For Your Beauty, Premium, Pędzel do cieni mniejszy

For Your Beauty, Premium, Pędzel do cieni mniejszy

Pędzel do cieni, zaokrąglony, mniejszy z czarną rączką. Wykonany z naturalnego włosia. Idealny, by dokładnie nałożyć oraz rozetrzeć cienie do powiek. W komplecie z etui do przechowywania i ochrony.

Warto wypróbować

Mój pierwszy pędzelek z włosia (i do tego naturalnego :D podobno :rolleyes: ) i używanie go to sama przyjemność! Wcześniej używałam tylko pacynek...

Plusy:
+ jest delikatny, jednocześnie miękki i sztywny na tyle, by nabrać cienie (prasowane, wypiekane) i nie zrobić krzywdy delikatnym powiekom
+ ma kształt "kociego języczka", co ułatwia aplikację cieni i ich rozprowadzanie
+ "przeżył" mycie - nie stracił kształtu, nie rozcapierzył się, nie farbował (nie wiem, czy włosie jest farbowane...), nie barwi się resztkami cieni (nie wgryzają się trwale w strukturę włosków)
+ przystępna cena - chyba skuszę się na jeszcze jeden do ciemnych cieni
+ bardzo estetyczny wygląd

Minusy:
- na początku wypadło kilka włosków (ale już nie linieje, nawet w trakcie mycia nie wypadło z niego nic)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek używany niemal codziennie

Nie taki straszny.

Kupiłam go za 12 zł, także na cenę nie ma co narzekać. Tym bardziej że jest to jakościowo dobry produkt. Nie mam porównania z innymi, jednak myślę że w tym przedziale cenowym to jeden z lepszych pędzelków do cieni. Jedyne co mi przeszkadza to wypadanie włosia. Jednak muszę przyznać, że pędzel do pudru z tej serii więcej gubi włosia.
Ten pędzelek dobrze rozciera cienie, a sam się aż tak nie barwi, dobrze się go myje. Jednak nie dam mu tak wysokiej oceny bo wolałabym produkt który spełnia moje oczekiwania czyli przede wszystkim nie gubi włosia.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

bardzo fajny:)

jak dla mnie pędzelek sprawuje się świetnie:) może dlatego, że używam bazy i miękkich cieni, a może dlatego, że jest porządny. za tą cenę warto go wypróbować (miałam już droższe pędzle z inglota i na prawdę nie widzę żadnej różnicy).
mam go już parę miesięcy i jak na razie 3ma się świetnie;)

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Nie jest uniwersalny

Plusy:
+ poręczny dzięki długiej rączce,
+ nadaje się do nakładania miękkich i bardziej kremowych cieni oraz sypkich brokatów,
+ dosyć dobrze nabiera cień,
+ włosie jest miękkie i naturalne,
+ nie linieje, jest trwały i odporny na zużycie,
+ nie niszczy się i nie mechaci po myciu,
+ posiada etui.

Minusy:
- źle się nim nabiera i aplikuje cienie pudrowe,
- włosie jest zbyt mocno zbite.

Pędzelek jest trwały i dosyć dobry ale przeszkadza mi to, że nie jest uniwersalny. Byłby lepszy gdyby włosie nie było tak mocno zbite.
Za tę cenę można wypróbować.Używam tego produktu od: roku

Porządny

Pędzel jest bardzo dobry, ma zbite, dość sztywne włosie, które nie wypada. Dobrze znosi pranie i stosunkowo szybko schnie. Łatwo pozbyć się starego koloru. Mam dwa- do matowych i do błyszczących cieni. Do ich nakładania nadaje się znakomicie, do rozcierania wolę inny. Wizualnie jest bardzo ładny, długość rączki również jest odpowiednia. Mam go już ponad rok, cały czas wygląda jak nowy, chociaz muszę zaznaczyc, że nie używam go bardzo często.

