Joko, Chocolate, Puder rozświetlający

Joko, Chocolate, Puder rozświetlający

Rozświetlający puder do twarzy i dekoltu dostępny w dwóch odcieniach. Każdy z nich zawiera rozdrobniony, delikatny brokat i perłę, co pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. Dzięki zastosowaniu trzech odpowiednio dobranych odcieni pudru, klientka z łatwością wymodeluje i podkreśli rysy twarzy. Delikatna struktura i satynowa miękkość sprawiają, że gładko rozprowadza się na skórze, nie pozostawiając plam. Do każdego pudru dołączona jest gąbeczka oraz lusterko umieszczone w pięknej kasecie.

Cena: 29zł / 14g

/e/

Świetny!

Dla mnie to idealny puder brązujący i rozświetlający i nie będę już szukać innego.

Zalety:

+Przede wszystkim idealny kolor na twarzy. Mam wersję jaśniejszą bo jestem bardzo blada. Po nałożeniu nie widać go na twarzy, a skóra ma ciepły biszkoptowy odcień. Jedyny jak dotąd puder brązujący, który na mojej białej twarzy nie wygląda jak ceglany albo żółto-pomarańczowy. Twarz wygląda bardzo naturalnie i promiennie. Czasem używam tylko do podkreślenia kości policzkowych i tez wygląda świetnie.

+Jest bardzo wydajny. Po trzech miesiącach nie ubyła nawet połowa.

+Bardzo wygodna forma mozaiki, można wybierać kolory w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać.

+Ma piękne opakowanie z lusterkiem. Dołączonego puszka ie użyłam do tej pory, zawsze używam pędzla.

+Niska cena w stosunku do jakości. Zapłaciłam za niego ok. 27 zł.

+Pachnie cynamonem:)

Wady:

Na razie nie stwierdzono

Uważam, że nie ma sensu kupować trzy lub cztery razy droższych pudrów zagranicznych marek skoro ten nie różni sie jakością, a według mnie jest dużo lepszy.

super efekt

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru. Nakładam go pędzlem, bo u mnie w opakowaniu nie było gąbeczki - nie wiem czy to błąd w opisie, czy trafiłam na wybrakowany egzemplarz. Twarz jest rozświetlona, promienieje blaskiem, w słońcu delikatnie mieni się drobinkami złota. Naprawdę piękny efekt. Mam odcień jaśniejszy, ale mimo to leciutko przyciemnia cerę. Trzeba uważać przy nakładaniu pędzlem, żeby dobrze zmieszać ze sobą kolory - inaczej można zrobić sobie na twarzy nierówne smugi. Opakowanie naprawdę zachwycające, ciekawy pomysł z kostkami "czekolady". Cena bardzo atrakcyjna. Niestety jest trochę trudno dostępny, ale można go kupić w sklepie internetowym. Polecam.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Cudeńko!

Coś wspaniałego!!! Generalnie nie używam polskich kosmetyków, gdyż prawie zawsze mnie rozczarowywały. Natomiast ten puderek jest idealny i do tego niedrogi!
Daje delikatny efekt opalonej, świeżej cery. Ma malutkie, pięknie mieniące się drobinki. Używam odcienia 807 (ten ciemniejszy), który i tak jest delikatny. Puder także pięknie rozświetla cerę, dodaje blasku.
Nie podkreśla suchych skórek, ani niedoskonałości. Świetny, daje efekt porównywalny do kosmetyków wysokopółkowych :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

nie bedę się zachwycać

Nie widzę większych powodów do wystawienia wysokiej oceny. Puder ma ładne opakowanie- to jest fakt, ale na tym się kończy większość moich zachwytów. Puder- jak puder- koloryzuje jak się go więcej użyje, nabłyszcza- bo ma brokat. Efekt przybrązowienia można uzyskać wieloma innymi o połowę tańszymi pudrami podobnie jak efekt rozświetlenia. Tak więc za opakowanie i wymyślny design nie będę przepłacać.Niczego więcej mi tutaj Joko nie zaproponowało.

