Olay, Total Effects, Krem do cery mieszanej i tłustej

Olay, Total Effects, Krem do cery mieszanej i tłustej

Jeden prosty i przyjemny krok w kierunku czystej i młodziej wyglądającej skóry
Pomaga zwalczać 7 oznak starzenia się skóry:
- edukuje niedoskonałości skórne (wypryski/plamki)A ponadto:
- Spłyca linie mimiczne i zmarszczki
- Wygładza strukturę naskórka
- Wyrównuje koloryt skóry
- Poprawia nawilżenie
- Zmniejsza widoczność porów
- Poprawia szary, matowy wygląd
Krem Total Effects zawiera unikalne połączenie 7 witamin i minerałów, między innymi Vitaniacynę - specjalny kompleks witamin B3, E i prowitaminy B5. Krem pomaga w zachowaniu młodszego wyglądu skóry, jednocześnie nawilżając jej bardziej suche części.
Dodatkowo formuła kremu zawiera delikatny, ale skuteczny kompleks salicylowy, który działa na wypryski i przetłuszczające się partie skóry twarzy.

Skład: Aqua, Glycerin, PPG-15 Stearyl Eyher, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Salicylic Acid, Polyacrylamide, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Panthenyl Ethyl Ether, Tocopheryl Nicotinate, Stearyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Dimethiconol, Isohexadecane, Laureth-7, Steareth-21, Parfum, Disodium EDTA, Myristyl Alcohol, Polyhydroxystearic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Tocopherol, BHT, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylopropional, Limonene, Linalool, CI 77492, CI 77491. (05.08.2009)

Cena: 59zł / 50ml
/bw/

Dobry :)

Kiedyś już pisałam recenzje dla tego kremu, ale jakimś cudem zniknął był! ;) Dziwne rzeczy ;)

Nie zmienia to jednak faktu, że jest to najlepszy i najdłużej stosowany przeze mnie krem. Jest świetny! Zawsze mam problem z dobraniem dla siebie odpowiedniego kremu - większość po prostu mnie zapycha, albo świecę się po nich niemiłosiernie, albo podkład się na nich roluje...
Kilka miesięcy temu, kiedy nie mogłam doprowadzić swojej cery do porządku po wakacyjnym słoneczku, sięgnęłam po ten właśnie krem. Zakochałam się bardzo, oj bardzo!
Zatem do konkretów! :)

PLUSY:
+ przede wszystkim nie zapycha! to jest dla mnie najważniejsze - nie powoduje podskórnych grudek, ani żadnych innych niespodzianek, wręcz przeciwnie :)
+ świetna, lekka konsystencja - łatwo się rozprowadza
+ szybko się wchłania - bardzo szybko, właściwie od razu można nakładać podkład - nie da się go nałożyć za dużo
+ ładnie rozświetla i wygładza buzię - zaraz po nałożeniu - efekt zdrowej zadbanej cery
+ piękny zapach - delikatnego, luksusowego kremu, który dość szybko się ulatnia
+ wydaje mi się, że przeciwdziała niedoskonałościom - od kiedy zaczęłam go regularnie stosować mam dużo ładniejszą cerę :)
+ daje sobie radę ze suchymi skórkami
+ super jako baza pod makijaż - nic się nie roluje :)
+ sprawdza się (w moim przypadku) zarówno jako krem na dzień i na noc
+ wygodne, perłowe opakowanie (lekkie i poręczne :) )

Jedynymi minusami, a właściwie minusikami może być to, że:
- nie matuje - skóra po jakimś czasie lekko zaczyna się świecić
- no i cena :( nie jest zbyt niska niestety
(za te dwa minusiki odbieram o,5 gwiazdki)

Podsumowując krem - wszystko w jednym :) Dla mnie świetny. Delikatny, nie zapychający, pielęgnujący. Według mnie każda kobitka powinna go mieć w swojej kosmetyczce :) (ale to moja subiektywna ocena) Niemniej jednak - od siebie - serdecznie polecam! :)
Pozdrawiam
Używam tego produktu od: od 3,5 miesiąca

