Joko, Chocolate, Puder rozświetlający

Joko, Chocolate, Puder rozświetlający

Rozświetlający puder do twarzy i dekoltu dostępny w dwóch odcieniach. Każdy z nich zawiera rozdrobniony, delikatny brokat i perłę, co pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. Dzięki zastosowaniu trzech odpowiednio dobranych odcieni pudru, klientka z łatwością wymodeluje i podkreśli rysy twarzy. Delikatna struktura i satynowa miękkość sprawiają, że gładko rozprowadza się na skórze, nie pozostawiając plam. Do każdego pudru dołączona jest gąbeczka oraz lusterko umieszczone w pięknej kasecie.

Cena: 29zł / 14g

/e/

Mam kolor jaśniejszy i świetnie wygląda on na mojej bladożółtej twarzy. Nawet z opalenizną wygląda dobrze. Ma drobinki, jednak widoczne sa tylko w słońcu. Świetnie się go rozprowadza, używam go do modelowania i podkreślania policzków. Uważam, że jest do tego perfekcyjny, ponieważ można go świetnie "wtopić" w skórę tak, że nie zostawia jednego kolorowego placka, jak to pudry brązujące mają w zwyczaju. Dzięki niemu moja twarz wydaje się smuklejsza. Jest miękki, przez co raczej szybko się kończy. Uwielbiam zapach tego pudru ;) i opakowanie tez.

Używałam wcześniej Orient Poeme i z przyznam, ze Chocolate to po prostu ulepszona wersja tamtej. W Orient Poeme kolory były tragicznie pomarańczowe, a tutaj już udalo się tego uniknąć przez dodanie bardziej czekoladowych kosteczek. No i pomysł z wymieszanymi, różnymi kosteczkami uważam za świetny.

Polecam. Naprawdę dobry produkt za niską cenę. Używam tego produktu od: od kiedy się pojawił

Całkiem dobry:)

Ja rowniez stalam sie posiadaczką slynnej czekoladki.
Jak na te dwadzieścia parę złotych - naprawdę super.
Mam wersję ciemniejszą (dodam ,że cerę mam jasną- zwyklę kupuję podkład w najjaśniejszym odcieniu z dostępnej gamy, ewentualnie drugi odcien z kolei). Mimo mojej jasnej cery zdecydowalam sie na ciemniejszą wersję kolorystyczną gdyż uznałam, że jasniejsza sprawdzi się jedynie jako rozświetlacz a ja poczukiwałam bronzera.
I faktycznie ciemniejsza wersja wcale nie okazała się zbyt ciemna. Uzywam do modelowania twarzy, jako róż na policzki. Czasem bardzo delikatnie omiatam całą twarz - choc odcień jest bardzo ładny, jak dla mnie i tak nieco wpada w pomarańcz. Dla wyjaśnienia: w porównaniu do innych bronzerów, kolor tego kosmetyku jest naprawdę trafiony, lecz nadal będę poszukiwać delikatnego bronzu, bez pomarańczowego odcienia. Jako róż sprawdza się świetnie. Na całą twarz troche gorzej- tu własnie to o czym mówię- moim zdaniem nieco sztuczny efekt.
Zapach faktycznie średni- ale bardzo lekko wyczuwalny.
Co do efektu rozświetlenia a raczej drobinek brokatu- rzeczywiście mogłyby być drobniejsze- ale jest ich na tyle mało ,że mi one nie przeszkadzają.
Za opakowanie plus- całkiem fajne za ta cenę!
Mimo, że nie jest ideałem polecam, bardzo przyjemnie się go uzywa:)
Nie wiem czy kupię kolejny, bo uzywam od czasu do czasu a jest wydajny.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Skusiły mnie opinie na KWC i zdecydowałam się na zakup i wypróbowanie tego cudeńka :) nie załuję :) mam odcień jasniejszy, którym delikatnie podkreślam kości policzkowe. Puder łatwo się nakłada (nawet dla niezbyt wprawnej ręki), cały dzień utrzymuje się na twarzy - nie spływa, właściwie nic się z nim nie dzieje. Łatwo tylko przesadzić z aplikacją na twarzy - więc ostrożnie. I jeszcze jedno - kolorek jest bardzo naturalny, nie żadne tam pomarańcze czy smugi brązowe na twarzy. Odejmuje 1 gwiazdkę, poniewaz przy nakładaniu pędzlem bardzo się sypie, kruszy i dużo go ubywa :(