Moja czekoladka :)

Bardzo lubie ten puder! :)
Pieknie rozswietla twarz (u mnie gorna czesc czola, kosci policzkowe, bo wlasnie na te partie twarzy go nakladam). Rozswietlenie nie jest pod zadnym pozorem jakies tandetne, tylko takie delikatne ale powalajace efektem. W sloncu pieknie sie miena te delikatne drobinki. Uzywam go tez nie tylko jako rozswietlacza, ale jako bronzera, bo wzielam wersje ciemniejsza mimo iz jestem raczej blada. Kolor po zaaplikowaniu na twarz jest idealny. To taki ladny bezowy braz + te zlote drobinki. Dla mnie to taki brazer i rozswietlacz w jednym, z ktorego jestem baaaaardzo zadowolona!
No i jeszcze duzym plusem jest sposob "podania" tego podru, co oczywiscie cieszy kazde damskie oko :) Jak na razie zadnych wad tego porduktu nie znalazlam! :)

POLECAM !!!

edit: Byl to moj raptem drugi bronzer, ktorym bylam zachwycona. Teraz go odstawilam i zaczelam eksperymentowac z innymi (niektorymi lepszymi jak sie okazuje). Teraz majac wieksze porownanie, stwierdzam ze jednak te drobinki sa nachalne. Efekt uzyskany nimi jest tak jak pisalam wczesniej, sliczny! Ale zdecydowanie jest to efekt polecany na wieczor, na jakies wyjscie badz tez impreze.
Na codzien jednak zbyt efektowny/mocny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

piękny i dobry :)

Piękne opakowanie a w środku dobry kosmetyk. Puder idealny do wykończenia makijażu, dobrze matuje, pięknie rozświetla. Nie daje przesadzonego efektu, tylko dyskretnie ożywia twarz drobniutkim brokatem oraz perłą. Zdrowy i ciekawy wygląd to jest to, czego spodziewam się po takim kosmetyku. Ten mnie nie zawiódł.

Używam tego produktu od:3 tygodni

pychotka

Pierwszy raz ten puder czekoladke zobaczylam wlasnie na wizazu, i kierujac sie wszystkimi rewelacyjnymi opiniami natychmaist wlasciwie postawilam mame na nogi, by mi go poszukala w Polsce !
Mamusia Kochana znalazla, zapakowala i poslala do Anglii :)
Moim oczom ukazalalo sie sliczne eleganckie pudeleczko, a w srodku....
puder wyglada tak apetycznie, ze chcialoby sie go po prostu zjesc ;)
Kosteczki trzech odcieni brazu, nasycone zlotymi drobinkami.
Puder daje wspaniale wykonczenie makijazu! Brazy swietnie sie mieszaja i wystarczy odrobinka by rozswietlic buzie. Wyglada sie swiezo i promiennie!
Drobinki nie daja efektu brokatu na twarzy, pieknie odbijaja swiatlo. Puder nie podkresla niedoskonalosci i nie powoduje nadmiernego swiecenia sie (mam cere mieszana).
Puder ladnie pachnie i zdarzyl podbic serca moim tutejszym psiapsiolkom ;)

Nie mam nic do zarzucenia, polecam goraco! Mam odcien 807 - swietnie wspolgra z moja oliwkowa karnacja ;)
Bardzo jestem ciekawa efektow na opalonej letnim sloncem buzi :)
gdzie to lato???
Używam tego produktu od: drugi tydzien
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

swietny

Mam wersje jasniejsza, kupiona za 24 zl. Puder jest swietny. Efektu zbrazowienia nie zauwazylam. Puder rozswietla ale rowniez niezle matuje. Ma sliczne drobinki, pieknie wyglada w sloncu. Twarz nie jest płaska, kolor jest "miękki"

Używam tego produktu od:tygodnia

biszkopcik czekoladowy :-)