świetny dla cery z problemami

Szukałam czegoś, co upora się z moją problematyczną od czasu cudownych porad pani dermatolog cerą a co nie byłoby tak silne jak Effaclar, tzn. coś, czego mogłabym używać na codzień.
I znalazłam. :)
Używam regularnie - czasem rano i wieczorem, czasem tylko na noc lub tylko na dzień.
Rozprawia się z wszelkimi wypryskowymi problemami i jednocześnie nie dopuszcza do nowych, ładnie nawilża, lekko napina cerę, rozśwtetla, ma bardzo przyjemną konsystencję - fajnie się rozprowadza, miły zapach, wygodna tubka...
Naprawdę idealny dla mnie. :) Sądzę, że już zawsze będę go miała pod ręką.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Fajny krem

szukałam kremu, jako alternatywy dla nivea visage, który wydawał mi się troszkę za ciężki i znalazłam; trafiłam przypadkiem przy okazji promocji w rossmanie i postanowiłam spróbowac; krem okazał się bardzo lekki, dobrze się wchłania i czasem mam ochotę nałożyć jeszcze jedną warstwę, gdy pierwsza szybko znika ze skóry; stosuję go na twarz a przy okazji dekold i szyję; po pierwszym miesiącu stosowania nawet moja kosmetyczka nie pytana zauważyła pozytywną zmianę na cerze - znacznie poprawił się stan twarzy, która od zawsze borykała się z trądzikiem, a potem podobnymi zmianami tyle, że już z powodu hormonów - mam cerę mieszaną z problematyczną tłustą strefą T; gwiazdkę odejmuję, ponieważ pierwszy miesiąc dał mi super fajne efekty poprawienia stanu skóry, natomiast po długotrwałym użytkowaniu kosmetyku (codziennie rano i wieczorem) efekty po miesiącu jakby nieco spowolniły i już nie są tak rewelacyjne jak na początku - myślę więc, aby zrobić krótką przerwę w stosowaniu i powrócić do niego po jakichś 14 dniach (nie chcę dłuższej przerwy bo bardzo polubiłam ten krem :) . Co do poprawy kolorytu - faktycznie wyrównuje, ale to może dlatego, że zostawia delikatny biały film (nie świecący) na twarzy - to sprawia wrażenie wygładzenia. Zmarszczki - nie zauważyłam jeszcze u siebie jakichś widocznych z tym problemów, ale mam nadzieję, że właśnie dzięki temu kremikowi ten stan dodatkowo się jeszcze wydłuży - podjęłam takie działanie zapobiegawcze. Posumowując:
+++ plusy+++
+ bardzo lekka konsystencja
+ nie zatyka porów
+ nie powoduje nowych wyprysków
+ koi i ułatwia gojenie już istniejących
+ dobrze i szybko się wchłania
+ nie świeci się
+ wygładza koloryt (wizualnie)
+ przyjemny delikatny zapach (kojarzy mi się z kosmetykami używanymi w salonach kosmetycznych)
+ działa kojąco na skórę, nawilża
+ przystepna cena
+ dość wydajny
+ poręczne i higieniczne opakowanie
+ dobry jako baza pod makijaż

- - - minusy - - -
- po dłuższym czasie stosowania efekty jakby słabną
- uwaga - szczypie i podrażnia oczy - od oczu z nim z dala!!!

+/- efekty przeciwzmarszczkowe - niezauważyłam - może bardziej jako działanie profilaktyczne i zapobiegawcze niż niwelujące problem

Świetny!

Krem jest rewelacyjny. Zawsze miałam cerę problematyczną i nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Jako nastolatka miałam trądzik, co pozostało mi do tej pory (35 l.). Teraz doszły wahania hormonalne w trakcie cyklu i moja twarz przez większość miesiąca wyglądała tragicznie.
Ten krem to zmienił. Owszem, nadal wyskakują mi zmiany, ale ich przebieg i wygląd jest znacznie przyjemniejszy.
Zauważyłam także znaczne wypłycenie zmarszczek i poprawę kolorytu skóry.
Właściwie wszystkie z 7 efektów zostały zrealizowane. W mniejszym lub większym stopniu.
Jestem zadowolona :)

świetny krem

Jeden z moich ulubionych kosmetyków. Jest idealny na lato. Lekka konsystencja, miły zapach. Wchłania się błyskawicznie i jest świetny pod makijaż. Skóra jest po nim wygładzona i świetlista.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50 ml

warty kupna....

jeden z moich ulubionych kremow do buzi...idealnie radzi sobie z moja mieszana cera podczas gdy stosowanie innych kremow powoduje pojawianie sie wypryskow,swiecenie sie skory...ten krem idealnie sie wchlania ,nawet leczy wszystkie niedoskonalosci i cera wraca do normy,swietny pod makijaz...niestety niemal niemozliwe dostac go za granica ku mojemu ubolewaniu...polecam...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ze 4 conajmniej

odradzam !

