For Your Beauty, Premium, Pędzel do cieni mniejszy

For Your Beauty, Premium, Pędzel do cieni mniejszy

Pędzel do cieni, zaokrąglony, mniejszy z czarną rączką. Wykonany z naturalnego włosia. Idealny, by dokładnie nałożyć oraz rozetrzeć cienie do powiek. W komplecie z etui do przechowywania i ochrony.

bardzo dobry i tani

Moimi pierwszymi pędzlami były Ingloty, ten kupiłam bo brakowało mi właśnie takie kształtu i rozmiaru a nie miałam zbyt wiele pieniędzy. I?
jest naprawde bardzo dobry
miekkie włosie
dobrze łapie cienie
nie sypie sie
ładnie i pozadnie wykonany
skowka dobrze sie trzyma a w niej wlosie
długa poręczna rączka
moge z czystym sumieniem porównać go do Inglotowskich-jakosc podobna.

Używam tego produktu od: ok 7 dni

Super pędzelek, jest bardzo precyzyjny, łatwo sie nim nakłada, ma bardzo fajne włosie nie za twarde ,nie za miękkie, tanio ok 12 zł. bardzo go lubię i bardzo serdecznie polecam !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: uzywam 1

tani i dobry

Porządny pędzelek za niewielkie pieniądze. Włosie jest miękkie, nie wypada, rączka długa i wygodna. Mógłby być tylko trochę bardziej precyzyjny. Jednak mimo to za 10-12 zł warto kupić.

Używam jednego pędzelka

POLECAM

Szanowne Panie! Jest TANI (w tym wypadku potwierdza sie regula,ze "tansze nie oznacza gorsze"!) i WYTRZYMAŁY (nie wypadaja wloski). Dlaczego 4, a nie 5? No moze wloski moglyby byc bardziej miekkie. Nie przeszkadza mi to natomiast na tyle,zeby zastapic go nowym :)
Godny polecenia!
Używam tego produktu od: 6 miesiecy

No super :)

Mam parę pędzli do cieni. Mam Sephory, mam Inglota. Jednak ten z Rossmanna może bez problemu z tamtymi konkurować. I w dodatku o ile tańszy.
Baaaardzo gorąco zachęcam do kupna :)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

POLECAM
Bardzo dobrze rozprowadza cienie, tak jak powinien to robić tego typu prodkt!
nie sypie się, jest trwały! Jego włoski są miękkie i delikatne!!! Ideał :-)
mam dwa: jeden do jasnych i jeden do ciemnych cieni. Nie martwie się pozostałością innych kolotów, bo wystarczy dwa razy wstrząsnąć pędzelek jest czysty!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie

'ukradzione' Sephorze :P

Aż dziw że ten pędzelek sprzedaje Rossmann :-D
Pędzel sam w sobie swietny, kupiłam go przypadkiem z ciekawosci i się nie zawiodłam.
Po otwarciu zaskoczenie- pędzelek jest dobrze zbity, zakończone miłym włosiem, delikatny. W najdłuższym momencie włosia czyli przy samym czubku, bardziej zbite (lekko "twardzsze") co jest dużym plusem. Po praniu niestety pędzelek lekko się rozłazi i nie jest tak mocno zbity. Jednakże po nabraniu cienia wszystko jest tak jak być powinno :)
Z pewnoscią jeszcze zakupię kilka

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Wonderful :D

Super super i jeszcze raz super :D Kupiłam i sie nie zawiodłam :D Wloski przyjemne w dotyku i delikatne :) Dobrze nim sie nabiera cienie :) Nigdy nie miałam lepszych :) Moj KWC :DUżywam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Mam jeden pedzelek :)

przydatny

Wydawało mi się, że potrzebuję nowego pędzla do pudru. Przy okazji wizyty w Rossmannie nawinęły mi się pod rękę pędzle z serii For Your Beauty. Wybrałam 3 sztuki w tym pędzelek do cieni.
Jest miękki, bardzo estetycznie wykonany, nie gubi włosków, idealny do nakładania cieni i do ich rozcierania. Z godnością znosi pranie i suszenie.
Ma tylko jedną wadę - pędzel ma tendencję do osypywania cieni - nawet tych, które normalnie się nie kruszą. Dlatego trzeba bardzo uważnie nim machać żeby nie zrobić sobie pandy pod okiem.

Używam tego produktu od:kilka tyg

Mój słodziak :D

Mój drugi zakup z tej serii-najważniejsze że udany :)
Pędzelek jest niezwykle mięciutki,cudownie nakłada się nim cienie.Nie wypadają z niego włoski.Po praniu się troszkę mechaci(dlatego 4 * pod katem zużycia)ale po następnej aplikacji cieni wraca do swojego pierwotnego kształtu.
Włosie dobrej jakości.
Napewno kupię sobie jeszcze jeden,bo ostatnio przybyło mi więcej cieni,a ten pędzelek jest naprawdę świetny:)
Mogli by wprowadzić jeszcze inne rozmiary pedzli do cieni.
Aha..trochę wkurza mnie to etui...takie wogóle jak nie etui-tylko jak zwykłe opakowanie-dlatego wywaliłam to cholerstwo... :P

Używam tego produktu od:Listopad 2007
Ilość zużytych opakowań:...

Dbry produkt

Pedzelek do cieni jest z naturalnego wlosia dobrej jakosci ,raczka bardzo estetyczna,wizualnie nie roznie sie od pedzelka Sephory profesjonajnego .Cienie bardzo dobrze sie rozprowadzaja nim jest delikatny ,nie nabiera za duzo miekiego cienia zeby pozniej opsypywac sie nim przy aplikacji na powieke .

Używam tego produktu od:5mies

To Rossmann?? :D

Kupiłam miesiąc temu i wątpię,żebym zaobserowoała jeszcze coś nowego.Od razu stwierdzam,że - nie zauważyłam :D Plusy:
+niska cena
+wygląda elegancko (ładniej,niż te z białymi rączkami),jak coś lepszego ;)
+etui dzięki któremu się nie kurzy,latwo go przechowywać i przenosić w torebce.
+miękkość-idelana jak dla mnie-miękki,ale nie wygina się na wszystkie strony
+trwałość-świetna.Ani 1 włosek (nawet podczas mycia) z niego nie wypadl.Nie traci kształtu.
+bardzo wygodny w użyciu,świetny do nakładania i rozcierania cieni :)
Nigdy bym nie pomyślała,że Rossmann może mieć w ofercie tak dobre pędzle za tak niską cenę.Nie wiem,czy kupie ponownie,bo ten napewno dłuuugoo pociągnie ;)

Używam tego produktu od:miesiąca