Ziaja, PhytoAktiv, Krem aktywnie regenerujący do cery z problemami naczynkowymi na noc

Bardzo łagodny krem do cery naczynkowej. Ma działanie kojace i regeneracyjne. Przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Delikatny. Chłodzący. Rano cera wygląda inaczej. Dużo lepiej, znaczy się.

dobry

Jak dla mnie krem rewelacyjne :D porów mi nie zapycha, skóra po nim jest tak mięciutka, że nic tylko ją dotykać.
fakt, że na naczynka nie działa jakoś spektakularnie ale pozostałe zalety powodują, że nie jest to jakiś problem. nie spodziewam się po kremie za 5 zł, że będzie działał cuda a i tak jest dobrze jak na taki kremik.
nie wiem czy kupie ponownie bo chciałabym przetestować inne kremy ziaji :)

Kolejny bubel z tej serii

Bardzo słaby krem na noc.

Nie zmniejsza zaczerwienień (pajączków jako takich nie mam praktycznie, a na te 2 malutkie co mam też nie pomógł). Zostawia niewchłaniający się film, który nie jest w ogóle odżywczy - tak jak krem na dzień daje po prostu wrażenie brudu! Zapycha jeszcze mocniej niż jego odpowiednik na dzień (przy obu kremach, z moją suchą cerą musiałabym codziennie robić peeling!). Absolutnie nie nawilża, właściwie nie robi nic z cerą (poza pogorszeniem jej stanu).

Absolutnie nie polecam (zresztą nie polecam ani tego kremu, ani wersji na dzień ani toniku).

Edit: dodam, że na pierwszy dzień po zmianie kremu nałożyłam inny krem na noc i musiałam nałożyć go 3 razy!! tak moja skóra wołała o nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: męczę 1

świetny !

Ziaja po raz kolejny udowodniła, że dobry krem nie musi kosztować majątku :)
Kremik ma lekką konsystencję - nawilża, ale nie jest za tłusty, idealny dla cery tłustej i mieszanej.
Stosuję go zarówno na dzien jak i na noc. Świetnie nadaje się także pod makijaż. Od razu po nałożeniu widać efekty, skóra jest głaciutka a rumień znacznie mniejszy.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Dla mnie świetny!

Jak dla mnie jest baaardzo dobry! Nie potrzebuję jakichś wybitnych kosmetyków na noc, wystarczy mi delikatne nawilżenie, a jeżeli jeszcze przy okazji ma tyle witamin, d-panthenol i łagodzi rozszezrzone naczynka to super! Mi bardzo odpiwiada i myślę, że każdemu by odpowiadał. Godny polecenia, delikatny i ładnie pachnie ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jeszcze żadne

Lubię go! :)

Kremik jest bardzo przyjemny, daje uczucie nawilżenia, koi, moja skóra bardzo dobrze się po nim czuje. :) Pyszczek się nie świeci, naczynka uspokajają się, ale niestety nie znikają. (ja przynajmniej nie zauważyłam). Do cery mieszanej, takiej jak moja, jest bardzo dobry. Nie uczula! Koi, koi, koi!
Używam na dzień. Także pod makijaż.
Teraz potestuję inne, ale wiem, że w razie czego, zawsze mogę wrócić do tego. Ufff...

Używam tego produktu od:3 m-cy

Jakiś taki nie wiem jaki

W sumie nie mam pojęcia, jak ten krem ocenić.

Ma bardzo ładne, praktyczne opakowanie, miękką, lejącą sie konsystencję i ciekawy, bardzo chrakterystyczny zapach - coś wiśniowego, jakaś cytrynka - przypomina nieco Eris i Kolastyne - chyba firmy podobnie perfumują serie do skóry naczyniowej -wisniowo-cytrynowo.
Uzywam go na noc i na dzień, w zależnosci od tego, jak mi się przypomni. Po nałozeniu wydaje się , że skóra jest cudownie wręcz nawilzona, natłuszczona i zmiekczona - niestety uczucie to mija po jakiejś godzinie i skóra chce pić.
No i najważniejsze - ten krem powinien łagodzić , a co do tego mam wrażenie dosc ambiwalentne - raz to robi, innym razem wrecz przeciwnie, a czasem mam wrazenie, z e podkrsla pajączki na nosie. Nie ma po prostu jakichś silnych działań wybledzajacych, które juz mi sie zdarzały po niektórych kremach. Dla mojeej suchej skóry jest ok, nie podrażnia, nie szczypie w oczy - no, ale jednak czegoś mi w nim brakuje.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań:rozpoczełam pierwsze