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

fajniutki

Bardzo ciekawy puder, bardziej rozświetlający niż brązujący. Mam wersję ciemniejszą. Ciekawe opakowanie, dosyć wydajny. Ogólnie może być;) Jednak jak się przesadzi, to skóra na twarzy zaczyna się świecić jak choinka, także mniej znaczy w tym wypadku lepiej:) fajnie sie spisuje, kiedy nałoży się go nie tylko na twarz, ale również na szyję i dekolt.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

rozczarowanie

Mam wersję jaśniejszą i tradycyjnie jest ona za ciemna do mojej karnacji. Być może to kwestia osobnicza, ale na mnie ten kosmetyk ma odcień pomarańczowy.
Co do rozświetlenia to niestety nie widzę dramatycznych różnicy pomiędzy tą serią a serią winter glamour Orient Poeme, są tak samo beznadziejne. Rozświetlenie brokatowe. Drobniejszy ten brokat niż w winter glamour ale to wciąż brokat.
Najlepszy efekt na twarzy osiągnęłam omijając skrzętnie najciemniejsze kwadraty, ale jak dla mnie to za duża ekwilibrystyka. Puder dobrze się nakłada (używam pędzla) i nieźle trzyma twarzy-co z tego skoro efekt makijażu mnie nie zadowala.
Zapach utrudnia aplikację-jest to charakterystyczny dla pudrów Joko smrodek-ni to kwiatowy ni to owocowy. Szybko się ulatnia więc nie biorę tego pod uwagę oceniając produkt.
Puderniczka estetyczna i trwała, natomiast aplikator nadaje się tylko do wyrzucenia. Paleta jest bardzo miękka, pędzel zbiera za dużo kosmetyku.
Czemu więc aż 3 gwiazdki? sprawdza się dobrze jako cień do powiek (ciemniejsze kwadraty zestawu) i bardzo dobry rozświetlacz oka do nanoszenia pod łuk brwiowy (jaśniejsze kwadraty). Jako cienie bardzo dobry zestaw, ładnie harmonizujący z moją letnią symboliczną "opalenizną" Przy takim użytkowaniu myślę że będzie megawydajny.
Byłby dużo lepszy gdyby inaczej zorganizowano paletkę, dawał dyskretniejszy efekt no i pachniał jakoś znośniej, bo ta kompozycja zapachowa aplikacji nie uprzyjemnia.

naturalny efekt

mam jaśniejszą wersję pudru

ma on delikatne drobinki, ale nie jest to brokat ani metaliczny połysk - efekt bardzo naturalny
puder świetny do modelowania twarzy nawet dla niewprawnej ręki, bo kolor jest widoczny, ale naturalny raczej trudno sobie zrobić krzywdę

jasna wersja jest brązująca, ale tylko dla bladolicych

plus za to, ze kolor jest taki łagodny jak kawa z mlekiem bez żadnej nutki pomarańczu, co się zdarza przy pudrach brązujących

wadą dla mnie jest miękkość pudru - sypie się dookoła w czasie nakładania pędzlem

Używam tego produktu od:pół roku

Jestem uzależniona :)

Bardzo lubię kosmetyki JOKO, nie wszystkie co prawda są rewelacyjne ale ten puder (moim zdaniem) jest idealny!
Jest tak bardzo idealny ;) że po zakupie wersji jaśniejszej - dokupiłam wersję ciemniejszą. I teraz cieszę się obiema. Długo za nimi chodziłam, myślałam i dedukowałam: kupić czy nie kupić - dobrze, że kupiłam :)
Uwielbiam używać czekoladek, dzień bez nich to dzień stracony ;) Nie dość, że pięknie wyglądają, są w poręcznym i bardzo ładnym opakowaniu z dużym lusterkiem to jeszcze efekt jaki zapewniają po użyciu dla mnie jest idealny. Pięknie podkreślają i rozświetlają policzki. Przy tym drobinki nie są duże i nachalne, używam jako wykończenie makijażu także do pracy (w biurze). Wersja jaśniejsza jest praktycznie niewidoczna, nadaje skórze odcień ciepłego herbatnika bez dodatku pomarańczy. Zaś wersja ciemniejsza co prawda jest bardziej widoczna ale to taki śliczny brązik.
Używam ich także jako cieni do powiek łącząc kostkę jaśniejszą z ciemniejszą :)
Nie zapychają cery, długo wytrzymują na skórze i przyjemnie pachną.
Trochę się sypią (kruszą) dlatego polecam używać dużego i miękkiego pędzla z dłuższym włosiem. Wydaje mi się, że wersja ciemniejsza jest bardziej "twarda" i mniej skłonna do kruszenia.
Wydajność niestety średnia, moim zdaniem jedna czekoladka starczy na ok. 3 miesiące. Niemniej nie odejmuję gwiazdki za to gdyż i tak są moim ulubionym rozświetlaczem.
Używam z przyjemnością i polecam. Aha kupiłam za 29 zł więc i cena do przełknięcia :)