Lubie Joko, zwłaszca ostatnio używane Winter Glamoure i Chocolate. Na początku napisze o jedynym minusie, które mają oba : są za miękkie i w związku z tym mało wydajne.
Ale i tak kupię Chocolate ponownie :-). Pięknie rozświetla cere, nie zapycha, mam wersję jaśniejszą i dla mnie jest doskonała, bo odcień jest bardzo naturalny, taki biszkoptowy :-).
ps. dzisiaj w słoneczku jednak stweirdziłam, że na całą twarz chyba za bardzo się mieni..... chyba jednak za dużo brokatu.
Opakowanie bardzo ładne z dużym lusterkiem.Używam tego produktu od: ok. 2 tyg.

czekoladkowe cudo

Od razu przyznaję się bez bicia, że mam oba odcienie i maluję się nimi codziennie, znajdę zawsze jakiś pretest, zeby się nim przybrązowić. Jestem bladzioch i bronzery to dla mnie czarna magia, bo zwykle zyskiwalam efekt wspomnianego tu indianina, często nawet przybranego w wojenne barwy. A tu: jasny (806) nadaje mojej twarzy zdowy, lekko karmelkowaty wygląd i rzeczywiście piękne rozświetlenie (absolutnie nie efekt typu brokat). Odcienie bardzo dobrze się miesza dużym pędzlem i cudnie się komponują. Czemniejszą czekoladkę (807) używam mniejszym pędzlem na kości policzkowe, świetnie się modeluje tym pudrem, co więcej można go użyć do ujednolicenia koloru skóry (mam jaśniejszą szyję i dekolt od twarzy, pomimo tego, że odcienie wyrównuję make-upem).
Opakowanie i jakość samego pudru: OCH i ACH!

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Coś wspaniałego

Tani , a jaki dobry, załamana po ostatnim wybryku z shiseido zakupiłam to , dodam że tamten zachwalany , wysuszył mi twarz i wyglądam jak ze skorupą na twarzy , joko spisuje się dzielnie i mogę napisać że we wszystkim dorównuje wysokopółkowcom, etetyczne opakowanie , wspaniała aplikacją a efekt ? Cudo, mam wersję jasniejszą i to jest to co moja cera lubi najbardziej, ciemniejszą kupię sobie na lato :-)

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakie pierwszego

piękny

Doskonały, piękny produkt. Już straciłam nadzieję, że znajdę bronzer, który nie będzie nawet odrobinę pomarańczowy, ani żółty. Ten jest całkiem ok.Nie ma w nim 2 wspomnianych kolorów, które powodują, że człowiek wygląda jak indianin, świetnie się nakłada, długo się trzyma.Posiada drobinki, ale są one bardzo suptelne, prawie niewidoczne, pięknie rozświetlają twarz.No i najważniejsza sprawa - przy wprawnym i oszczędnym posługiwaniu się tym produktem i przy wcześniejszej delikatnej opaleniźnie np. z tubki, można sobie tym produktem wyczarować BEŻOWĄ opaleniznę.O taki efekt właśnie mi chodziło i chwała joko za ten puder.Posiadam wersję jaśniejszą i myślę, że jak na zimę jest całkowicie wystarczająca.Puderniczka jest piękna, solidna, z praktycznym lusterkiem, uważam, że nie ustępuje o wiele droższym produktom i w zupełności zaspokaja moje potrzeby estetyczne, które określiłabym jako duże. Puki co same ochy i achy.Poczekam jeszcze kilka dni i sprawdzę, czy aby na pewno nie będzie mnie zapychał, jeśli się okaże, że nie, to z przyjemnością dodam piątą gwiazdkę.Zaznaczyłam, że nie wiem czy go jeszcze kupię, bo nawet jeśli będzie tym ideałem i nie będzie zapychał, to ja jestem tylko biedną, słabą kobietą, która jak zobaczy jakieś nowe cudo, to musi je mieć więc całkiem możliwe, że skuszę się na coś innego. Tak czy siak za tą cenę jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od:kilku dni