Jeden z ulubionych

To krem do którego często wracam - ze wszystkich ,,naczynkowych" pasuje mi najlepiej - ma świetną lekką ale odzywczą konsystencję, nie zapycha. Uspokaja. Tej zimy nie pękło mi zadne naczynko - mam andzieję, że m.in. dzięki temu kremowi.

Acha jest lepszy niż Ziaja med na noc do naczynek!

Używam tego produktu od:7 msc

Tak! Tak! tak!

Krem jest wspaniały... O lekkiej konsystencji, subtelnym zapachu, przyjaznej cenie lecz przede wszystkim wysokiej skuteczności! Świetnie nawilża i bardzo dobrze rozjaśnia cerę, naczynka stają się mniej widoczne. Po przebudzeniu skóra wygląda na wypoczętą, promienną i.. wdzięczną za aplikację kremu:-) Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam!Używam tego produktu od: miesiąca

zapycha! ale rozjasnia nacznka

krem zapychal pory za co odejmuje gwiazdki, co go totalnie dyskwalifikuje ;/ wiec odstawilam. obecnie stosuje na naczynka na lydkach i jestem pod wrazeniem. wyraznie zbladly!!! mimo wszystko taka niska ocena na zapychacze, ktore w przypadku mojej mieszanej buzi pozostawily wyrazne slady ;/ kupie go do pajaczkow na nogach!!

Używam tego produktu od:mca

WoW!! :)

Nigdy nie używałam kremów Ziaja a ten wprawił mnie w osłupienie...
Po wyleczeniu uczulenia pozostały mi na pamiątkę popękane naczynka i wybroczyny na polikach i skrzydełkach nosa. Stosowałam ten krem i na noc i na dzień przez ponad dwa tygodnie a potem przez ostatni tydzień już tylko na noc. Wybroczyny wchłonęły się w tempie błyskawicznym a naczynka zbladły i uspokoiły. Nie powoduje niespodzianek, podrażnień, zaczerwienień.
Krem jest bardzo delikatny, lekki ale mimo to daje komfort mojej suchej cerze. Bardzo ładnie i delikatnie pachnie, wchłania się świetnie i bardzo ładnie wygładza skórę i ją nawilża i ujednolica koloryt cery.
Mimo, że jest wersją nocną to makijaż trzyma się na nim mimo to bardzo dobrze.
Jestem pod wrażeniem!!!

Używam tego produktu od: ponad 3 tyg.

Naprawdę działa!

Naprawdę działa! Nie spodziewałam się, że kremik za 8zł może w jakiś sposób ujarzmić moje naczynka. Mam małą skłonność do zaczerwienień, ale ten krem sprawił, że moje problemy obniżyły się prawie do minimum. Używałam go przez miesiąc obficie wklepując go codziennie wieczorem. Wyraźnie zmniejszył moją skłonność do zaczerwienień. Świetnie nawilża, jest przyjemny w użyciu, mój portfel go lubi;-), jedyne co mi w nim przeszkadza to zapach. Mimo wszystko mu wybaczę, robi co ma robić. Odbieram jedną gwiazdkę ponieważ nie mam porównania do jakiegokolwiek innego produktu dla cery naczynkowej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, drugie oczekuje na półce

dobrze regeneruje skórę

To jest mój absolutny hit na noc. Skóra po nim jest zregenerowana, nawilżona i jędrniejsza, świetnie koi podrażnienia. Z naczynkami radzi sobie trochę gorzej, ale nie ma aż tak źle. Kupię go jeszcze na pewno, bo moja skóra go bardzo lubi, czasem zdarzy mi się używać go na dzień pod makijaż, bo tam też sprawdza się świetnie.

Używam tego produktu od:nieregularnie 2 lat?