzałych cer - a taka już posiadam - naprawdę całkiem niezły.
To co najważniejsze, dla mnie podstawowe - od aplikacji aż po zmycie makijażu - NIE ZBIERA SIĘ W ZAŁAMANIACH, NIE PODKREŚLA ZMARSZCZEK (jeśli komuś coś takiego się przydarzyło, pewnie zapomniał użyć pod korektor kremu).

Ma delikatną konsystencję - rozprowadza się lekko, łatwo i przyjemnie, bez niepotrzebnego naciągania skory, ewentualnie ryzyka pozostawienia jakichś smug (jak działo się to, kiedy używałam korektora Avonu), jest wystarczająco jasny (cale szczęście - nie żółty!), żeby zaspakajać wymogi nawet bardzo bladej cery. Delikatnie rozjaśnia cienie pod oczami, wyrównuje koloryt skory, nadając spojrzeniu zdrowy, wypoczęty, promienny wygląd.

Gwiazdkę odejmuję wyłącznie za cenę - zaplaciłam za niego 40 zł, co z uwagi na niewielka pojemność czyni korektor kosmetykiem z półki vipów.

Używam tego produktu od: tygodnia

nie kryje cieni!

korektor ten nie kryje cieni, tylko delikatnie rozświetla okolice oczu. uboga gama kolorystyczna, dość trwały. przy nałożeniu większej ilości zbiera się w zmarszczkach, nie wysusza.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Ok

Jestem posiadaczką dziedzicznych sińców pod oczami, więc od iluś lat próbuję wszelkich korektorów aby je zamasakować i ten spełnia swoje zadanie:) rozświetla je, trzyma się jeżeli go oczywiście przypudrujemy (nie mogę sobie wyobrazić, aby ktoś inaczej robił <??!> jasnym jest, że "zniknie" po kilku godzinach, rozmarze się itd bez wcześniejszego przypudrowania), nie uwydatnia zmarszczek, nie przesusza skóry pod oczami, a wręcz ją nawilża.

Polecam wszystkim! Wart swojej ceny i pozdrawiam wszystkich, którzy borykają się z tymi sińcami, wiem jaki to ból ;/ ;)

mój KWC

Nie rozstaję się z nim na krok. Co prawda nie mam problemów z trądzikiem więc nie wiem jak sobie radzie z pryszczami, ale za to rozjaśnia moje sińce pod oczami. Raz kupilam jakiś inny korektor bo tego w sklepie nie mieli i to byl wielki bląd. Dax nie walkuje się, tworzy równą powlokę, dla mnie super.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:4?

rozświetla

Bardzo wygodne opakowanie,mięciutki pędzelek,idealny odcień zarówno dla jasnych jak i ciemniejszych karnacji...idealnie stapia się ze skórą,rozświetla spojrzenie...Średnio wydajny,no i maciupeńka ilość-2,5 ml ,cena porównywalna z wyższą półką(dior diorskin nude-10 ml 120 zł).A!nie jest kryjący....

Używam tego produktu od:jakiś czas

bardzo dobry do rozświetlenia

Bardzo dobry produkt.
Plusy:
- opakowanie(bardzo poręczne, zmieści się w każdej kosmetyczce)
- sposób aplikacji(pędzelek ułatwia nakładanie)
- wydajność (wyciska się tyle produktu ile potrzeba)
- nawilża
- nie zbiera się w załamaniach skóry
- nie "waży się" w kontakcie z innymi kosmetykami (kremem, pudrem)
- rozjaśnia
- przystępna cena
Minusy:
- jeżeli ktoś szuka produktu, który ukryje cienie pod oczami to raczej nie jest produkt dla niego. Nie kryje, a jedynie rozświetla.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Średni produkt

Kupiłam ten produkt przede wszystką z myślą o cieniach pod oczami - pod tym względem nie sprawdził się ani trochę. Produkt wnika w skórę i znika! Próbowałam nakładać go w różnych ilościach - nic to nie zmienia, jakby się zapadał pod ziemię.
Natomiast jeśli chodzi o lekkie rozświetlenie i rozjaśnienie skóry w okolicach oczu oraz nawilżenie skóry to jak najbardziej - nawet czasem stosuje go właśnie ze względu na jego działanie nawilżające.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Zmarnowane pieniądze i tyle.

Mam kolor cielisty. To był mój pierwszy korektor, więc na początku byłam nim zachwycona. Potem jednak zaczęłam widzieć jego wady, których wg mnie jest naprawdę dużo...
Po pierwsze nie kryje tak, jak powinien. Cienie pod oczami pozostają nadal widoczne, a co gorsze, podkreśla zmarszczki. Z pryszczami też radzi sobie średnio. Mam też wrażenie, że podkreśla skórki i wysusza je. Jest jasny, to prawda, ale efekt rozświetlania jest raczej marny. I ponieważ nie kryje, musiałam bardzo dużo go nakładać, co znowu spowodowało to, że po miesiącu używania kończy się.
Podsumowując, nie polecam. Cena zdecydowanie zbyt wysoka jak na tak słaby produkt.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Dobry, ale nie rewelacja

Jest to pierwszy korektor, który w ogóle nadaje się do użytku. Łatwo się rozprowadza, jest jednolity (nie tworzy grudek anie nie zbija się w zmarszczkach). Lekko rozświetla, ale nie maskuje moich cieni pod oczami. Należę do osób, które mają naprawdę mocne (taka "uroda").
Kupiłam pod wpływem waszych recenzji.
Plusy:
-bardzo wygodne, higieniczne i estetyczne opakowanie
-ładnie rozświetla
-jednolicie się rozprowadza
-wart swojej ceny
Minusy:
-nie kryje cieni w zadowalający sposób
Kupię następny, jeśli nie trafię na nic lepszego w porównywalnej cenie.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Dla mnie OK

Generalnie najlepszy z korektorów pod oczy, które miałam, ale do KWC mu daleko.
Plusy:
-wygodne opakowanie z pędzelkiem dobrze dozuje i rozprowadza kosmetyk
-eleganckie opakowanie
-naturalny kolor beżu, wtapia się w skórę
-delikatnie rozjaśnia skórę i kryje cienie
-nie podrażnia,nie zapycha
-dobrze się wchłania, nie wałkuje,lekka konsystencja
-nie podkreśla i nie zbiera się w zmarszczkach
-nawet wydajny
-o niebo lepszy od korektora w pędzlu Oriflame GG który kosztuje tyle samo a jest go tyle co kot napłakał-skończył się w tydzień!
Minusy:
-cena, mógłby być parę zł tańszy w porównaniu do jakości
-nie przykryje większych cieni pod oczami
-nie rozświetla!!! raczej trochę rozjaśnia
Ogólnie dla mnie jest OK, bo nie mam cieni pod oczami, a więcej kasy za żaden korektor i tak nie dam,więc nie mam wyboru :(

Używam tego produktu od:2 m-cy

Efekt mizerny.
Słabe rozświetlenie.
Nie kryje cieni pod oczami.

Nie polecam, jeżeli masz kłopoty z cieniami pod oczami.
Może na skórze (bez defektów) efekt jest taki jak powinien.
U mnie nie wyszło.
cena zbyt wysoka.