Hmmm kupiłam go zachęcone ceną promocyjną w rossmanie no i niestety zawiodłam się :(
pieniądze wyrzucone w błoto.
Ledwo udało mi sie skończyć opakowanie i na pewno wiecej go nie kupie.
Krem ten według opisu był przeznaczony do mojej cery ale tak :
po pierwsze pod każdym podkładem sie rolował:(
nie nawilżał a wręcxz wysuszał !!!
choć mam leciutkie zmarszczki pod oczami nie poradził sobie z nimi tylko je uwydatniał a inne o wiele tańcze kremy świetnie sobie z nimi radziły i stawaŁY sie nie widoczne.
Dość szybko sie wchłaniał ale miałam wrażenie że mogłabym wsmarować całe opakowanie a cera i tak była by nie nawilżona
Jak dla mnie jedynie zapach jeszcze był znośny.
Ale szczerze odradzam ten krem.
Za takie pieniądze można mieć o wiele lepsze kremy !!!

Używam tego produktu od:używałam aż skończyłam

ok

większość kremów zapycha mi pory, więc jak znajdę taki, który tego nie robi i nie ląduje w koszu po paru dniach, to już jest dobrze i za sam ten fakt należą się 3 gwiazdki. cera z tym kremem jest czysta- bez pryszczy i wągrów.
konsystencja lekka, wodnista- ni to krem ni emulsja. wchłania się do matu, nie powoduje nadprodukcji sebum, ale zwolenniczki absolutnego matu mogą być rozczarowane.

działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, ale nigdy na to nie liczę. największą wadą jest zbyt małe nawilżanie. marzy mi się krem głęboko nawilżający, ale takie zawsze mi szkodzą.

polecam osobom, które mają podobny problem z doborem kremów jak ja. i lepiej kupować w promocji, bo 60 zł, to on chyba nie jest wart.

4 gwiazdki to trochę za dużo, 3 za mało, więc jednak daję 4- zachwycona nie jestem, ale też nie rozczarowana

Używam tego produktu od:przez 6 m-cy

Tragedia!!!!

Niestety, pieniądze wyrzucone w błoto! Zdecydowanie nie polecam. Ten krem nie spełnia ani jednego z zadań wyznaczonych przez producenta. Dodam że mam cerę mieszaną:
1. Zbyt lekki, nie nawilża dobrze skóry.
2. Wcale nie zmniejsza porów.
3. Wyskakują mi po nim krostki!
4. nie zauważyłam żeby mi zmniejszył zmarszczki mimiczne, z którymi inne tańsze kremy świetnie sobie radzą.
5. No i na końcu podsumuję- co to za krem do cery mieszanej, który jest zalecany także do normalnej i suchej??? Czyli, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego!!! I tutaj to powiedzonko świetnie się sprawdza.

Używam tego produktu od: ok 3 mieś

dobry na noc

Na dzień krem się nie nadaje, nie matuje a skóra szybciej zaczyna się przetłuszczać, dlatego stosuję go tylko na noc i tu sprawdza się całkiem nieźle. Rano cera jest gładsza, pory mniej widoczne a efekt nawilżający zadowalający. Nie zauważyłam jednak by radził sobie z moimi pierwszymi zmarszczkami na czole. Nie wiem czy jest wart swojej ceny, chyba raczej nie...

Mam cerę mieszana w kierunku do tłustej,rozszerzone pory plus naczynka :( i ten kremik spisał sie na niej znakomicie :)
Cudowna konsystencja,bardzo wydajny,likwiduje niedoskonałości w postaci rozszerzonych porów i zmarszczek,matuje,skóra jest wygładzona, wypoczęta i rozświetlona.Dobrze spisuje się pod makijażem.
Nie wiem czy kupię go ponownie,ponieważ moja skóra bardzo szybko przyzwyczaja się do kremów i muszę je często zmieniać,a i lubię testować nowe produkty.Używam tego produktu od:używałam 2 miesiace

To działa

Chyba najlepszy krem, jaki dotąd miałam. Mam cerę tradzikową, po 30-tce, więc i zmarszczki już się pojawiają. Ja stosowałam ten krem głównie na dzień.
Plusy:
- idealna dla cery tłustej kosystencja, super się wchłania,
- naprawde ogranicza powstawanie nowych krostek, w ogóle odniosłam wrażenie, że "leczy",
- dostatecznie nawilża, nie ma problemów z przesuszaniem poza strefą T, czyli na policzkach,wygładza i wyrównuje kolryt,
Minusy:
- jak dla mnie tylko : brak filtra UV
- cena , mógłby być tańszy, w moim Rossmanie kosztuje 59 zł

Używam tego produktu od: ponad miesiąca