Ilość zużytych opakowań: dwa zaczęte

brawo za inwencję

Puder mam z wymiany, dlatego nie wiem ile kosztowałby w Warszawie...jeżeli miałabym wydać na niego 40zł, byłabym lekko rozczarowana. Kosmetyk jest bardzo estetyczny, ładna, solidna puderniczka z miłą dla oka zawartością. Niestety ma wady: pyli (tak jak zauważyła poprzedniczka całe lusterko jest wybrudzone) a także zawiera zbyt nachalne, jak dla mnie, złote drobiny. Jako, że mam cerę mieszaną takie drobinki są dla mnie zabójcze - zatykają pory na kościach policzkowych i pojawiają się zaskórniki :(

ogólnie zasługuje na 3 gwiazdki, bo daje przyjemny efekt (raczej rozświetlający, niż brązujący), ale raczej już do niego nie wrócę...chyba, że będę kompletnie spłukana

Używam tego produktu od: 3 tyg

bardzo dobry

świetny bronzer, efekt opalenizny, a nie cegły. drobinki na początku opakowania dość nachalne (duże), ale wraz z ubytkiem kosmetyku jest ich coraz mniej. puder zapewnia bardzo dore krycie, utrzymuje się niemalże cały dzień. mam wersje ciemniejszą, a wcale nie mam karnacji mulatki, myślałam że bedzie zbyt ciemny, ale jest ok :) opakowanie eleganckie z dużym lusterkiem, a sam puder ma ozdobną, bardzo miłą dla oka "powierzchnię". kupiłam za 19 zł ( a czytałam że cena raczej oscyluje w granicach 25-40 zł), wię chyba miałam szczęście :) jedyne zastrzeżenie mam do "zwartości" pudru, strasznie "pyli", całe lusterko jest pokryte pudrem. ale ogólnie polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Przyzwoity

Dobry rozświetlacz, kiepski bronzer. Mimo, że posiadam wersję ciemniejszą (807) to efekt jest bardzo delikatny - puder jest praktycznie niedostrzegalny. Nie przyciemnia cery, jedynie ją rozświetla. Wykańczam nim makijaż, nakładając szerokim pędzlem na całą twarz. Początkowo miałam zamiar używać go tylko do podkreślania kości policzkowych, okazał się jednak delikatniutki, więc nie mam obaw ;) O tym, że mam coś na twarzy świadczą brokatowe drobinki, które połyskują w promieniach słońca, ożywiając cerę i nadając jej zdrowy wygląd. Jakość dobra, trwałość średnia. Za to design pierwsza klasa! Kasetka jest solidna i elegancka. Pomysł z kwadracikami imitującymi kosteczki czekolady to strzał w dziesiątkę :) Szkoda tylko, że kosteczki zużywają się nierównomiernie (te jaśniejsze, zwłaszcza środkowa najszybciej... :( ).
Puder zakupiłam przez internet za 20 zł z hakiem - za taką cenę warto. Gdybym zapłaciła 40 zł jak moja poprzedniczka pozostał by niedosyt... Ogólnie jestem na tak.

!!!!

Jestem wybredna jeśli chodzi o pudry do twarzy więc tym bardziej pochwały należą się Joko za doskonały kosmetyk.
Ja po długich poszukiwaniach kupiłam go za zawrotną sumę 41 zł (przepłaciłam okrutnie), ale przynajmniej jakość zrównoważyła niesmak jaki pozostawiła po sobie cena kosmetyku.
Puder nakładam grubym pędzlem, ubywa go nierównomiernie, trochę się kruszy, ale w normie. Mam jaśniejszą wersję, którą zamierzałam używać jako róż na policzki i brązer. Po kilku próbach z użyciem na wybrane partie twarzy postanowiłam wymaziać się nim od czubka głowy aż po szyję :) Efekt mnie zachwycił - pięknie wygładzone rysy twarzy, efekt naturalny, promieniujący, jak po długim urlopie, jednolity kolor na skórze, drobinki na twarzysą praktycznie niewidoczne.
Teraz używam go prawie codziennie, bo tak mi się spodobał.
Opakowanie z lusterkiem, które i tak nie jest mi potrzebne, jest trochę kanciate i za bardzo złote - takie na 3 *. :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ok. połowa

Piękny efekt!

Ten puder to coś wspaniałego :)))

Kupiłam go za niecałe 30 zł- istne cudeńko za niską cenę.

Mam kolor jaśniejszy, 806, i jestem bardzo zadowolona.

Puder daje piękny efekt rozświetlenia, właśnie taki, jaki uwielbiam - żadnego efektu "bombki" czy brokatowych "drobin". Twarz jest muśnięta pięknym złotem :)))

Plus za świetne, eleganckie opakowanie.

Jestem tym pudrem zachwycona, polecam wszystkim fankom rozświetlaczy dających subtelny, elegancki efekt.