Ilość zużytych opakowań: -

wart zinwestowania tych 13 zł

GENIUSZ!!

nasze spotkanie w rossmanie było przeznaczeniem:)
pędzelek jest mięciutki, z naturalnego włosia, pomimo wielomiesięcznego (jakieś 9 mies?) korzystania i częstego "robienia kąpieli" pędzelek nadal jest w takim stanie w jakim go kupiłam! żaden włosek nie wypadł,wszystko jest na swoim miejscu. Ostatnio nie mogłam się oprzeć pokusie i kupiłam jeszcze jeden(do ciemnych cieni). I przede wszystkim pędzelek jest w fajnym opakowaniu dzięki czemu łatwo mogę go znaleźć w kosmetyczce:)

Używam tego produktu od: 9mies
Ilość zużytych opakowań:2:)

godny uwagi ;)

bardzo przyzwoity pędzelek :D włosie naturalne, mięciutkie- nie kłuje! :D nie wypada i się nie "rozłazi" ;)
bardzo dobrze nakłada się nim cienie, raczej nie zauważyłam żeby się osypywały ;>
i do tego jego wygląd- bardzo porządny taki hmm elegancki, jakby nie wiadomo ile kosztował ;)
a ostatnio nawet był w promocji za 11zł ;)
polecam jak najbardziej :D

Ilość zużytych opakowań: jeden

Rewelka

Jak w tytule - rewelacyjny pędzelek ;)

Potrzebowałam porządnego pędzla, ale mój budżet świecił pustkami. Cena pędzelków Inglota mnie odstraszyła (oglądałam za 32 zł), aż tu natknęłam się niespodziewanie na promocję w Rossmannie. Kupiłam jeden pędzelek na próbę... i po kilku dniach pognałam po jeszcze jeden :D

Pędzelek mimo znacznego rozmiaru doskonale nadaje się do nakładania cieni, modelowania oka, a nawet robienia kresek cieniem. Jednym pędzelkiem zrobiłam pełny makijaż oka, który przetrwał cały dzień mimo upałów (a robiony był zwykłymi, niegrogimi cieniami - Inglotem i cieniami z osiedlowej drogeryjki w cenie poniżej 10zł). Pędzel nabiera dokładnie tyle cienia, ile sobie życzę, i nie wyłażą z niego włoski. Długa, grubsza raczka jest bardzo wygodna. A do tego ta cena - 14 zł (zapłaciłam w promocji 12 ;))... Szczerze polecam ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: mam 2

Godny polecenia

Naprawdę fajny pędzelek, ale tradycyjnego aplikatora-pacynki i tak mi nie zastąpi (jednak mniejsza precyzja, krechy nim nie namaluję, nawet cienie o zbitej konsystencji lubią się z niego osypać).
Pędzelka przyjemniej się używa - miękkie i sprężyste włosie, długa i wygodna rączka. Nabiera odpowiednią ilość cienia, a przed nałożeniem kolejnego koloru wystarczy go otrzepać :) Nie odkształca się i nie gubi włosia, podobnie jak reszta pędzli z serii Premium. Elegancki wygląd, solidne wykonanie, niska cena.
Wady, które wymieniłam na wstępie nie są wadami tylko tego konkretnego pędzelka, dotyczą raczej wszystkich pędzelków o takim kształcie, więc nie rzutują specjalnie na moją ocenę. Jeżeli preferujecie powyższą formę aplikacji to polecam, bo po co przepłacać?

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Genialny :)

Póki co nie znalazłam żadnych minusów :D
Pędzelek am za to mnóstwo zalet:
-wykonany z naturalnego włosia
-miękki
-nie drażni
-trwały (jeszcze ani jeden włosek z niego nie wypadł)
-nabiera tyle cienia ile zechcę
-ładna, matowa rączka
-cen :D

mimo półrocznej eksploatacji :D nie widać w ogóle śladów użytkowania. Planuję kupić jeszcze jeden i sprawdzę jak się sprawdzi w roli pędzla do nakładania mineralnego korektora :-p

śliczny pędzelek !!

pędzelek naprawde godny polecenia, tak czytam od poprzedniczki że pędzelek za mało nabiera cienia i wogole się z tym nie zgadzam, nabiera tyle cienia ile sie chce, włoski nie wylatują, ma wygodną rączkę no i ślicznie wygląda, dla mnie nie jak za taką cenę nie ma żadnych wad

Używam tego produktu od:pół roku

średni

Pędzel jest przeznaczony do nakładania cieni, ale moim zdaniem się do tego nie nadaje, lepiej sprawdza się przy rozcieraniu już nałożonych cieni. Co więcej nabiera mało cienia. Po za tym, jest miękki - nie drażni oka, solidnie wykonany i ma wygodna długą rączkę:)